-
Freelancer a BSGO mají velmi daleko k simulátorům. Jsou to spíš takové arkádovité střílečky (teda co se týká Freelancera, BSGO je prostě strategie).
Jestli chceš simulátor, tak Freespace 2.
Jestli chceš arkádu, tak Darkstar One.
A jestli chceš strategii, tak EVE Online.
Taky je tu ještě jedna starší hra...Independence War, ale ta je teprve na mém "chci" seznamu. -
Todd Howard: Mnoho hráčů si chce vyzkoušet The Elder Scrolls V: Skyrim kvůli nějakému specifickému...
to je ale cynik :)). zavidim mu. -
Vývojáři z Koramgame chystají novou MMORPG do prohlížeče s názvem Dragon Born. Na jedné straně...
Dragon Born?!? Tak to budou mít právníci v Bethesdě zase pohotovost. -
Amnesia: A Machine for Pigs bude minimálně stejně děsivou hrou jako první díl. Pokud si nalžete...
Já ani první díl nedohrál, protože prostě... hnědej poplach, ale Machine for Pigs vyzkoušim... aspoň první level. -
Nebo si sežeň mody do freelancera a hraj to online.
-
Amnesia: A Machine for Pigs bude minimálně stejně děsivou hrou jako první díl. Pokud si nalžete...
Ani jedno ze jmenovaných jsem nehrál *1* tak neslibuju že budu totálně OT, ale Darkstar One nebyla špatná.. -
Doporučte mi nějakej vesmírnej simulátor... Něco co má jednoduché akční ovládání jako freelancer, spoustu vzhledově odlišnejch lodí a rozlehlej různorodej vesmír... Mám v pc x3 albion prelude a nevím jestli to jen neumím ovládat ale loď mi příjde stršně pomalá, žádnej boost k lepšímu manévrování v boji atd. jedinej rychlostní boost kterej jsem našel se aktivuje stisknutím J, jakmile ale vystřelím nebo změním kurz tak loď zpomalí... Chci něco jako freelancer nebo Battlestar Galactica online...
-
Něco se děje kolem možné PC verze Dark Souls
Naděje žije. Snad.
http://forums.namcobandaigames.eu/showpost.php?p=2342815&postcount=2799 -
Já bych 7+ označil pořád ještě za pozitivní.
Jo, před lety bylo 7 hodně dobrý a dnes už není, ale stejně. -
Ktery? Ja vetsinou vidavam 7-7.5 coz je v dobe, kdy CoD ma mezi 7-8 znacka toho, ze ta hra neni zadny zazrak.
-
Baldurova brana
Internetova adresa http://www.baldursgate.com/ odrazu ozila...otazkou znie, ci je to nahoda alebo nie. Ci visi vo vzduchu HD reamke (ako spekuluje internetovy eter) alebo sa len niekto ( = podla info registroval Trent Oster - byvaly zamestanec BioWare a zakladatel digitalneho obchodu Beamdog) rozhodol drazdit fantaziu hracov.
http://www.gamebanshee.com/news/107098-baldurs-gate-website-surfaces-announcement-coming-soon.html -
Nedostaneš.Tohle nejsou steamovky *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
-
MICROSOFT FLIGHT
Od dnešního dne je ke stažení "free" verze nového leteckého simulátoru FLIGHT. http://www.microsoft.com/games/flight/
Zkoušel někdo? -
....PlayStation 2 will continue to sell as long as we can build it profitably and there is an audience for it, and PSP will follow that same trend.....
-
Škoda
Jo tak , a já se těšil na jinší herní mód něco na způsob Gumball 3000 a na okruh pod Jindřišskou věží a s Václavákem .....a on jen sepisoval svůj itinerář :( -
A dostanu po koupi kod na Steam ?
-
Až za 10 let ;)
-
Nestojím ve frontách na Ighračky , takže o tom budu s dovolením silně pochybovat .
-
Vlastní formát paměťových PSV karet má za cíl zamezit pirátství.
To je novinka ? To snad bylo jasné hned jak jsme je mohli vidět v ceníku .... Proprietální řešení vždy bylo pro Sony výhodnější , než univerzální adaptér ;) -
Recenze na Binary Domain