-
Sakra mam lepsi sestavu nez ty, a fakt se me to seka, -
Jn, je výborný, ale je to taky nejdražší Demo, co sem kdy hrál...
-
Myslím, že to hodnocení bylo jasné každému kdo hrál demo.
-
ta společnost uznala i to, že neomezený připojení k internetu může mít mírná omezení...
-
Škoda. To vysílá signál, že účel světí prostředky.
-
i5-4460, 8GB RAM, GTX 960 2GB a jede to jak po masle. otravny je jen ten uvodni loading
-
palec nahoru za NIN :)
-
'No Man's Sky' cleared in false advertising investigation
https://www.engadget.com/2016/11/30/no-mans-sky-steam-asa-investigation/ -
Yakuza 6 obdržela od magazínu Famitsu hodnocení 10/10/9/10.
A u nás to vyjde tak v roce 2019, jestli vůbec... -
kromě toho wingsuitu tohle všechno dělám skoro každý den, pochopitelně ve hrách, ale až si koupím just cause 3 tak budu moct i to *1* hlavně ne každý z nás má zdraví na dělání takových vylomenin, já mám například problémy s koleny, ale strašně mě baví parkour a abych se na něj nemusel jenom dívat, tak naštěstí mám AC a ME, u AC mi ke štěstí stačí zajímavé prostředí pro parkour. Z lezení po skalách mám z minulosti zážitek, ze kterého jsem se málem nevrátil a od té doby mám dobrodružství radši na monitoru/televizi/displeji než ve skutečnosti
-
Watch Dogs 2
Už jste se asi dočetli, že optimalizace WD2 se tentokrát povedla (což reflektuje i Steam). Můžu potvrdit, že po instalaci nových ovladačů se FPS drží kolem 50fps (High nastavení) s menšími dropy (960 2GB) - bez nich mi to padalo i k 30fps.
Přál bych si mít ale lepší kartu, protože vzdálené objekty a krajina docela trpí, když to nemáte na maximu. A San Francisco ve hře je moc hezky vymodelované.
Herně zatím moc soudit nemůžu. Střelba a ovládání stejné jako v minulém díle. Auta na silnici šíleně plavou. Ale je to asi o zvyku, ptže teď mám v ruce ovládání z Mafie 3, které je mnohem tužší a jde tam cítit více váha vozu i ovládání postavy je přesnější. Na první pohled se ale nové WD povedlo, což asi moc nereflektují prodeje. -
Nechápu z čeho soudíš jenom asi mne to vidíš když tu zrovna si... což by tomu tak odpovídalo ale jo tak jsem no lifer noo... at máš klid. (děcko :D) Vidíš že umíš bejt i celkem příjemnej...
Možná že jsem nolifer na internetu ale ve hrách těžce zaostávám ani by mně jednu hru hrát nebavilo tolik hodin lol. -
To nevím nicméně DayZ a ostatne i ta Arma jede na max co se ramky týče ale to je spíš zabugovaností a nedodšělávkou než že by to bylo náročné. JC3 to nějak pokazily tím denuvem že to chce víc ram než hra potřebuje.
Jsou hry které sežerou hodně ram... holt to bude chtít časem upgrade ale na ten dojde a ramky nejsou tak drahý. ( zblášt když se koupěj jen 2). 8Gb je už standart ne něco co by člověk měl rezervy... ale stačí... zatím. -
Alespon si zpivas fakt super pisnicku :D
-
Má pravdu, zjizvená tvář.
Nutno podotknout, že je nás hodně :) Kdo z nás každý den prožívá něco nového, skáče s wingsuitem, jezdí závody, lozí po exotických skalách a potápí se v exotických hloubkách?
Já se musím přiznat, že si spíše každé ráno zpívám "every day is exactly the same..."
...ale aspoň si to uvědomuju :) -
Síla je v detailech.
-
Ty ses jako definice nolifera podle me podstatne lepsi. Aspoň v něčem ses dobrej, gratuluji.
-
noooooooooooooooooooooooooooooo, Altaira pls
-
jj, ukazatel ramky při hraní nějakou tu rezervičku ukazuje :)
Jen v pár případech jsem zatím narazil na strop akorát té VRAM (nutno oželet ultra/extra detaily textur a ulravysoké AA) a velmi zřídka na limit CPU. Něco, co by mi sežralo celých 8GB RAM a začlo "swapowat" si nevybavuju, snad jen DCS když to přeženu s detailama :) Každopádně mít 16GB RAM, využití se najde, tam už si člověk může dovolit mít na PC bordel, nebo při hraní zároveň konvertovat video :) -
Overwatch maximální level za 6měsíců
https://www.reddit.com/r/Overwatch/comments/5f5vhx/lvl_1800_reached_world_first_without_account/
http://www.pcgamesn.com/overwatch/overwatch-highest-level-solo
Myslím že lepší definice než No lifer není ale kdo chce tam. No možná ho dohoním za pár let hehe D: