-
Prosím tebe, proč neustále omíláš jednu věc. Tak tu měli launch trailer, tak jsem se spletl. S dalšími x věci, co jsem v tom příspěvku naspal, jsem měl pravdu, samozřejmě ono je o dost jednodušší vytáhnout tu jednu chybnou. Můžeme se samozřejmě zabývat i tím, že redakce tu prohlásila před půl rokem, že tu bude recenze na Xeno X a není tu do teď, či že FFXV bude recenze do konce minulého týdne. Takže tu redakce lže čtenářům. Je to korektní? Je mi u zadku, že tu není recenze, jen se nestačím divit, že herní novináři nemají čas dělat svoji práci, navíc letos je podzim extrémně chudý na zajímavé hry a vyšly jenom tuctové sequely FPS her. -
Kdyby ničemu nevadila, tak by ji neodstraňovali.
-
Psals, že na Games chybí launch trailer na FF. Launch trailer ti byl doložen. Ergo lež. Každý se může splést, ale tobě fakta evidentně nevadí a pokračuješ v krasojízdě původním směrem.
A nevím, jak si mám vyložit toho diskuzního "anonyma". Pod jiným nickem, než vidíš, jsem na Games nikdy nepsal. -
to není žádná lež, tak napsali o největší hře roku o jeden článek více, než jsem si myslel, trošku jsem je podcenil. Omlouvám se velice. Udělej z toho #FemtoGate#. Že jsi se tady choval jako blbeček s tím banem a spamoval jsi diskuze pod anonymem a protestně jsi nepsal do vláken, ale zakládal neustále nové, si už nepamatuješ, nebo jsi jen z dalších pokrytců, co si tak akorát rádi serou do huby? Pokud ti samozřejmě vadí to číst, tak to nečti, je samozřejmě pochopitelné, že jsem zmínil, že v podcastu ignorovali velké hry a nikdo to nehrál. Přijde mi totiž velice úsměvné, že zaměstnanci Games.cz nemají čas dělat svoji práci a ještě se k tomu dobrovolně přiznávají *3* Už jen jako studie je to dle mého zajímavé, že herní novináři nemají část hrát dvě hry, na které se čeká 10 let a jsou to jedny z největších události roku. Tak dneska má dostat Cris Zlatý míč, tak nevím, kolik sportovních novinářů řekne, že nemá čas to sledovat, že mají málo času.
-
Jistě. A když tě někdo nachytá při lži (tentokrát Aleš Smutný), tak to nic neznamená.
-
To bude opravdu zajímavé. Neskutečně zajímavé je totiž sledovat, jestli odstraní ze hry ochranu, která ničemu nevadí.
-
Zrovna ty bys měl něco psát o spamu, jelikož tvoje trapné kydy, o kterých si myslíš, že jsou vtipné, tu musí trpět všichni 24/7. Nebrečel jsi tu týden náhodou o svém banu? Zameť si na svým písečku, pak něco piš. Víceméně jsi si nasral do papule. Já jsem samozřejmě doložil, že TLG tu nedostalo skoro žádný článek před vydáním, ignorace FF tu byla taky doložena, o příběhových DLC tu informoval tak akorát Vogon.
-
Je to do velký míry zhýčkanost dnešní AAA produkcí, kde jsou ty hry tak streamlinovaný, že se hrajou skoro samy. Last Guardian od tebe i něco vyžaduje a to nejde každýmu přes nos.
-
Jde o to, že si všude dokola stěžuješ, jak recenzent hru "nepochopil", že na Games navíc ignorují FFXV, že chybí trailer, že chybí články, a když ti Aleš Smutný doloží údajně absentující trailer i čtyři články jen za listopad, tak si stejně jedeš po svý dráze a spamuješ každou druhou diskuzi svým rozhořčením nad místním nedostatkem lásky k Japonsku. Nevím, jak ostatní, ale mě už od tebe po sté totéž v další variaci rozhodně číst nebaví.
-
Bethesda odstranila ze hry Doom ochranu Denuvo.
Bude zajímavé sledovat, jestli Denuvo v dohledné době oficiálně odstraní i ze hry Deus Ex Mankind Divided, která byla nedávno cracklá. Model vydání s ochranou – prolomení – odstranění ochrany by se opakoval jako u Inside a Doomu, a posílil tak spekulace, že vydavatelé nemusí firmě poskytující Denuvo platit, pokud se jim nepodaří novou hru po určitou dobu ochránit. -
Jde o to, že recenzenti už jsou naprosto mimo realitu jako většina hráčů. Herní svět je opravdu ve velké krizi. Ono se stačí podívat na hru roku Overwatch. Od každé hry očekávají nějaký sandbox, nejlépe nějaké sexuální vztahy, kupu generických questů, spousty cutscén či střílení. Hra je samozřejmě už teď klenot a vystávání skříň této generace. Zavřel ať už je jaký chce, tak má vkus na hry, už ve své době dokázal ocenit Dragon's Dogma velice kvalitní recenzí.
-
V drtivé většině jde o nepochopení mechanik :)
-
The Last Guardian
Na konkurenčním herním webu "jehož jméno se nesmí vyslovit" jsem si přečetl zajímavou Druhou stranu mince hry The Last Guardian. Tak teď by mě fakt zajímalo, kde je pravda... Jestli někteří recenzenti nepochopili dost zásadní herní mechanismy, nebo jde opravdu o technické chyby.. -
no, podla vsetkeho uz denuvo v DOOM nieje, mali ho odstranit poslednym updatom
-
a muze mi Vase blahorodi vysvetlit rozdil mezi denuvem a starforce? Respektive, jak toho nepirata Denuvo obtezuje/omezuje? :)
-
Ne nebyli tam, jinak prijatelna cena pro Dooma byla pro me osobne i tech 60€, vzhledem k tomu, kolik zabavy jsem za to dostal.
-
Já jsem o tom taky přemýšlel, ale Denuvo je pro mě nepřijatelná podmínka. Stejně jako jsem dřív obcházel obloukem hry se Starforce. Vím, že v 95 % případů to uživatel ani nepozná, ale mně jde o princip.
-
ja som ho pred 2 tyzdnami zobral za 15€
-
Oni přidali boty? To tam jako doteď nebyli? *8*
Ale jestli je pravda, že odstranili Denuvo, tak si můžu Doom odstranit za blacklistu a až cena klesne na přijatelnou úroveň, nejspíš pořídím :). Teď ještě aby se tak zachoval distributor Just Cause 3 :) -
Tady se bavíme o Fromsoftware, jejich programátoři nejsou takovéhoto portu schopní, nejen protože by to nezvládli, ale taky protože by to dalo moc práce. Ten port bude mít tak možná nízké rozlišení, hádám 720p a níže. Stačí se podívat na šokující rozdíl mezi nejnižším a nejvyšším grafickým nastavení na PC. Jen bych se obával, že port bude Blighttown 2.0.