Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw
    No kolem a kolem ty návrhy fakt stojí za prd. Fajn je ten co mají teď, připadně variace artworku, který byl na obálce Levelu.
  • MickeyMutant
    To je zas dílo hodné mistra. Odstavce s "hodnocením" uvádí už tradiční plural maiestaticus "dle našeho názoru", návrh s gotickými ozdobnými motivy považuje za "až moc futuristický, jako by šlo o příští BioShock"*4*Čtvrtý obal "je fajn v obsažení koně a armády (sic), což šikovně vystihuje podstatu bitev v Kingdom Come", a následuje divení, proč "není v pozadí hrad na kopci… když Američany taková pro ně exotika láká?" (sic!). Někde mu vadí, že "hrdina nemá helmu na hlavě, což je proti všem trendům", jinde zas, že postavě "ani není vidět do obličeje". Ani poslední návrh, kde má hrdina helmu a zároveň je mu vidět do obličeje, ale prý není to pravé ořechové.

    Moc se přimlouvám za podobné komické kusy na Games. Od té doby, co absentuje Honza Konfršt, je tu o zábavu nouze.
  • Morraw
    Tady je nějaké shrnutí

    https://www.reddit.com/r/Steam/comments/5omun0/gabe_newells_ama_highlights_17_jan_2017/
  • Inquisitor
    Jenom ti věrní mohou pobývat ve světle moudrosti velkého zakladatele ambasadora a čerpat z jeho studnice moudrosti. Ostatní malověrní nejsou hodni jeho velikosti a proto byli uvrženi do věčného zatracení a již k němu nemohou promlouvat ani číst jeho moudrá slova na Twitteru.
  • ringmancz

    co prozradil GabeN

    What is the status of Half Life 3/Half Life 2 Episode 3?
    The number 3 must not be said

    jinak prozradil, že dělají nějakou singleplayer hru (možná množné číslo), hry pro VR a speciální ovladače, Half-Life 3 byl pravděpodobně zrušen, ale potvrdil, že mají zájem udělat další hru ze světa HL/Portalu, stejně jako další L4D. a chtějí co nejvíc používat Source 2, takže do něj asi předělají TF2 a CSGO
  • ringmancz
    pan zakladatel svou demencí nakazil i diskutující (teda pokud si to tam nepíše sám)
  • Femto
    Tenhle nesmysl jsi tu Veskoslave už psal ale pod jiným nickem. Je to naprosto debilní příměr. Switch není výkonné zařízení, zkouší prorazit něčím jiným, těžko říct jestli se ujme, mně se to nelíbí. Apple nabízí výkonné zařízení. iPhone 7+ je např. suverénně nejvýkonnější telefon současnosti. Switch bude mít výkon trochu lepší než WiiU. Rozhodně nemá cenu tu brečet Veskoslave, stejně si to v životě nekoupíš. Nechápu, proč tě to tak strašně sere, tak je to drahé, ne moc výkonné, tak to nekupuj panejo. Stejně jsi nevylezl z jeskyně od PC, tak už zalez zpátky a nech lidi volně si vybrat jestli o to mají zájem. Xenoblade 2 stejně bude lepší než jakýkoliv Zaklínač *11*
  • SalemCZ
    Psal tam něco zajímavého?
  • 0011
    No myslím, že Zelda chvilku zabaví, než výjde splatoon a mariokart. Takhle, pro majitele wii u to zatím smysl pochopitelně nemá, pokud za každou cenu nechtějí s konzolí cestovat, tak si Zeldu, splatoon i mariokart zahrají(rozdíl mezi splatoon 1 a 2 bude asi jako mezi left 4 dead 1 a 2 a mariokart je jen port + všechna původní DLC +3 závodníci + pro mě jediná podstatná věc mapy na battlemode). Samozřejmě se vyplatí počkat na opravdové exkluzivity jako je Super Mario Odyssey, jenže já chci pařit Zeldu jakmile to bude možné a nebudu si kvůli tomu kupovat wii u, řekl bych, že spousta lidí to má obdobně
  • Nintendo /Apple

    Nintendo hype ....Stejné jako s jablkem . Všichni fandové se nahrnou a vykoupí první várku bez ohledu na realitu . Nápis Nintendo jim stačí ke spokojenosti .Škoda že na tom není pořádně co hrát .
  • 0011
    No tím bych si nebyl tak jistej, na všech hlavních obchodech s elektronikou je to nejpředobjednávanější (čeština je tak krásný jazyk *4* ) zboží. A vzhledem k tomu, že konzole ani hry nemají region lock a některé české obchody nemají problém s platbou ze zahraničí tak to může zmizet velice rychle, i když si nemyslím, že by němci hromadně vykoupili všechny switche v čr *1* ale viz draken gamestop v USA již má vyprodáno všechny předobjednávky, cca 24 hodin po začátku
  • Draken69CZ
    Jen v USA zrušili předprodej jaký o to je zájem *7*
  • WetBandit
    mužeš bejt klidnej switch nikdo chtít nebude *1*
  • Jack1947
    Jo, aha ty myslíš offline... hmm tak to smůla ale kampan tam je... i když je třeba být online vzpoměl jsem si když mi vypadl net a muselo se počkat na načtení.
  • 0011
    Klídek jsou to předobjednávky, navíc mass effect andromeda na xbox je předobjednávka za stejnou cenu jako zelda. Já spíš než o cenu mám obavu aby se na mě vůbec dostalo a to mám předobjednanou konzoli i zeldu hned jak to šlo
  • jindra.veliky
    Doporučuji článek "Pomozte vybrat obal Kingdome Come" na český odnoží EG :D :D :D
  • Veskoslav

    Nintendo startovní hry

    Se Switchem se budou prodávat tři hry: The Legend of Zelda: Breath of the Wild (1899 Kč, v limitované edici za 2699 Kč), minihry 1 2 Switch (1349 Kč) a Just Dance 2017 (1649 Kč).

    Aneb jedna AAA hra dražší jak hry na PS4/Xbox One, Indie sr*čky za téměř 1400 a hopsačka za další solidní pálku.
  • Johnny

    Ubisoft prostřednictvím dotazníku zjišťuje, zda byste ve hře The Division chtěli Survival mód Last Man Standing.

    já bych tam uvítal singleplayer, pak bych si to asi koupil
  • MickeyMutant
    No nazdar, to je PR za všechny prachy.
  • PR slušného českého studia

    http://cogconnected.com/2017/01/developer-threatens-media-outlets-2/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit