Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Draken69CZ
    Na kolik mě ta hra zadarmo vyjde když ji budu chtít mít kompletní? Kolik DLC a za kolik?
  • Lukass
    Me to vali dobre, stahuju 2 MB/sec, Za 50 minut mam uz hotovo. Prave sem trojku nikdy nehral, takze me timhle docela potesili, a aspon vyzkousim.
  • Inquisitor
    Moc to nefunguje, asi tam mají slušný nával.
  • Lukass
    Kde se da stahnout ten AC3 zdarma v ramci oslav Ubisoftu? Dekuji za odpoved,
    EDIT: aaaa tak uz jim to konecne funguje
  • Možná hudba z prvních dvou ... ale soundtrack z nového Dooma je už moc velká divočárna :/ .
  • Pethulla
    děkuji
  • Joshua

    Wizardry 8

    ...........................G2RGI-WBD7P-YIRNA
  • nic pre LV - ani na to neklikaj

    velky retest hier po polroku medzi gtx1060 a rx480
    http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/73945-gtx-1060-vs-rx-480-updated-review-23.html
  • nekromant33
    *sigh* Tak já du zase grindit repku na ten Cutter...
  • karlman.hajsky

    Něco pro milovníky kytarové hudby a DOOMa

    https://www.youtube.com/watch?v=5a9E3n_VZRQ
  • Inquisitor
    Super, konečně se rozhoupal něco vydat :)
  • Půl retra u červa! https://youtu.be/vAxwAdKKg1M
  • Veskoslav

    Elite: Wayward Sun

    https://www.youtube.com/watch?v=Pdr0uMIWA70
  • Turbo killer 2

    Tohle asi nebude pro kazdyho ale kdo ma rad new retro wave a libil se mu Turbo killer od Cerpenter Brut (https://www.youtube.com/watch?v=er416Ad3R1g) tak se ty kuci Francouzsky na kickstarteru pokousi vybrat nejakej ten fenik na dvojku - https://www.kickstarter.com/projects/2050134024/blood-machines-turbo-killer-2
  • RemasterStation!!!
  • Jack1947
    Lepší než nove díl ( kerej by poté mohl bejt připadně taky) nezlobil bych se *4*
  • Lukyz

    Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

    Chystá se remaster prvních tří dílů Crashe! *14*
  • ucho

    Neoficiálně: Lara Croft GO míří z mobilů na PSV a PS4.

    asi i oficiálně, když je k dostání v PS Store.
  • Tilwaen

    Pokračování tLoU

    Pravděpodobně vyjde The Last of Us 2.
  • Malleth
    Tak to už je o tom jestli tě baví tenhle styl hry. Když jedeš čistě story a nebo prokládáš souboje minihrama, repetitivnost se nedostaví. Jinak čtyřka má dost dobrej příběh a je to první díl, kde hraješ za víc jak jednu postavu, což tu formuli dost oživilo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit