-
Přehled vítězů ankety The Game Awards 2016. Hrou roku se stal Overwatch.
Kvalitka *15* Tak jako každý rok... -
To si ale pleteš RotTR se 3 roky starým Tomb Raiderem. A ten Zaklínač taky není kdoví co, protože to není GOTY, takže pak vysolíš plnou za datadisky. :)
-
Dishonored 2 beta patch 1.3
běží to trochu líp, ale pořád ne tak, jak by mělo
a na steamu to slevnili na 40 euro... -
Zrovna ten Tomb Rider jsem tam viděl za 899 taky a k tomu bys dostal zdarma třeba Last of us. Nebo je tam za 899 Zaklínač 3, což není přepálená cena, a k tomu si dodej cokoliv z té nabídky.
-
mrkni na statistiky po vydání patche co sem se koukal tak počet hráčů vzrostl o 800%
-
přikup ramku ty braku ;) já jel taky donedávna na 8Gb, ale přechod na 16Gb je opravdu znát
-
nejpodstatnější základ je CBBE xD
-
Nejlepší je že toto je normální cena na PC... ale když z toho maj konzoláci radost tak ať :) aspoň z něčeho se můžou těšit :)
-
ne, ta akce 1+1 je mizerna a nevyplati se na nicem. ceny u tech titulu zvedli tak 2,5x. vyslo levneji, kdyz byly ty hry v akci jednotlive.
muj predchozi prispevek nebyl ironie. za Tomb Raidera je to na PS4 pekna cena, kdyz je to tam vicemene novinka, a levneji pokud vim nikde nikdy nebyl. koupil jsem. -
Nechcem slevu zadarmo ?
K čemu že za 1150 dolarů , když většina byla ležákem o který bych na Store dobrovolně ani nezakopl :( ? ..... Za mne slabý hrozně slabý rok . -
u příležitosti dnešního Retrogamesplaye
-
Ještě lepší je ta akce 1+1 zdarma. To je úžasná nabídka.
-
Oficiálně ne. Ale jednička i dvojka jde v pohodě hrát na PS2 emulátoru. Letos sem je oba dohrál a pak sjel i ty díly na PS3, Je to výborná a dost zvláštní série, která stojí jak na gameplayi, tak i silnýmu příběhu bez toho aby se navzájem dusili. To se moc často nevidí.
-
Tak letošní rok byly v PS Plus hry za 1150 dolarů, to je slušný.
-
Neoficiálně: Death Stranding poběží na interním enginu Sony.
O Yakuze jsem čítával už v OPS2 magazínu, ale nikdy jsem se k ní osobně nedostal a vždy jsem si jí chtěl zahrát. Jsou nějaké díly i na PC? -
hezky to Sony na PSN rozjizdi. Rise of the Tomb Raider za 899,-. tomu neodolam :)
-
Jsem rád tedy že jsem to dojel zdárně ještě na Win7. Win10 bude v leččems horší tady to je zářnej příklad ( krom starejch her).
-
win 10. Co sem ted cetl hodne lidi ma problemy na win 10
Jack: Nepomaha me nic, uz sem to vzdal :-( Ale Battlefiled jede jak vino i v multaku na win 10i Lara jede paradne. -
NWN Diamond a Shadow Warrior zdarma na GOGu.
-
a system mas jaky, Windows 10? ja porad jedu na Win 8.1 a s problemy jsem se opravdu nepotkal (Steam overlay mam vypnuty)