Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vogon
    Nový Metroid vznikne jen stěží. Nintendo se soustředí na japonský trh, kde Metroid není moc populární. A trapné pokusy Nintenda jako Zero Suit a Other M, značce moc nepomohly.

    Nejblíže ke klasickému Metroidovi máš AM2R nebo Axiom Verge.
  • ;)... i na PS2 vyšlo Just Cause . https://youtu.be/Mz86b6cJFOU
  • Nintendo je druhý Apple (nedivím se proč u SM: Run zkřížili cesty )Tam kde by konkurence tvrdě narazila , fanoušci kupují a kupují :D... Taky zdařile boří pravidla úspěšného obchodníka jako nakouslé jablko . A já jsem jenom rád . Díky všem těm Máriům a Zeldám možná vznikne i další Metroid pro mne a emulátor ;) .
  • 0011
    Co Darksouls, ale jestli exkluzivita pro switch "Seasons of heaven", která bude v UE4, vypadat jako na prezentovaných screenshotech, tak klobouk dolů
  • Vogon
    O výkonu konzole ti možná něco řekne to, že rozjede Dark Souls 3.
  • 0011
    jo to je zajímavý, já jakožto vlastník lumie mám stejně smůlu *1* (zas na druhou stranu sluchátka monster purity pro windows phony, lepší než beats by dre solo, za 7 kil, nemůžu si vynachválit a dokonce ovládání hlasitosti a přepínání songů fungovalo i na bratrově xperii *8* to beats takhle fungují jenom na iphonech nechápu monter vyrábí jak předražené beats, tak tyhle podezřele levné pro WP) já tyhle hry nemám rád, ale jestli to nintendu pomůže zafinancovat třeba projekty na 3ds nebo switch budu jedině rád, i když s prodejema pokémon sun/moon myslím, že finance nintendo asi netrápí *1*
  • froztik

    "Nový" update do Dooma

    https://www.youtube.com/watch?v=75xKvs0VPeg
  • 0011
    https://www.youtube.com/watch?v=RVb42_FThbA

    asi tak, btw cellshading stranou, co ten kouř? Pravděpodobně není volumetrický ale vypadá to dobře. Jinak mě nejde o hw ale o hry a poté, co předvedli, jak plynule se hraje hlavní system seller hra tak o budoucnost téhle konzole nemám strach, ale těším se i na mariokart, sám mám bohužel "jenom" sedmičku páč nevlastním wii u, ale MK 8 je nejzábavnější arkádové ježdění co existuje. Jestli to vylepší viz oficiální trailer na switch, tak doufám, že bude v bundlu rovnou s konzolí i se zeldou, protože se nemůžu dočkat *4*
  • victor
    Stejně je kouzelné jak pouhá ikonická postavička a minimálně upravený koncept (vertikální skákání ze strany na stranu jako v N+) dokáže Nintendu generovat nový zisk .
    Ten povyk kvůli Super Mario Run mi připadal hodně ujetý .No ale alespoň se ukazuje , že Nintendo narozdíl od konkurence bude v zájmu přežití bojovat na obou frontách - jak s vlastním hanheldem tak cestou produkce her na dnešní mobily .
  • victor
    No nebyl ten výbuch ve stylu cellshadingu ? Bez hromady particle efektů to moc o síle konzole nevypovídá. No ještě že se prošel po tom svahu , kde snad byl voxelový porost... Bump maping vypadá dobře , ale jinak...Zelda se dost podobá na 16 let starý Citizen Kabuto (také jste se mohli kochat dohledem ;))
  • 0011

    Nintendo Switch on Jimmy Fallon

    prezentace Zeldy, která jak se zdá má stabilní framerate i při velké explozi, bohužel se nezmíní o specifikacích konzole. No a zmíněná prezentace:

    https://www.youtube.com/watch?v=7TJ7IUNWGl4
  • Kravicka
    hackeri, zmen si heslo a pridej si ten pojebanej google auth jako ja...

    pain je sehnat support no, skus FB
  • Tak jasný, ale zase Hearthstone?
  • ringmancz
    asi se změnily plány těm, kdo to měl hrát
  • Fordzy

    Neoficiálně: Square Enix připravuje lokalizovanou kompilaci prvního až devátého dílu série Final Fantasy pro PSV a PS4.

    Zrovna Andrejovo recenze není moc objektivní. Radši se poohlédnout jinde.
  • Bohužel.............
  • Kingdome come

    https://www.youtube.com/watch?v=JyWqCew1g-A

    Tentokrat moc zajimavej update!
  • Přece nebudou ztrácet čas s průměrnou hrou, když je tu miliontá expanze/dlc/datadisk pro kartičkovanou!
  • Neměl se dneska hrát The Last Guardian?
  • denuvo odstranene z dooma novym updatom (5.)

    http://wccftech.com/doom-free-update-5-removes-denuvo/
    ..12GB, safra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit