-
Fac ut vivas.
V žádném případě se nechcu zastávat jak té hry, tak i Seana. Ale Jim Sterling? :-D Toho může brát vážně jen někdo na jeho úrovni, tzn těžká mentální retardace (pozn. pro cenzora - to je pouze terminologie). -
Kdo chce klíč na season pass do Arkham Knighta? Když někdo něco nabídne na oplátku, na škodu to nebude.
-
Ad hominem podruhé.
EDIT: Mimochodem, když už jsme u těch argumentů ad hominem, co říkáš na to, že Sean Murray, tvůrce No Man's Sky, dvakrát prokazatelně lhal. Jednou, když si pochvaloval, jak je procedurální generování postavené na oné superformuli supr, a když okolo toho nedávno začalo být rušno, tak prohlásil, že superformuli nevyužívá. Podruhé, když se prsil, že se dva hráči ve vesmíru No Man's Sky sice mohou potkat, ale šance podobné události je naprosto minimální. Teď se ukazuje, že šance je tak minimální, že se prostě rovná nule*4*a na krabicích se přelepujou ikonky online připojení.
U politiků jsem na takové lhaní už celkem zvyklý, ale u herních vývojářů mě něco podobného ještě někdy dokáže překvapit. -
Ad hominem.
-
Lituju každého, kdo bere toho šaška vážně.
-
Chybí mi tam: Bigot, racist, Im very special bisexual just to remind you, Im cosplaying british undertaker plz notice me, NOTICE ME D:!!!
-
Před dvěma hodinama vyšla recenze portálu We got this covered a tam to dostalo 70%. Ta hra minimálně vzbuzuje rozporuplné reakce. Zítra se uvidí, na PC by se tomu mohli alespoň vyhnout problémy typu 15FPS.
-
První recenze No Man's Sky
Tak se objevila první recenze No Man's Sky od Jima Sterlinga. Bože, ten to zaříz jak slepici! Ta pětka, kterou tomu nakonec přilíp, pod jeho textem působí jako vysvobození.
Stránka teď není normálně dostupná, asi mu hrůzou spadly servery.
EDIT: Internet, zdá se, opět probraný z mrákot jak hraběnka po flámu. Na originálním textu si můžete procvičit spoustu anglických slovíček. Vzhledem k žánru recenze bude nejspíš vhodné prosvištět přídavná jména: mundane, repetitive, irritating, dull, recycled, shitty, mind-numbing, disappointing, faked, illusory, scripted, static, sluggish, garish, excruciating, meddlesome, dreary, ugly. -
Tak to je hodně slušnej kus práce *8*
-
offtopic
Tadyhle pro zajímavost jeden šikula sestříhal "film" ze všech hlavních MGS her do skoro 12hod videa (prej kvůli limitu YT, jinak by byl delší) + seřazeno chronologicky, tak kdo si chce připomenout důležité události ze série, má možnost ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=-K977NxGhyU -
Děkuji.
-
Faeria dnes na Steamu zdarma
http://store.steampowered.com/app/397060/ -
a vlastně je to chyba Blizzardu nebo hráčů? Že mi přijde jako by Blizzard chtěl za svoji chybu trestat hráče
-
Ne, ale je to systém, který ti přidává XP a za to následně získáváš bedny, takže si "usnadňuješ" cestu. A když máš proti sobě bastiona a sám nemůžeš nijak útočit, tak vždycky prohraješ.
-
oni tam maj nějaký rank systém v tom fotbalu, nebo je to jenom "public"? že takhle vyhrožují banem
-
Jako, že je denuvo cracknute? Ne že by mě to zajímalo prakticky, kvůli stažení her, ale rozhodně zajímavá informace z hlediska her obecně.
-
Pokud chcete zkusit bug, díky kterému jde v aktuálním fotbalovém brawlu v Overwatchi hrát i za jiné postavy, než Lúcia, nedělejte to. Vývojáři před tím důrazně varují.
Buď budete hrát přesně tak, jak jsme to plánovali, nebo nebudete hrát vůbec. Licenci, kterou jste si koupili na naši hru, Vám můžeme kdykoliv zrušit, přečtěte si EULu. S pozdravem Blizzard (nebo jakákoliv jiná softwarová společnost). -
Teď na to není prostor. Vyšlo 8 minut z Gears of War, začal alfa test Escape from Tarkov, korejské Versus naopak early access opouští a navíc Srbové finišují s kampaní na adventuru Columnae. Možná až se to trochu uklidní a jestli zbyde čas...
-
Hra The Silver Case,první hra od SUDA51, je po 18 letech remasterována a lokalizována do angličtiny. Demoverze zdarma na Steamu.
http://store.steampowered.com/app/476650/?snr=1_5_1100__1100
Goichiho Sudu, neboli SUDA51, můžete znát z her jako No More Heroes, Killer 7, Shadow of the Damned, Lollipop Chainsaw a Killer is Dead. The Silver Case byla jedna z jeho prvních her a už v ní byl silně cítit jeho osobitý styl. V době vydání byla hra v Japonsku vysoce hodnocená a jedná se o kultovní klasiku vizuálních novel.
EDIT: Není to první hra od Sudy, ale od studia Grasshopper Manufactures, kterého je Suda součástí. -
Tak aby neuplatnilo, když jí prodávají na virtuální konzoli pro 3ds za 4 dolary, nechápu proč se lidi do podobných projektů vůbec pouští, když vědí, že jim to Nintendo zatrhne, zvlášť když to všude roztrubují a mají svůj vlastní ofiko twitter *7* nevím, proč se oficiální cestou nezeptají přímo Nintenda, než se do něčeho takového pustí, asi nechtějí slyšet rovnou "ne"