Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho

    Dnes v 19:00 expirují kupóny s 50% slevou, které jste mohli získat v rámci vánoční akce na STEAMu....

    "expirují kupóny s 50% slevou"...
    ehm, a ty kupóny se slevou 33 % a 25 % neexpirují? ani s jinými slevami? :)
  • smejki
    to je tom to nejvtipnější. ono se nestáhlo, jen se zobrazilo jako stažené
  • To že se samovolně stáhne demo je jen bug ? A co přijde příště samovolný nákup ? .... někomu ve Valve by patřilo nakopat ..... o takové klienty nestojíme :( !!!
  • Tak to abys začal s osvětou.
  • Mezi náma .. já tam neviděl ani moc lidí co by měli n7 mikinu. *16*
  • Sem slyšel že to je jen česká specialitka platit za data jako mourovatý a ještě si odnést FUP ;)
  • Zone of the Enders HD Collection dorazí do Evropy letos na podzim.

    Cože ? To PC vám tam asi jenom nějak uteklo .... Zone of Enders alias Power Rangers pro teenagery.
    Tady je vše co na téhle potenciálně nadějné sérrii nesnáším (děti ,moralizování, magii ...a Kojimu ) - http://www.youtube.com/watch?v=nJ40JHR34sQ
  • je to funny bug najma pre uzivatelov s FUPkom ..a ze takych je dost, v nasich koncinach
  • Další várka obrazových materiálů, které údajně pochází z DOOM 4.

    Danny Trejo v Doom 4 ? :D
  • já mám právě dojem že to konec LANu bude , ale na twitteru mi ještě neodpověěli
  • Na X360 se podle německého magazínu M! Games ještě navrátí čtyři největší exkluzivní herní...

    Jo jo X360 zvoní hrana ...
  • rancor1223

    Všechny PC verze Borderlands 2 budou plně využívat Steamworks.

    Doufám, že to neznamená konec LAN multiplayeru, protože to bych asi neměl s kým hrát. Nikdo z kámošů si hru nekoupí a LAN je jedinej způsob jak s to s nima rozchodit...
  • EuroSamurai
    Nedávno se mi stalo něco podobnýho automaticky se mi stáhl TF2,HFDM,DOD:S :D
  • MrSanta

    Namco Bandai shání člověka, který rozjel petici za vydání PC verze Dark Souls. Chtějí mu poděkovat...

    Předloží mu nabídku, která se nedá odmítnout *1*
  • braveman
    Eh...vzpoura strojů *2* raději dobrou *15*
    Chtěl jsem ještě vyzkoušet testovací verzi Win8, ale jak vidno, zřejmě se mi nepodaří při instalaci vytřískat ze serveru product key... :(
  • MickeyMutant
    Tomu bych nevěřil. Pořád cítím člověčinu ve shodě podmětu s přísudkem*1*.
  • braveman
    Třeba až se probudím, tak zjistím, že i bleskovky se napsaly samy *8* *1*
  • MickeyMutant
    A to ještě nevíš, že když nejsi u počítače, tak se to samo i hraje. Budoucnost je tady - herní průmysl se obejde bez člověka.
  • braveman
    Očividně je to STEAM bug, který trvá již asi 3 hodiny.
    Viz. http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2574814
  • ucho
    fakt že jo, drsný :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit