Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz

    Star Wars Battlefront VR

    Nový Battlefront mě moc neoslovil, ale tohle je v podstatě splnění mýho dětskýho snu! *

    Sice jde jen o 20min ukázku, ale vypadá to jako naprostý luxus *14* *14* *14*
  • madPav3L
    Jo, běží to líp v rozmezí statistický chyby +/- 1 FPS... https://www.youtube.com/watch?v=hkFOPMfcKVg
  • Vogon

    Final Fantasy XV lokalizace

    Originál: "Arigato." (Děkuji)
    Anglická lokalizace: Seriously, though, thanks for making time for this loser. (Ale teď vážně, dík že sis udělal čas pro tuhle nulu.)

    https://youtu.be/WJotVinhXJ4?t=1m57s
  • Taky je musim podporit, jinak ti chudaci nebudou mit co jist.
  • Jack1947
    Bych na něj už přestal reagovat je to jen blbej troll
  • To je mi upřímně celkem jedno. Kdyby ses podíval na co reaguji, tak já jen opravuji tu chybnou PC cenu pisatele přede mnou. Do PC vs konzole flamewar mě pls nezatahuj.
  • ucho
    je hezké, jak si umíš lidi zaškatulkovat. mám i PC, hraju i na PC, hry si kupuju i na PC, ale jsem konzolák, protože si dovolím koupit hru na konzoli :D nejvíc mě můžou potěšit tobě podobní blbci v diskuzích :D

    mimochodem časem si toho Tomb Raidera koupím i na PC, ale tam je teď moc drahej. tam půjde cena rychle dolů. klidně teď zaplatím za hru víc, ale zároveň chci podpořit PS4, takže solím prachy za PS4 hry. za PC až když jsou za pakatel (popravdě tam mám hry na Steam prakticky zadarmo, proč toho nevyužívat).
  • To je super, ze tvoje obhajoba proc zaplatit vic penez za orezanou verzi nikoho nezajima.
  • ucho
    tak to je super, že hru, která už je na PC skoro rok, můžeš sehnat za 899,- ...
    na PS4 to ještě není ani dva měsíce...
  • Jack1947
    Souhlas není podobné hry bohužel, prostě neměla tak silnej hype.

    Sterotypní a zbytečné bylo Y4( je to i tady v recenzi) Y5 jsem nehrál ale asi bude parádní.
  • Vogon
    Nezapomínejte na speciální bojový styl IDOL.
    https://www.youtube.com/watch?v=ldPxadNKkaE

    Fordzy: Na PC máš nejblíže asi Sleeping Dogs, alespoň spirituálně. Čti: Karaoke.
  • ringmancz

    Titanfall 2 free weekend už jede

    a dokonce se to už dá na PC stáhnout, ještě před chvílí to chtělo CD klíč

    https://www.origin.com/irl/en-us/my-home
  • Malleth
    Především je to slabým marketingem. Ohledně pětky ale nesouhlasim. Ta je rozmanitá jak svi*e.
    Lovíš tam medvědy v horách, závodíš s taxíkem, děláš taneční vystoupení atd. A to nemluvim o minihrách

    Navíc si tu vyzkoušíš čtyři různý bojový styly, který pak ještě postupně rozšiřuješ. Neznám moc her s takovýma možnostma
  • Jack1947
    Nechápu proč to na mnašem trhu a západním nemá takovou úspšnost že nevydali Yakuza5 tady hned v době vydání.

    Možná proto že po několika hodinách je to celkem stereotypní mlátička ale Y5 měla povedenej trailer.
  • Omlouvám se
    Kouknul jsem se na heureku a ukázalo mi to jenom obchody typu key4you, měl jsem být důkladnější
  • Kozy
    Tak pro mě tam každej měsíc bylo něco, co bych si třeba nekoupil a příjmně mě to překvapilo. Za tu cenu si nemůžu stěžovat.
  • Co to? Od 899,- (viz Heureka) máš PC krabicovku Rise of The Tomb Raider 20 Years Celebration, tzn včetně všech DLC, s artbookem atd..
  • Draken69CZ
    originálky.cz krabicovka za 899kč
  • Mart9
    OK, tak to se s Larou omlouvám. Ale nabídky určitě využiju, Zaklínač má adekvátní cenu.
  • Zrovna u rise of the tomb raider, kde se nedá sehnat krabicovka je běžná cena 50 euro tedy přibližně 1350 korun.
    Nepočítám ty pochybný stránky s kódy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit