Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hairy_Ass
    Uvidíme v plné verzi, ale mise na Zemi v demu vypadala divně, to je fakt.
  • Souhlasím,tohlě bylo naprd,na druhou stranu člověk mohl počkat a slevu vyměnit za něco jiného po zkončení akce.
    Přece jen se vždy najde spousty lidí,kteří slevu na danou hru zmeškali.
    Souhlasím,že ta akce nebyla nic extra,ale zase tak dramaticky bych to nevidel.
    Navic ber to tak,že to je takovy bonus k velkym slevam behem svatku a o ty slevy šlo přece předevsím.
    A ti štastnější dostali i hru zadarmo.
  • Jde o to, že slevy 25% na tituly, které měly slevu 75% v té samé vánoční akci je výsměch. Spousta her měla větší slevu i když nebyly zrovna v denní akci.
  • Singl vypadá celkem dobře, multiplayer vypadá hnusně. Ne graficka, ale estetika (imho mapy navrhoval méně zkušený tým, který odflákl leveldesign). I když soudě dle dema vypadá dvojka lépe. A taky bych přísahal, že zase snížili FoV (ve skutečnosti je stejné, 70°, ale postava je větší, přiblížení při míření je větší...).
  • Pravda je,že měli už i lepší akce.Na druhou stranu,spousta lidí dostala zadarmo hry a né jen slevové kupóny.
    Nemluvě o tom,že plno lidí těch kupónů využila a nebo je vyměnila za něco jiného.
    Takže není pravda,že by ty kupony byly úplně naprd.
  • Rocksteady s Batman: Arkham City ještě neskončilo a připravuje patch pro X360, PS3 a PC verzi.

    Ještě aby skončilo, když nemalému počtu lidí pořád nefungují cutscény.
  • Jednak tě nikdo nenutil ty hry kupovat a navíc každý den tam byl minimálně jeden "free" achievemnt,kdy jsi nepotřeboval žádnou hru.
    To jsi snad vážně čekal,že bude vše uplně zadarmo?
    Navíc spoustu lidí některé z těch her už dávno vlastnili a nebo měli v plánu si je pořídít.
    To,že se našli tací,co jsi kupovali spoustu těch her ,jen pro to,aby dostali achievemnt,přičemž je ta hra vůbec nazijímala,je věc druhá.
  • Zadarmo to teda nebylo. Většina kuponů, co rozdali, byli za ajchy z her, které by lidi normálně vůbec nekupovali. Ještěže nejsem jeden z nich.
  • Jenže tohle je akce typu vlk se nažral a koza zůstala celá. Aneb dáme vám něco, co vůbec nevyužijete, ledaže byste byli padlí na hlavu.
  • Nevim sice, jak to vypada na PS3, ale na PC to vypada dobre. I presto je u ME3 pro me grafika to posledni. Nasviceni nekterych obliceju mi semtam pripada divne, ale jinak 95/100. Po Deus Ex dalsi poradna hra.
  • Na STEAM očividně míři nejen první a druhý díl Baldurs Gate.....

    Pokud to tam bude za podobnou cenu, nevidím v tom žádný problém, ať už tam DRM je nebo ne. Holt každý nepotřebuje mít registraci na 20 různých stránkách jen proto, aby mohl nakupovat o 5Kč levněji.
  • Cahir

    Mass Effect 3 si z další recenze (z polského magazínu PSX Extreme) odneslo hodnocení 9/10. Jedinečný...

    To jsem tak zaspal dobu? Mně ta grafiku vůbec nepřijde špatná.
  • kostejnesmrtelny
    Člověče, o tom bych mohl psát dlooouhej traktát. Vezmu to heslovitě - příliš lineární (a jednoduchý) questování 1-60 & 80-85, otřesný(!!!) lore, totálně nezajímavej záporák (obzvlášť ve srovnání s Lich Kingem). "Roztříštěnej" feeling novejch zón, trestuhodný nevyužití Tol'Vir.
    Hrozně málo end-game contentu, strašně brzkej nerf Firelands, příliš lehkej Dragon Soul, absence achievu za složení HC Deathwinga s vypnutým buffem.
    Svět sice revampnutej a moc hezky přepracovanej, ale totálně prázdnej; portály z hlavních měst úplně všude -> absolutně žádná motivace cestovat.
    Další upozadění sociálních aspektů hry skrz LFR tool; všechno špatný co způsobila implementace LFG tool ve WotLK ještě znásobený poměrně vysokou obtížností HC dungeonů, přes který vede jediná cesta k vstupnímu gearu do raidů.
    PvP nehraju, takže k tomu nemám co napsat.

    Zní to takhle dost děsivě a v Cata se našlo i pár pozitivních věcí (4.0.1 raidy byly výborný!), ale jako celek mi přišel Cataclysm jako kurevsky horší datadisk, než ten tolik pomlouvanej WotLK.
  • Příště by ti měl Gabe osobně akorát na**at do huby. Přemýšlej občas trochu.
  • Ataker

    Blizzard Entertainment propustilo 600 zaměstnanců. Nebojte se, 90% z nich nesedělo ve vývojářských...

    Proč se nepovedl? Mně cata právě vrátilo chuť do hry změnou prostředí a různé další úpravy.
  • nie nie, napr na dedinach je to dost rozsirene este
  • Hmmm, Valve ti dalo zadarmo zlavy na hry a este ta tym nasrali? :) No teda, co si to ti parchanti dovoluju!!!???
  • kostejnesmrtelny

    Blizzard Entertainment propustilo 600 zaměstnanců. Nebojte se, 90% z nich nesedělo ve vývojářských...

    Hmm. No, Cataclysm se fakt nepoved. *7*
  • Pekelný princ Ash vyrazí ještě letos na PC, PSN a XBLA krvežíznivou cestu za pomstou k nemesis...

    Mňam .....
  • Bohužel, tak trochu si za to můžou sami. Alespoň se ukáže jak moc naštvali hráče....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit