-
Jo ale mne ta hra jela na maximum, takže jak púíšeš je to celé o ramce a to máš ještě rezervu jestli máš tak málo zabráno před spuštěním. -
Jsem rád, že to podporujou dál a nedělají rovnou dvojku.
-
Tož já mám taky 8GB RAM a jede mi to normálně svižně, bez dropů, nebo swapů.
Detaily High (1080p MSAA T2) a to to nemám ani hozené na SSD.
Kolik máš volné ram, než jdeš hru spustit?
Já mám kolem 15% zabráno systémem a se Steamem 18%.
http://i.imgur.com/ewTdchZ.jpg
Edit: jsem se zase pobavil na tom steam foru co dal Jack u toho druhého příspěvku (ps od té doby opravili ty memory leaky)
Doufám, že taky nejsi jako ten druhý tam, co to pouští s 2GB VRAM a texturami na Very High, a pak se diví, že mu to zasekává byť má celých 16GB RAM... -
Příští rok nás v Rainbow Six Siege čekají operátoři ze Španělska, Izraele, Číny a Honkongu.
-
Mě se dost líbil "Raider Overhaul" a True Storms - Wasteland Edition. Pokud se ti okoukalo herní prostředí tak doporučuju Resurection nebo Fallout 4 Seasons.
-
hlavně bacha, ať tě tady někdo neobviní ze zapšklosti a hlouposti
-
Steam Awards
Dnes je posledni den, ve kterem lze na Steamu hodnotit hry. Pokud jste fanouskem serie Half Life od Valve, pripojte se prosim k teto akci :)
https://www.reddit.com/r/HalfLife/comments/5eivdr/let_valve_know/
Posledni moznosti je hodnotit hru ve vlastni kategorii. Zadejte
GAME THAT DESERVES A SEQUEL
pro hru
Half-Life 2: Episode Two
Diky *1* -
Origin - gifts
Během velkých slev na Originu se objevila možnost posílat hry jako dárky ostatním uživatelům. Musí být ale ve stejné zemi. Bohužel mi to nefunguje. Co to znamená mít stejnou zemi ? Jako v nastavení ? Ptže to máme (EA account) a přesto to nefunguje. Stupidní Origin *7* -
Narozdíl od tebe se snažím pomoc ale ty jenom blbě remcáš... a mám pravdu trolle bohužel *12*
-
Alespon 40% a mene?
-
Existují nějaké už opravdu skvělé a "nepostradatelné" módy pro Fallout 4? Hrál jsem to hned po vydání a tam mě snad zaujal jen mód, který zpřehledňoval dialogy. Líbilo by se mi něco, co nějakým způsobem přidává variabilitu do hry (třeba do nepřátelských NPC, třeba co se týče jejich vybavení), nepohrdnul bych ani nějakými grafickými vychytávkami.
-
https://steamcommunity.com/app/225540/discussions/0/485624040227217588/
https://steamcommunity.com/app/225540/discussions/0/485624040227217588/
Takže víceméně co jsem psal musí to jet alespon na 40% ramky a méně - minimalizovat postraní programy.(vypnout) -
Ty jsi ale vemeno.
-
Nemáš zaplé nějaké postraní programy ( u mně to dělal Raptr řral mi bůhví proč ram?)
Vypnul jsem a jelo to 60fps dělá to Denuvo a hlavně nutnost mít online stále to se dá vypnout ale hra pojede stejně blbě tak než začneš brečet něco si zjisti přišli jsme na to úplně náhodou s kámošem. Prostě nesmí ram přesáhnout 90% jinak to začně jezdit těch 20 fps a méně. -
Just Cause 3
Tak sem to koupil a zase sem se jednou nachytal. Varovani pro kazdyho kdo ma 8gb ram, NEBRAT!!!
Ta hra je neoptimalizovana sragora, divim se ze to vubec steam prodava, tp je faklt vrchol.
Chvilu to jede dobre, pak to zacne dropovat o 20 FPS, pak to spadne. Rozdily v nastaveni grafiky nejsou prakticky zadny, AA nefunguje. Problikavaji textury, no psycho. Ze ja pitomec v tom nahral vic nez 2 hod. a nemuzu z to refundovat.
Jinak hra by to byla paradni, ale jak si ju ma clovek uzit kdyz je to rozbite brak. 3/10 -
a AC 3
-
Patch (v.35) přidá 6. prosince do MOBA titulu Paragon novou mapu (Monolith) a přinese rychlejší a akčnější hratelnost.
Hrozně pomalá hra- ještě že ty karty se dají získávat hraním a ne kupováním.Možná by mohli přidat i nějakej kratší mod a koneckonců je to už v betě nějakou dobu Matchmaking taky není nejlepší. Celé to je o spolupráci, když mně podobně jako (ve Smite) nechá samotného na lajně a pak nadává k ničemu to nevede.
To nehraju jen výhledově abych mrkl na změny. Dost věřím že to trpí neduhem že se jede low lvls proti premade party ostatně jako v jinejch hrách.
Ta mapa je vítaná, ted ještě nějakej rychlejší mod.Protože sice se dá vzdát jenže musí uplynout 14minut a to je celkem dost. -
Ono to zas tak horký není zatím jen jedna hra a navíc na mobil ( 2 den se mi otevřít nepovedlo) jinak samé wallpapery a jiné kraviny.
Tak to je výsměch jen blbosti hry jsme si už vybrali dávno a oni tu přesto budou lol( asi pro ty co z nějakého důvodi nestihly)
Nicméně - aspon na 30 den mohli dát hru a ono ne... -
Byl Blood Dragon a bude Prince of Persia, Rayman Legends, Splinter Cell a The Crew. Možná to stačí.
-
Nechám se překvapit. Spíše mě zajímá poslední hra k 30ti letému výročí. Doufal jsem v první AC.