Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • braveman
    Jelikož byla zpráva dementována, mažu...
  • residentevilfans

    Lord Gabe Newell on Reddit AMA dnes

    https://www.reddit.com/r/The_Gaben/comments/5o8fsy/gabe_l_newell_will_be_joining_us_tuesday_the_17th/ *1*
  • frag.ment

    Nepotvrzeno: Valve pracuje na novém Counter-Strike, který vyjde během několika let.

    Valve už dávno není vývojářské studio, takže na novém CS pracují asi jako na HL3.. Kdy naposled od nich něco zajímavého vypadlo? Portal a Portal 2, jo a možná ta Dota2..
  • Meow
    Tak bleskař používá google překladač, ne? To už je dlouho známo
  • Johnny
    to je trailer jak noha xD
  • Lukyz

    Obrazem: Joy-Con, ovladače Nintenda Switch, byl vytvořen tak, aby připomínal hlavu pejska.

    Děláte si legraci? Ty "bleskovky" píše Jack? *8*
    Poslední dobou fakt jedna perla vedle druhý *7*
  • MickeyMutant
    No jo, ale to píšou až ve třetím odstavci. Kdo by se s tím četl.
  • Chim
    O to větší uznání si zaslouží...
  • Po 19 letech končí studio Guerilla Cambridge (Horizon: Zero Dawn, Killzone).

    Nekončí Guerrilla Games.
    Guerrilla Cambridge stojí za serii MediEvil nebo RIGS: Mechanized Combat League.
  • Kozy
    Ale není isometrická!!!
  • Vogon

    Buddhistický mnich Swery(Deadly Premonition, D4) založil nové indie studio White Owls Inc.

    http://www.whiteowls.co.jp/aboutus-eng

    Jejich PR řídí plyšová opice.

    https://www.youtube.com/watch?v=us2s_ZaujPc
  • Chim
    Nejlepší hra na světě je Rimworld. Ve všech kategoriích. Potřebuješ vědět ještě něco?
  • Draken69CZ
    Fakt to chceš? Ono je málo *11* v diskuzích?
  • nekromant33
    Soon™
  • frantisek_nejezchleba

    GOTY

    Kdy se tady budou vyhlašovat hry roku? :)
  • MickeyMutant

    Hideki Kamija (Resident Evil, Devil May Cry, Ōkami) se fanouškům omlouvá za zklamání ze zrušení Scalebound atd.

    Bleskaři, fakt Kamija? Ty mě šokuješ. Jsi to opravdu ty, nebo ti v neděli večer někdo z redakce leze do zelí?
  • Makes sense bro
  • nekromant33

    Bývalý hráč amerického fotbalu Lenwood Hamilton žaluje Epic Games, Microsoft a dabéra Lestera Speighta za to, že postava Augusta Colea z Gears of War je postavená na něm, aniž by z toho měl nějaké peníze.

    I google má skoro problém toho člověka najít.
  • ringmancz
    o víkendu vždycky
  • Draken69CZ
    Přepisuje gamesácký recenze do levelu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit