Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WetBandit
    pro mě bylo DS3 velké sklamání. krátké, 2 gimmic bossove, konec o ničem a ještě na PS4 naprosto otřesný framerate *12*
  • Jack1947
    V nětkerejch hrách byl taky zelenej ale tohle je vtipné ( viděl jsem podobný článek na bonuswebu).
  • Vogon
    Ano, pro DS3 byly oznámeny jen 2 DLC, přičemž tohle by mělo být dle tvůrců "Nový úhel pohledu na Dark Souls". Nevím, jestli ta edice vyjde i na západě, kde hru publishuje Bamco, protože je jen v japonském traileru.

    EDIT: Po aktualizaci stránky se už na konci anglického traileru ukazuje Game of the Year edice - bohužel není ani zdaleka tak zajímavá jako ta japonská. Vyjde 21. dubna.
  • Kozy
    Skvělý, na tuhle edici jsem čekal. To znamená že je tohle poslední DLC?
  • Vogon

    Dark Souls 3 The Ringed City trailer

    https://www.youtube.com/watch?v=igomOLwqsV0

    Fyzická goty edice DS3: http://i.imgur.com/y4V1wYY.png
  • Morraw
    To už se řešilo několikrát. Stačí si všímat. Ve hrách je kříž většinou jinou barvou. Popříkladě řešen jinak - powerupy, gemy atd.
  • Kozy
    Jojo, tohle je zajímavý a vůbec by mě to nenapadlo. Zrovna nedávno jsem to řešil, když jsem dělal jedno logo.
  • Alex81
    Videohry porušují Ženevské úmluvy, prý poškozují symbol bezpečí

    http://cdr.cz/clanek/videohry-porusuji-zenevske-umluvy-pry-poskozuji-symbol-bezpeci
  • SalemCZ
    Odkud máš toho El Maradora, že bych si ho možná chtěl pořídit
  • 3700 a hru obsahuje. A hlavně krásný model baráku.
  • Jack1947
    No jasně protože levnější zato neznačková by stála 2 krát méně - chápu.

    Vždyt já ti to neberu, je dobře že v tak minoritním trhu jako je čr Nintendo má šanci uspět. I když blbě.
  • Jack1947
    Vr je dostatečné projímadlo, cítím z toho prúůůůser a někdo bude mít určitě i průjem *12*
  • Ještě bych přidal projímadlo.
  • 0011
    nevadí mi cena, když sám píšu, že jsem ochotný dát 3násobek toho co tady lidi v diskusi myslí, že by měla stát, ale ukaž mi jediného člověka na světě, kterému vadí sleva, myslím si že mimo ústavy pro duševně choré a internetové troly žádného nenajdeš. Osobně tam, kde mám switch předobjednaný je za menší než doporučenou cenu, ale může se to ještě změnit. Taky může nastat situace, kdy na český trh nic nedorazí, 2 miliony takto hypovaných konzolí pro celý svět je jak muší pšouknutí.
    edit: btw jacku, neexistuje jediný důvod, proč by jakákoliv powerbanka na světě měla být určená na jedno zařízení, obzvlášť když má USB konektory? K té části kde se píše Kompatibilní značka: univerzální; Kompatibilita: univerzální jsi se dočetl? *7*
  • Nerikej, ja myslel ze VR svickou se mazou ty brejle aby neklouzaly.
  • Jack1947
    Ty jo 13kil za powerbanku která je navíc určená jen na note hmm... to se mi zdá trochu moc *7*

    Jinak, ty si jedinej fanboj nintenda tady dobře pro ně. Takže klasika vadí mi cena ale pro věrnost značce a Máriu dám i víc.
  • Jack1947
    Lepší je sběratelka za lidových 2900 nebo kolik ale bez hry *3*

    Ta svíčka tam doufám bude taky jinak by se to sběratelům nevyplatilo... tohle budou inhalovat při hraní přeš VR aby cejtily hnilobnej zápach i v reálu
    *5*
  • froztik
    20€ ? *15*
  • Alex81

    Svíčka pro Resident Evil 7

    Svíčka s vůní krve a starého dřeva.
    http://www.eurogamer.net/articles/2017-01-05-theres-an-official-resident-evil-7-4d-vr-candle
  • 0011
    naprosto upřímně mnohem radši bych za to dal míň, v anglii prý zlevnili předobjednávky, ale jsem odhodlaný se do toho vysypat, i kdyby mi z obchodu napsali, že se jim podařilo sehnat jen pár kusů a že je to za 15, doufám, že se to nestane *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit