Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Mám doma 10k, slouží dobře, ale nabíjí se déle než trvá výchova mamuta:-D

    Kdyby Switch stál kolem 5500, tak se klidně půjde postavit do fronty i přes to, že při startu budou na to 3 hry. Konečně bych aspoň jednoho Linkovic Zeldíka dojel dokonce *1*
  • 0011
    Ať needituju příspěvek, tvoje oblíbená značka:
    https://www.czc.cz/samsung-powerbank-10200-mah-fast-charge-usb-type-c-ruzovo-zlata/196805/produkt?utm_source=heureka.cz&utm_medium=cpc&utm_campaign=Baterie&utm_term=Samsung_PowerBank_10200_mAh_fast_charge_USB_type_C_ruzovo_zlata

    tohle + usb c kabel. Bohužel nemůžeš používat "kickstand" ale co člověk neoželí pro 2,5x větší životnost baterky, dělají se pochopitelně větší, ale tahle je dost dobrá v poměru cena/výkon/hmotnost/kvalita a ano vím, i obyčejný tablet s tím můžeš nabíjet, jenže se pořád bavíme o parametrech, to co je důležité, abych parafrázoval Lenina: Exluzivity! Exluzivity! Exluzivity! Nekupuj si klidně switch hned, počkej si na slevy a na víc her, ale jestli chceš propásnout např fireemblem, který má vyjít příští rok, připravuješ se o tahovou strategii/rpg, kterou stavím nad heroes 3 complete a všechny ty shity co vyšli po čtyřce (hrál jsem všechno včetně 7 - jsem nepoučitelný)
  • Veskoslav
    Kolik hodin? Nekonečně, protože mám drátový:) Nikdy jsem nebyl fanda bluetooth či Wi-fi zařízení jako klávesnice, myš, gamepad, sluchátka či bedny:) Poctivý drát nenahradíš:)

    Jediné, co mám na "baterky", tak je první PSP (které už leží pohřbené v šuplíku), mobil (tam dobiji 3400 baterku za 90 minut) a tablet leží taktéž mrtvý v šuplíku. A notebook nepočítám, tam hrát nemůžu, ten je čistě pracovní a ten vydrží bez nabíjení 8 hodin:)
  • 0011
    stejnak si to koupí *3*
  • Jack1947
    Na X360 myslím že vydržel i kolem 5hodin, jinak 3hodiny se mi zdá opravdu málo kolik vydrželo DS/gameboy a to že to je má/být lepší Wiiu výkonem to neberu. Samozřejmě veskoslav zase tradičně hejtí co to dá takže se taky nedá brát moc v potaz.
  • 0011
    v tom případě má drtivá většina tabletů na trhu baterii o ničem, dobře shield má 5200, náladu mi nezkazíš protože než budou tablety umět emulovat novou zeldu, tak se toho dočkáme za pěknou řádku let, btw ty si říkal, že máš xbox controler, pochlub se kolik hodin reálně vydrží? Myslím to jako opravdovou otázku, nechci ho hejtovat, osobně ho považuju za nejlepší gamepad k pc co jsem měl v ruce (nezkoušel jsem ještě elite controler), ale mě na ty 3 hry co s tím hraju stačí ten můj křáp
    edit: jo a samozřejmě to vím, jen si rád rýpnu do apple fanboys, nic proti jejich výrobkům
  • Veskoslav
    Nějak ti nechci kazit náladu, ale jestli znáš pouze iPhone s nevyměnitelnou baterií, tak jich znáš dost málo....Narážel jsem na to, že velikost baterie pod 5000 u tabletu je naprosto o ničem. A v dnešní době nemít podporu rychlonabíjení, to je skutečně ostuda.
  • 0011
    tak taky vzhledem k tomu, že telefon má buď vyměnitelnou baterku, nebo je to iphone *2*, kde se v obou případech životnost neřeší, tak jí zřejmě nechtejí snižovat. Nabíječka je součástí balení a ano samozřejmě že se dá hrát v handheld módu když nabíjíš. Btw ta nabíječka co se prodává samostatně je pro to, abys tu, co je v bundlu nemusel odpojovat od docku, ale nemusíš si jí kupovat. Joycony se taky nabijí za 3 hodiny ale vydrží 20 hodin, pro controler na jehož cenu všichni nadávají vydrží 40 hodin
  • Widl_CZ
    Díky za Matadora, zrovna se mi hodí do Herní výzvy 2017 *3*
  • Veskoslav

    Baterie Nintenda Switch se nabije za cca 3 hodiny.

    4310 mAh baterka za 3 hodiny? A ta velikost je taky tragédie, při takové baterii bude člověk rád, když vydrží 2-3 hodiny maximálně a pak, aby další 3 hodiny nabíjel. U takového zařízení jsem bral tak nějak automaticky, že má něco jako rychlonabíjení, co zvládají současné mobily.....Má možnost nabíjet a hrát zároveň?
  • 0011
    Podle toho patentu je to externí krabice, ale je to ilustrační obrázek, ty rozměry i skutečné provedení můžou být jakékoliv, težko říct, jestli - a to se bavíme čistě hypoteticky - to nintendo plánuje jako že si to necháš doma u kozole napořád, velká težká ošklivá krabice a nebo to plánuje jak spekulují jiné zdroje takový víc bulky dock, případně jako přenosnou menší ošklivou krabici tak by to určitě byla osekaná verze aby to bylo co nejlehčí když už se táhneš s konzolí a případně dalším ovladačem/ovladačema. Na druhou stranu jsem hodně skeptický, proč by tohle tajili měsíc před launchem.
  • Já se v tomhle moc neorientuju, ale nebyl by tam pak ale problém mobilní GPU vs standartní GPU pro vývojaře?
  • 0011

    Nintendo Switch SCD(Suplemental Computing Device)

    upozorňuju, že se jedná o spekulaci, která je ovšem na základě patentu a dosud bylo vidět, že zatím všechny patenty, co jsme v poslední době mohli vidět, nintendo na switch použilo:
    http://wwg.com/2017/01/17/nintendo-switch-4k-power-up-dock-possibly-in-the-works/
    to 4k ignorujte, ale je zajímavé, že devkity v sobě mají gtx1060 akorát neuvádějí kolik má vram. V tomhle článku píšou o tom, že by ta údajná přídavná jednotka měla mít stejný výkon jako dev kit, jak říkám je to spekulace, ale vysvětlovalo by to důvod, proč s nimi chtějí 3rd party developeři spolupracovat
  • Joshua

    Steam

    Death to Spies...................0HN3H-MRDQL-09KC3
    El Matador.........................0H8Y0-9MZ05-TN2DC
  • kostejnesmrtelny
    Long War 2 už je venku. To byl celkem fofr!

    ...a já jedu zejtra na běžky. FML. *10*

    EDIT: Ciwe Games.cz, vy se překonáváte :). 7 pod nulou za oznámení releasu očekávanýho modu! Dotáhnu to na veškoslava v dobách nejvyšší slávy? *14*

    EDIT2 : Do toho, vy trosky bez matky!!
    Než půjdu spát, chci tam vidět aspoň tolik, kolik bude zítra ráno na Jezerní Slati u Horský Kvildy!!!
  • Morraw

    Ubishop 30% off

    Jestli jste obdrželi od Ubi kod s 30% slevou na cokoliv z jejich nabídky (včetně předobjednávek), tak dnes je poslední den ho využít. Tak mrkněte do mailu jestli ho tam taky nemáte :)

    Já jsem vzal sběratelku For Honor za lidových 2700,- Exkluzivní Appolyon edice od GS vypadá luxusně http://www.figures.com/2017/01/05/for-honor-apollyon-edition-includes-triforce-statue/ Poslední dobou to Ubi šidí. Ani steelbook nedají. Člověk aby si to pak dokupoval zvlášť.
  • MickeyMutant
    Možná se to děje často, pokud myslíš "žádné kódy zdarma po negativních recenzích". Na tom není nic kriminálního, vývoj není charita, a když věří, že by jim recenze uškodila, mají svaté právo kódy neposílat. Je to prostě riskantní volba mezi nebezpečím negativního hodnocení a reklamou zdarma.

    Problém nastává ve chvíli, kdy začnou předem a otevřeně podmiňovat nějaký benefit výměnou za přimhouření oka a lepší známky. Klasický korupční pokus.
  • Chim
    A nedělají to takhle všichni?
  • Predator2
    Core Features
    • breathtaking graphics
    • exciting gameplay
    • clever storyline
    • three characters to choose from
    • a large variety of enemies
    • unique boss fights
    • hundreds of items to upgrade your gear
    • implants to enhance your character’s body
    • more than 100 unique types of upgradable weapons
  • MickeyMutant
    Ano.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit