-
Muze u ubisoftu, a dalsich jenom se mlci pac velky ryby -
Ta hra patří hlavně na mobil, na pc je to pěkná blbost. Když je hra špatná má negativní recenzi to je správně ne?.
-
České indie studio BadFly rozesílalo herním novinářům kódy k plné hře Dead Effect 2 s tím, že pokud ji udělí příliš negativní hodnocení, v budoucnu se dalších kódů nedočkají.
"We create B-class horror FP shooters on purpose - we love it! However, we have experienced reviews that compared us with big AAA titles like Left4Dead or Mass Effect and gave us extremely low ratings."
Pročpak asi svojí hru nazvali Dead Effect, což je mimochodem název nedávající vůbec žádný smysl, když se tolik děsí jakýchkoliv srovnání s AAA tituly Mass Effect, Dead Space nebo Left 4 Dead? Jen pro ilustraci si schválně dejte do vyhledávače "dead effect 2 logo" a "dead space 2 logo". Když se hra takhle nepokrytě veze na ramenou těch slavnějších, nemůžou se pak autoři divit, že je s nimi nějak spojována.
A taky by mě zajímalo, jestli se na Games už někdo setkal ze strany vývojářů s upozorněním "špatná recenze = příště žádné kódy zdarma". -
České indie studio BadFly rozesílalo herním novinářům kódy k plné hře Dead Effect 2 s tím, že pokud ji udělí příliš negativní hodnocení, v budoucnu se dalších kódů nedočkají.
A games.cz tohle může potvrdit? -
Dovolím si zaspekulovat.
Obrázek mi trochu evokuje vizuální styl Pillars of Eternity.
Samotný text "Sníval jsem, že když se můj bůh vrátí, tak nám odpustí" mi pak připomíná událost z Lore hry - "Saint's War", kde St. Waidwen (avatar boha Eothase) byl zabit bombou a samotná přítomnost boha zmizela ze světa.
Vzhledem ale k událostem na konci PoE to zas takový smysl nedává :)
EDIT. A ano, podle ostatních tweetů mi to taky evokuje jako něco, co by řekl Éder :) Přecejen bojoval se svým bratrem na straně St. Waidwena.
EDIT 2. Tak už vím proč mi to bylo povědomé. Je to defacto citace ze hry. Teď se objevil další obrázek citující kult Leaden Key. Jen nechápu proč všichni mluví o novém falloutu. -
V tomhle kontextu nejspíš "Obsidian láká...". U teaser traileru asi nemáme jiný slovo než upoutávka.
-
-
Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia, Fire Emblem Heroes
pro ty, kteří by si rádi vyzkoušeli, co že je na tom fireemblemu tak skvělého, nintendo vydá budgetovou verzi na mobilní telefony se jménem heroes jako F2P na android, jinak plnohodnotná hra Echoes na 3ds/2ds má vyjít už 19. května -
Konzole Nintendo Switch nebude vybavena optickým audio výstupem.
Ty komentáře v odkazu od bravemana jsou hustý *15* -
řešíte houna
-
Valvve pracuje na několika neoznámených hrách, které poběží na Source 2 enginu.
tři ve ve slově Valve takže potvrzený třetí díl hry od Valve -
Takže vlastně nic moc nového.
-
Teď je otázka, jestli takovou kktinu jsou schopni napsat dva různí lidé během pár dní. Podobný styl, podobně debilní úvaha...
-
I když třeba mám rád Paladins i Overwatch, tak TF2 mi nikdy nějak nesedla. Pojetím povolání super, videa jako Pyro atd. super, jenom mě to poskakování atd. nebavilo ve hře samotné.
-
Proč? Dvojka TF byla supr než z toho udělali F2P.
-
"Tenhle nesmysl jsi tu Veskoslave už psal ale pod jiným nickem."
Tahle věta může mít totiž dva významy:)
1. Psal jsem v diskuzi jako Veskoslav v jiné diskuzi.
2. Psal jsem jako někdo jiný v diskuzi.
A jelikož ty strašně rád obviňuješ ostatní, že píšou pod jinými nicky, tak jsem nepředpokládal, že mě neobviňuješ opět z toho, že jsem nepsal jako Veskoslav:) -
"Ne Fremťáčku nepsal, chápu, že tvůj pidimozeček si to myslí"
http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/prehled-nejzajimavejsich-her-pro-nintendo-switch-nova-zelda-super-mario-splatoon-2-a-dalsi-291673/?rootId=2770524&itemId=2772576
"Malé tajemství. Pokud bereš Antutu jako zdroj, tak jsi ještě větší hlupák než jsem si myslel. Všichni ví, že se upravil algoritmus pro výpočet v Antutu, kdy během jedné aktualizace se "zázračně objevil nevídaný výkon u iPhone a rázem vyhrál a porazit všechny okolo:)" Asi nejsi schopný použít ani Google.
http://www.gsmarena.com/apple_iphone_7_plus-review-1506p5.php
Jinak moc pěkný průjem *3* -
To já bych ocenil L4D3, Portal 3 a Team Fortress 3, který by ale navázal na 1. díl:)
-
Valvve pracuje na několika neoznámených hrách, které poběží na Source 2 enginu.
A jeden smutnej kluk furt čeká, až vyjde demo Half Life 3. -
No že zrušili. Samo Nintendo potvrdilo uvolnění 2 miliónů konzolí Switch pro první prodej. A ruku na srdce, to je solidně málo. Je to asi to samé jako vyprodané Ferrari v Praze. Měli jedno na prodejně.
Ne Fremťáčku nepsal, chápu, že tvůj pidimozeček si to myslí. A jsem moc rád, že jsi opět vytáhnul Apple. Malé tajemství. Pokud bereš Antutu jako zdroj, tak jsi ještě větší hlupák než jsem si myslel. Všichni ví, že se upravil algoritmus pro výpočet v Antutu, kdy během jedné aktualizace se "zázračně objevil nevídaný výkon u iPhone a rázem vyhrál a porazit všechny okolo:) http://i.imgur.com/i7J4LFO.png
Takže prosím Femťáčku, zase si hačni do kouta a cucej si paleček. Uděláš lépe:) A myslím si, že třeba 6S se dobrý telefon, sice pár věcí mi pořád vadí v ovládání a není tak zcela pohodlné (chybí mi zásadní tlačítko zpět) a občas padá firemní pošta, ale rozhodně dobrá alternativa k jiným bývalým vlakovým lodím. Až na tu cenu samozřejmě.