-
Lionhead Studios (Fable, Black and White) má pro nás připraveno na svých stránkách za 5 dní,...
nebylo by od veci udelat dalsi black and white ale tentokrat i s multiplayerem, jojo pamatuju na jeden LAN tam sme se u multaku jednicky poradne vyblbli :)) -
Ja myslim,ze ne *1* .
-
Já ti nevím Jindroušu... pár světových recenzí bylo docela pozitivních.
Třeba jsem dostal pocit, že se co-op hraje na styl L4D... a to může být dobrý.
Jinak já bych bral recenzi na Binary Domain a Asura's Wrath... -
Na GDC bude za zavřenými dveřmi odprezentována ukázka Unreal Engine 4.0.
Jsem přesvědčenej, že se z toho všichni poser*m... :) -
syndicate recenze
uz by to chtelo recenzi na syndicate. potrebuju si zanadavat na nejakou spatnou hru a tuhle jsem smazal po prvnich dvou misich *2* -
ME3
U ME3 se mi dost libi mapa galaxie/solarnich systemu a prozkoumavani vesmiru (takova minihra sama o sobe) - v ME2 to byla otrava (kdyby to bylo jen na kliknuti, nestezoval bych si), v ME3 je to dulezita soucast hry.Musite odhadnou skenovani - zvysuje sanci, ze vas najdou Reaperi a kdyz se jim to podari, zdrhnout jim - kdyz jich po vas jde vic a vy jste zrovna daleko od Mass Relay...
Zatim to vypada jako idealni kombinace ME1 a ME2 + neco navic, takze u me super. -
Cubu Physics
Nova hra ve vývoji ze slovenské dílny něco mezi Penumbra a Quadrax. muze to byt docela legrace ne?
nejake info bylo i na českých hrách. Kratke video jsem našel zde: http://www.youtube.com/watch?v=2I_ym4_W_Cs -
Měls pravdu, novinky už o tom (včera) informovali *3*
http://www.novinky.cz/internet-a-pc/hry-a-herni-systemy/260203-mladik-bodl-matku-do-zad-protoze-mu-zabavila-pocitacovou-hru.html
Podle jejich zprávy jsme tu o tom dokonce dávali vědět sedm hodin před útokem *1* -
Sony pry nestíhá uspokojovat poptávku po PSP a PS2.
Nemá tam být spíš PSV a PS3? :D -
kdo neveri at tam bezi :)
http://diablo.incgamers.com/blog/comments/diablo-3-release-date-announcement-coming-next-week -
Britský žebříček prodejnosti v 8. týdnu roku 2012 ovládly PSV hry: 1. Uncharted: Golden Abyss,...
Sakra *10* No proste v tom e-shopu je ROF ICE za 10$ -
Britský žebříček prodejnosti v 8. týdnu roku 2012 ovládly PSV hry: 1. Uncharted: Golden Abyss,...
oprava?
http://www.fspilotshop.com/product_info.php?cPath=2_21&products_id=2740 -
Rise of Flight: ICE sleva
http://www.fspilotshop.com/product_info.php?cPath=2_21&products_id=2740
Kdyby ste to chteli dat do bleskovek *3* -
Já furt čekám, kdy dají na Baldury a ostatní na GOGu pořádnou slevu a oni furt nic... Kdyby tam byly všechny tyhle hry po 6 babkách, tak bych je koupil při probíhající akci (1+1). Nicméně s takovouhle neodolatelnou cenou vyhrálo GG
-
A to je málo nebo moc?
-
super akce. budu asi za blázna, ale raději dám za tyhle věci peníze GOGu a klidně si trochu připlatím (no Temple of Elemental Evil dal GOG zdarma :) )
-
Díky
V GMG a GOG jsem se přepsal, samozřejmě jsem myslel GMG. :) Ale děkuji za informaci. -
Super akce!
Na GamersGate je v akci Dungeons & Dragons Anthology: The Master Collection - ultimátní kolekce nejlepších D&D titulů: Baldur's Gate 1+2 s datadisky, Icewind Dale 1+2 s datadisky, Planescape: Torment a The Temple of Elemental Evil. Vše za £5.08 (150Kč)
http://www.gamersgate.co.uk/DDB-DBAMC/dungeons-and-dragons-anthology-the-master-collection -
[tento příspěvek není skutečný]
-
Pokud je jako DRM uvedeno Steam, pak je lze aktivovat (resp. je nutné je aktivovat). Bioshock 2 není Steam(works) hra - nelze aktivovat. Bioshock 2 využívá Games for Windows Live. Kapsli potřebuješ jen pro stažení hry a instalaci.
Neplést GMG a GOG! GOG hry nemají žádnou DRM!