Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • !!!!!PAYDAY!!!

    poslední chvíle na stáhnutí Payday ze steamu zdarma!!! Aspoň mě se to tam ukazuje :)
  • Prý na kameru natočený teaser God of War 4...no, stejně jsou to záběry o ničem, i kdyby to byla...

    to su nejake artworky z ghost of sparta! trááááááááápne *10* *10*
  • God-of-War

    Nějak takto by mohly vypadat chodby v Doom 3 na CryEngine 3.

    jj..taky sem čekal něco lepšího
  • God-of-War

    Prý na kameru natočený teaser God of War 4...no, stejně jsou to záběry o ničem, i kdyby to byla...

    !!!!!!!!!!!!!!!! *8* !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Mechwarrior_bw

    Nějak takto by mohly vypadat chodby v Doom 3 na CryEngine 3.

    možno budem jediný ale mne tiet screeny pripadajú omnoho slabšie ako z Doom 3. Vyzerá to hodne amatérsky, sterilne, dizajn je slabučký... takto D4 určite nebude vyzerať (naštastie).
  • vlastik.plaminek
    No, pokud se dobře pamatuju, tak se ty kupony daly využít, i když ta hra byla ve slevě. Hra byla slevněná třeba o 50% a na to se dalo ještě využít kupon.
  • ucho
    Rayman Origins Demo už mám dohrané a musím říct, že je to super. A není to vůbec jednoduché, pokud chcete jet na 100 %. Audiovizuální i hratelnostní stránka je parádní...
  • Snad jsem to tu nepřehlídl

    Rayman Origins podle Steamu vychází na PC už 29. března. Pro zájemce je zatím k vyzkoušení demo, který je už dostupný, rovněž prostřednictvím Steamu.

    A jedna osobní z dneška. Alan Wake je na PC dostupnej od 1. března i prostřednictvím krabicovky. Na kamenný prodejně Game mě v předprodeji stál stejně, jako na Steamu (700 CZK), ale oproti digitální verzi jsem dostal navíc hezkou krabičku, manuál včetně stručnýho popisu postav, audio cd se soundtrackem, pár pohlednic, plakát a samolepky. Každopádně se krabička povedla a bude se vyjímat na skříni - a za stejný prachy, jako digitální, takže kdo ještě nekoupil na Steamu, rozhodně doporučuju. Kdo by měl strach, že nebude mít hru ve svý Steam kolekci může bejt v klidu. Krabicovka se rovněž instaluje přes Steam (kde jsou ty časy, kdy si člověk koupil hru, nainstaloval ji a hrá - bez nějakejch dalších serepetiček alá Steam *9* )
  • Nějakému 3DS nadšenci se zřejmě nelíbilo ovládání handheldu a tak vymyslel způsob, jak ho...

    Má ho v kabátku a stejně to pro pohodlné hraní nedostačuje .... :/
    Když ovladač , tak taky handheld připojený k TV ....
  • Rozhovor s Honzou Herodesem & Radkem Friedrichem (audio)

    http://poklady-z-popelnice.blogspot.com/2012/02/rozhovor-s-honzou-herodesem-radkem.html
  • Ellendway

    Kutil si doma sestavil perfektní automobilový simulátor pro hraní Gran Turismo (a jiných závodních auto her)

    This video is no longer available because the uploader has closed their YouTube account. :(
  • jde ten mod nekde stahnout?: ja chvilku hledal a nic sem nenasel
  • Cahir
    Nejlepší! *1* Z celý tý Ctulhu ságy jsem byl hotovej. South Park jede.
  • Bukkit tým se oficiálně připojil k nezávislému studiu Mojang (Minecraft).

    good
  • EuroSamurai
    http://www.youtube.com/watch?v=s1a0W_0oW74
  • http://www.youtube.com/watch?v=3xYHsyCyDvs tahle verze je lepší *15*
  • Cahir
    ÚÚúúú bejby, bejby, bejby...
  • Mno hlavne pusobila dojmem,ze ten utok reaperu je v ceku pohodicka.Naprosto tomu chybela nejaka atmosfera,napeti.
    Na to,ze to mela byt ultimatni hrozba,celkem slabota.
    Snad to v plne hre bude lepsi.
  • Steam verze Duke Nukem Forever za necelou stovku: kupovat můžete do něděle 13 hod na Green Man Gaming.

    Tak napríklad ja som tam mal splnený len jeden jediný achievemen z hry, ktorú som vlastnil už predtým (Red Orchestra 2) a Valve mi tesne pred koncom akcie bez slova poslalo Portal 2 *4*
    Úplná nechápačka, čumel som jak puk...

    Btw, keby niekto chcel, stále to mám na výmenu.
  • Justin Bieber se nějakým způsobem stane součástí basketbalové herní série NBA 2K.

    Jupí *1*

    A teď zcela vážně *11* *11* *11* Ještě, že je mi basketball šumák, jinak bych se asi dost zhrozil *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit