Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lampicka86
    Lynn and the Spirits of Inao

    O tomhle by to chtelo se malinko zminit, vypada to fantasticky :)

    https://www.kickstarter.com/projects/bloomylight-studio/lynn-and-the-spirits-of-inao/description
  • SalemCZ

    Graffiti

    zajímavá apka pro Vive https://www.youtube.com/watch?v=dhIxY6G-UHE
  • gtx1080

    nastrel vykonu gtx 1080
    http://www.ashesofthesingularity.com/metaverse#/personas/4a36165f-4e15-4c4f-af35-7340095285f5/match-details/3903fe67-0149-4f65-a903-2720d1264781
    vs 2xFuryX
    http://www.ashesofthesingularity.com/metaverse#/personas/33879588-aaef-4d84-895b-45fe34db210b/match-details/e3ca03e0-f486-4e11-83eb-13852e5da10c
    vs gtx980TI
    http://www.ashesofthesingularity.com/metaverse#/personas/15555001-d222-4335-b29c-284568bb9653/match-details/26120fca-27aa-4d18-88b1-9934e53992e3
  • Jack1947
    Ano o závěru si rozhodl sám, narozdíl od Walking dead kde je vše dáno a nemůžete ani umřít nebo spíš nesmíte aby se nenarušil děj a vy nehráli od checkpointu tedy to nesnese srovnání dvě odlišné hry.

    Beyond bylo leckde až moc přitažené za vlasy jinde odlehčené ale celej byl spíše zklamáním oproti parádně podanému příběhu Heavy rain který byl až bolestivě uvěřitelný.
  • ucho
    Tak ta možnost volby je taková klasická. Walking Dead na tom podle mě není lépe. Tam se maximálně rozhodovalo, kdo zemře, jinak taky jen kosmetické úpravy děje. Tady chápu, že tohle moc lépe udělat nejde, protože by prostě neukočírovali děj. U Beyond se mi líbilo to rozdělení na malé části, tedy jakési samostatné celky, kde se rozhodování dělo jen v rámci těch epizodek. A to rozhodování tam bylo slušné, tedy člověk nemusel vůbec objevit nějakou větev dané epizodky, popřípadě celé vyznění té epizody mohlo být různé. Prostě hráč se svým hraním stal spolutvůrcem příběhu, ale samozřejmě mu nebyla dána maximální svoboda.
    Já to hrál v původní podobě, tedy zpřeházené. U těch rozhodnutí týkajících se vztahů byl problém, že člověk vlastně rozhodoval o něčem, o čem neměl ucelený obraz. Nebylo to dokonalé, ale určitě mi to nijak nezkazilo herní zážitek. A ve finále si člověk o samotném závěru rozhodl sám.
  • Vogon
    Děj hlavně padá na postavách, které se často chovají divně(Po scéně kde Jodie a ten agent nejsou moc kamarádi nastupuje chronologicky scéna, kde už ho miluje. Apod.), a nechronologickém vyprávění, které hráči krásně ukazuje, že jeho volby nemají žádný vliv, což se dá ale u PS4 verze, myslím, vypnout.
  • Veskoslav

    Overwatch

    Beta končí až 10.5 ve 10:00.
  • Draken69CZ
    *3*
  • Jack1947
    Pro jistotu bych tu integrovanou grafiku radši zakázal nebo jí snad potřebuješ? aby to příčtě nedělalo další neplechu.
  • SUPER, díky moc za radu, teď zkouším a běhá super. Díky
  • ucho
    Mně ten děj přišel v pohodě. Téma zajímavé, zpracování dobré. Atmosféra fajn. Na oskara to nebylo, ale za mě spokojenost. Samozřejmě chápu, že někdo může být k ději kritičtější. Dle mého Cage odvedl slušnou práci.
  • Draken69CZ
    Ovládací panel nVidia - Spravovat 3D nastavení - Globální nastavení - Zvolit preforované GPU
  • Právě že to má pouze tahle hra. Např. Zaklínač 3 běžel super furt a běží i teď, pouze tahle jedna hra. Když jsem jí zkusil v systému zablokovat tu Intel, aby šla jen ta Nvidia, tak se mi hra ani nespustí.
  • Jack1947
    To aby si případní zájemci i pořídily s novou grafikou i úplně novou skřín *7*
  • Jack1947
    Ani ve správci zařízení ? má to tak i jiná hra... nebo jen tahle. Potom už asi jedině v biosu ji nějak vypnout úplně.
  • Assassin's Creed Syndicate problém s hrou

    Ahoj, asi to sem moc nepatří, ale nutně potřebuji radu. Mám problém s hrou Assassin's Creed Syndicate. Před cca 3 měsíci jsem jí hrál úplně v pohodě a skoro naplno a když jsem si jí chtěl zahrát včera, tak se mi úplně seká a v nastavení jsem zjistil, že si to bere grafiku Intel(R) HD Graphics 4600 a ne tu Nvidia Gforce GTX960M. Zkoušel jsem snad skoro všechno( aktualizovat ovladače atd...), ale nikde to změnit nejde, prosím poraďte. Díky
  • Jack1947
    Na parádní Heavy Rain to samozřejmně nemá, hodně dá práce se ztotožnit s hlavní hrdinkou - nebo spíš je její osud který beztak nemůže zvrátit ukradený ale na (ne)interaktivní film to zase špatný není no.
  • PanS
    Pohodový interaktivní film? Děj téhle "hry" je hodně plytký i na poměry žánru, a to už je co říct.
  • Nahrávání orchestrálního soundtracku pro Stellaris:

    https://www.youtube.com/watch?v=U9Tnppi4bZ0

    Už zejtra *14*
  • VaZqeZ_EU

    NVIDIA GTX 1080 & 1070 Launch Event

    Naprostý monstrum.. https://youtu.be/-dvbtHmA4Gg?t=128

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit