-
Star Wars Battlefront VR
Nový Battlefront mě moc neoslovil, ale tohle je v podstatě splnění mýho dětskýho snu! *
Sice jde jen o 20min ukázku, ale vypadá to jako naprostý luxus *14* *14* *14* -
Jo, běží to líp v rozmezí statistický chyby +/- 1 FPS... https://www.youtube.com/watch?v=hkFOPMfcKVg
-
Final Fantasy XV lokalizace
Originál: "Arigato." (Děkuji)
Anglická lokalizace: Seriously, though, thanks for making time for this loser. (Ale teď vážně, dík že sis udělal čas pro tuhle nulu.)
https://youtu.be/WJotVinhXJ4?t=1m57s -
Taky je musim podporit, jinak ti chudaci nebudou mit co jist.
-
Bych na něj už přestal reagovat je to jen blbej troll
-
To je mi upřímně celkem jedno. Kdyby ses podíval na co reaguji, tak já jen opravuji tu chybnou PC cenu pisatele přede mnou. Do PC vs konzole flamewar mě pls nezatahuj.
-
je hezké, jak si umíš lidi zaškatulkovat. mám i PC, hraju i na PC, hry si kupuju i na PC, ale jsem konzolák, protože si dovolím koupit hru na konzoli :D nejvíc mě můžou potěšit tobě podobní blbci v diskuzích :D
mimochodem časem si toho Tomb Raidera koupím i na PC, ale tam je teď moc drahej. tam půjde cena rychle dolů. klidně teď zaplatím za hru víc, ale zároveň chci podpořit PS4, takže solím prachy za PS4 hry. za PC až když jsou za pakatel (popravdě tam mám hry na Steam prakticky zadarmo, proč toho nevyužívat). -
To je super, ze tvoje obhajoba proc zaplatit vic penez za orezanou verzi nikoho nezajima.
-
tak to je super, že hru, která už je na PC skoro rok, můžeš sehnat za 899,- ...
na PS4 to ještě není ani dva měsíce... -
Souhlas není podobné hry bohužel, prostě neměla tak silnej hype.
Sterotypní a zbytečné bylo Y4( je to i tady v recenzi) Y5 jsem nehrál ale asi bude parádní. -
Nezapomínejte na speciální bojový styl IDOL.
https://www.youtube.com/watch?v=ldPxadNKkaE
Fordzy: Na PC máš nejblíže asi Sleeping Dogs, alespoň spirituálně. Čti: Karaoke. -
Titanfall 2 free weekend už jede
a dokonce se to už dá na PC stáhnout, ještě před chvílí to chtělo CD klíč
https://www.origin.com/irl/en-us/my-home -
Především je to slabým marketingem. Ohledně pětky ale nesouhlasim. Ta je rozmanitá jak svi*e.
Lovíš tam medvědy v horách, závodíš s taxíkem, děláš taneční vystoupení atd. A to nemluvim o minihrách
Navíc si tu vyzkoušíš čtyři různý bojový styly, který pak ještě postupně rozšiřuješ. Neznám moc her s takovýma možnostma -
Nechápu proč to na mnašem trhu a západním nemá takovou úspšnost že nevydali Yakuza5 tady hned v době vydání.
Možná proto že po několika hodinách je to celkem stereotypní mlátička ale Y5 měla povedenej trailer. -
Omlouvám se
Kouknul jsem se na heureku a ukázalo mi to jenom obchody typu key4you, měl jsem být důkladnější -
Tak pro mě tam každej měsíc bylo něco, co bych si třeba nekoupil a příjmně mě to překvapilo. Za tu cenu si nemůžu stěžovat.
-
Co to? Od 899,- (viz Heureka) máš PC krabicovku Rise of The Tomb Raider 20 Years Celebration, tzn včetně všech DLC, s artbookem atd..
-
originálky.cz krabicovka za 899kč
-
OK, tak to se s Larou omlouvám. Ale nabídky určitě využiju, Zaklínač má adekvátní cenu.
-
Zrovna u rise of the tomb raider, kde se nedá sehnat krabicovka je běžná cena 50 euro tedy přibližně 1350 korun.
Nepočítám ty pochybný stránky s kódy.