Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Draken69CZ
    Ono to chce taky mít GPU které nejen že DX12 podporuje, ale umí ho využít a těžit z něho.
  • Já bych do kategorie Best use of farm animal, dal nějakou grindovací MMO, kde je hráč tím "farmícím zvířetem" :D
  • Jack1947

    Deus EX:MD

    Co přesně tam dělá DX12 zas tak parádní mi to nepříjde... nebo jsem si něčeho nevšiml ? *7*
  • Jack1947
    Dobrý, snad to brzo cracknou abych si zahrál i DLC ( ne opravdu je to trochu moc jen za pár blbostí)
  • karlman.hajsky

    Square Enix nabízí v rámci Black Friday až 83% slevu na vybrané tituly.

    PS4 verze her asi nejsou digitální že?
  • Lukass

    Just Cause 3

    Tak to konecne vezmu, za tech par korun co to je na steamu se to vyplati ikdybych to mel po 5 hodinach prestat hrat.
  • SalemCZ
    Tak na Rocket League jsme se shodli :D
  • froztik
    http://imgur.com/a/Q3GjR .... ale taky jsem si nebyl u nekterych kategorii moc jisty. Mozna ze to jeste pozmenim. *5*
  • jamar28
    70 % sleva na DOOM. Hezký... *4*
  • ringmancz
    co je ti do toho, co děláme se svýma penězma? běž si radši stáhnout nějakou kravinu
  • ringmancz
    http://i.imgur.com/Q05hksY.jpg - ale skoro u všeho bylo víc kandidátů

    a pro Jacka, chtěl jsem na tebe zareagovat, ale udržel jsem se, protože by to nebylo slušný. a že nemáš v knihovně ani jeden díl Half Life, když teď stojí necelých 50 korun? no, proč se vlastně divím?
  • ringmancz
    to tady pleteš dohromady věci, co spolu vůbec nesouvisí. Vytrollovat Valve a nadávat v online hrách? Tady jde o to, že Valve nikdy neoznámili zrušení třetího dílu, jenom to nechávají pomalu vyšumět a nereagují na dotazy, jenom občas do zdrojáku vloží nějakou zmínku.
  • Ronox
    V tomhle případě jde hlavně o hloupost. Zapšklost uvidíš všude jinde a tím myslím diskuze pod recenzemi, dojmy, oznámením apod. Tohle včetně toho, jak se drtivá většina chová v online hrách. Bohužel čím víc možností mají k vyjádření svého názoru, tak tím víc jsou slyšet a všímáš si toho. Posledně mě dostaly výhružky vývojáři z Dishonored, který i přes to, že psal na twitter, jak pracují na opravě PC verze, tak mu tam stejně všichni vyhrožovali a nadávali.
  • A mohl bys mi vysvětlit v čem je v tomto případě ta zapšklost? Že chtějí fanoušci HL třetí díl a vtipně to dávají Valve najevo? Jo, to je hejt jak prase. Napřed si přečti o čem ta VLASTNÍ kategorie je...
    Mě to třeba přijde vtipné a ne hloupé. Nehledě na to, že polovina těch kategorií mi přijde spíš jako parodie. (best use of farm animal apod..)
  • Jack1947

    Overwatch Pharah cosplay Anubis

    http://www.kotaku.com.au/2016/11/overwatch-pharah-cosplay-is-fully-operational/

    https://www.reddit.com/r/Overwatch/comments/5ahodo/amazing_pharah_anubis_cosplay_by_germia/

    Sice starší ale díky (bonuswebu kde byl rozhovor) jsem se dozvědel že je z čech to je teda něco. Vyhrála Eurocosplay 2016
    *8* (doufám že to zde nebylo)
  • Ronox
    No můžeš se na to podívat i z druhé roviny. Lidé dostanou možnost udělit svým oblíbeným hrám ceny a místo toho to zneužívají v naprostý k*kotiny. V gamingu nebylo tolik zapšklosti a hlavně hlouposti nikdy víc, než dnes. Je to smutný.
  • SalemCZ
    Můžu se zeptat na vaše hodnocení v ostatních kategoriích?
  • Jack1947
    Nojo ale abych ohodnotil hru tak bych jí musel mít v knihovně a zahrát takže nepoužitelné a jedná se jen o nějaké blbé odznáčky... ale jo at si někdo dá tu práci GL *4*
  • ringmancz

    Steam Awards iniciativa

    http://store.steampowered.com/SteamAwardNominations/

    Valve si na sebe upletli bič. otevřete steam store stránku Half Life 2 (někdo dává Ep2), nominujte hru v kategorii The “We Didn’t Think Of Everything” Award, pojmenujte kategorii Learn To Count To 3 nebo třeba Game That Deserves A Sequel, nebo co vás napadne
  • jindra.veliky
    ano *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit