-
Dnes v 19:00 expirují kupóny s 50% slevou, které jste mohli získat v rámci vánoční akce na STEAMu....
"expirují kupóny s 50% slevou"...
ehm, a ty kupóny se slevou 33 % a 25 % neexpirují? ani s jinými slevami? :) -
to je tom to nejvtipnější. ono se nestáhlo, jen se zobrazilo jako stažené
-
To že se samovolně stáhne demo je jen bug ? A co přijde příště samovolný nákup ? .... někomu ve Valve by patřilo nakopat ..... o takové klienty nestojíme :( !!!
-
Tak to abys začal s osvětou.
-
Mezi náma .. já tam neviděl ani moc lidí co by měli n7 mikinu. *16*
-
Sem slyšel že to je jen česká specialitka platit za data jako mourovatý a ještě si odnést FUP ;)
-
Zone of the Enders HD Collection dorazí do Evropy letos na podzim.
Cože ? To PC vám tam asi jenom nějak uteklo .... Zone of Enders alias Power Rangers pro teenagery.
Tady je vše co na téhle potenciálně nadějné sérrii nesnáším (děti ,moralizování, magii ...a Kojimu ) - http://www.youtube.com/watch?v=nJ40JHR34sQ -
je to funny bug najma pre uzivatelov s FUPkom ..a ze takych je dost, v nasich koncinach
-
Další várka obrazových materiálů, které údajně pochází z DOOM 4.
Danny Trejo v Doom 4 ? :D -
já mám právě dojem že to konec LANu bude , ale na twitteru mi ještě neodpověěli
-
Na X360 se podle německého magazínu M! Games ještě navrátí čtyři největší exkluzivní herní...
Jo jo X360 zvoní hrana ... -
Všechny PC verze Borderlands 2 budou plně využívat Steamworks.
Doufám, že to neznamená konec LAN multiplayeru, protože to bych asi neměl s kým hrát. Nikdo z kámošů si hru nekoupí a LAN je jedinej způsob jak s to s nima rozchodit... -
Nedávno se mi stalo něco podobnýho automaticky se mi stáhl TF2,HFDM,DOD:S :D
-
Namco Bandai shání člověka, který rozjel petici za vydání PC verze Dark Souls. Chtějí mu poděkovat...
Předloží mu nabídku, která se nedá odmítnout *1* -
Eh...vzpoura strojů *2* raději dobrou *15*
Chtěl jsem ještě vyzkoušet testovací verzi Win8, ale jak vidno, zřejmě se mi nepodaří při instalaci vytřískat ze serveru product key... :( -
Tomu bych nevěřil. Pořád cítím člověčinu ve shodě podmětu s přísudkem*1*.
-
Třeba až se probudím, tak zjistím, že i bleskovky se napsaly samy *8* *1*
-
A to ještě nevíš, že když nejsi u počítače, tak se to samo i hraje. Budoucnost je tady - herní průmysl se obejde bez člověka.
-
Očividně je to STEAM bug, který trvá již asi 3 hodiny.
Viz. http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2574814 -
fakt že jo, drsný :)