-
Přehled všech dárků, které má připravený Ubisoft v adventním kalendáři.
Dárky rozbalené už v listopadu? Herní novináři jsou zas o pořádný krok napřed. -
Pro mě jsou games.cz hlavně parta lidi, které čtu již hodně dlouho a dokud budou na games, tak je budu číst. Pokud by náhodou odešli jinam, půjdu zase s nimi.
Za mě tedy není česká mutace IGN žádná konkurence, jako spíše další web o hrách v češtině, který nebudu číst :) -
Po vydání nejnovějšího patche (v1.4) hraje The Division stejný počet hráčů jako v době vydání hry.
Po minulém DLC Undeground který se stal po prvním zahraní celkem monotónní je survival příjemná změna strávil sem u toho s kámošem asi 6 hodin které nám ale utekly jako by to byla hodina jedna napětí a nutnost rychle se posouvat kupředu tlačeni rozšiřující se nákazou na kterou má vliv i hlad žízeň a nedostatek léku
Jelikož na začátku přijdete o všechen gear a zůstane vám úplně základní tak se vrací ta radost z nalezeni předmětu s trosku vyššími staty než máte
Mezitím co v základní hře vzhledové věci boty bundy čepice neměli žádný vliv na gameplay tak teď je velmi důležitý, protože snižuje účinek smrtelného mrazu
Obtížnost je celkem vysoka zatím se nám nepovedlo dosáhnout všech úkolu. -
Marketingová strategie vybraných herních konzolí osmé generace
Zdravím všechny hráče, nabízím možnost výhry losováním 500,1000 a 2000 kč za vyplnění mého dotazníku k diplomce, ve které se zabývám herními konzolemi XB1 a PS4. Děkuji všem, zejména lidem kteří mají Xbox One, jelikož těchto respondentů mám dramaticky méně, než těch mající PS4 :)
Odkaz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeso4iTcjkxVVoCDYMogH88CP2fgu8iHTvDZL_61b2aTDSNuA/viewform -
Stavění základny chybělo hodně lidem
-
Forza nemá žádný generický profil, buď je volant podporovaný nebo hra dělá, že neexistuje.
-
po 3 měsících vydají update s tím, co tam chybělo minimu lidí
-
No Man's Sky - Foundation Update changelog
http://www.no-mans-sky.com/foundation-update/ -
Za mne by Rocket league vyhrál leda v kategorii "The biggest disappointment from lack of creators support"
.... Povedlo se vám rozchodit lokální multiplayer na jednom PC / splittscreen ?
To co na PS4 zabere tak minutu , u PC verze vyžaduje obezličky v podobě Xbox ovladače či mapování čehokoli jiného na DXinput wrapper a pořádně to nefunguje i tak . Navíc si gerojové ze stížností nic nedělají a něco jako funkční náprava pro všechny není v plánu :(((( . -
Na PS4 jsem, kupoval rovnou plný bundle a nakonec to vypadá , že se k těm DLC ani nedostanu , protože gameplay je jedním slovem STRAŠNÝ (.... a robotí ostrov hlídá gravitační anomále :( ) !!!!
Po hodině haraní Just cause 3 se cítíte jako ..... po třech směnách v kolbece :/ ....a to fakt už není zábava . -
A je výceúčelový ;)
-
1. listopadu 2016 rozšířilo IGN své pole působnosti o Českou a Slovenskou republiku .....
To zní jako by Tiscali mělo dalšího konkurenta ... Ale stejně žluto černé téma a diskuze budou tím důvodem proč na Games nezanevřeme ;) -
Koukal jsem na to a truck simulator by asi chtel neco co ma plnej rozsah otaceni a ne jen 270° a vsechny co maj vic uz stoji fakt dost penez. Jestli mas jenom neco pres 1000 tak bych asi zkusil tenhle thrustmaster: https://www.alza.cz/gaming/thrustmaster-ferrari-red-legend-edition-d488299.htm
a nebo tenhle o fous drazsi: https://www.alza.cz/gaming/thrustmaster-ferrari-458-italia-d374821.htm
Forcefeedback za tu cenu nedostanes ale na druhou stranu to asi neni na truck simulator potreba a alespon nebudes muset otacet proti tomu protivnymu plastovymu zvuku ozubenych kolecek :D
Co se ty Forzy tyce tak tezko rict. V seznamu podporovanejch volantu sice tenhle neni ale rikam si ze kdyz to nema FF tak to je asi jedno protoze s tim muzes fungovat jako s nejakym generickym volatnem a nebude problem ale tezko rict: http://forzamotorsport.net/en-us/news/fm6a_wheel_support -
U Forzy Ti bude sloužit maximálně jako těžítko... leda, že by updatovali a přidali další podporu, ale s jejich rychlostí updatovánítomu moc nevěřím :D
Takže na to obecně pozor Worhammere, Forza (Horizon i Apex) podporuje opravdu jen nějaký volanty, raději si to nejdřív vygoogli. -
Co zkusit bazarový Logitech Driving Force GT, k dostání zhruba okolo 2000 Kč?
-
To bych rád viděl s pedály a aby tam byl i volant za těch 1000
-
tenhle má celkem dobré hodnocení a je za hubičku:
https://im9.cz/iR/importprodukt-orig/73f/73ff2eb51cf73707c35be46043038b68.jpg -
VOLANT
Dobrý den, nevíte prosím jaký volant na Truck Simulátory? (+ na Forzu) lehce nad 1000 Kč? Díky moc! -
ještě pár takových patchů a třeba se k tomu minecraftu dohrabou
-
Tak to si bezim urcite koupit novou grafiku,