Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Disney končí jako vydavatel konzolových her + konec Disney Infinity

    http://www.gamespot.com/articles/disney-infinity-discontinued-developer-shuttered-w/1100-6439677/
  • Neoficiální přehled změn, které ve hře Dark Souls III udělal patch v1.06.

    Ten nefunkční poise je hodně velkej problém, absolutně to znemožňuje pořádný tankování a v PvP je to teď samej estoc.
  • Pethulla
    A já pěkně děkuji za Stridera.
  • MickeyMutant
    Touché!
  • Draken69CZ
    Děkuji pěkně za Lost Planet 3 Complete Pack a Bionic Commando: Rearmed *3*
  • Strider
    JDIF6-7ARTK-ZY8I4

    Lost Planet 3 Complete Pack
    28HCB-6I3CP-J2GEP

    Bionic Commando: Rearmed
    0X3H4-WMCTB-YWLLA
  • Jack1947
    Francouzi ? *7*
  • Jack1947
    Aha já myslel že to někdo od nich leaknul a proto neoficiélní *2* *15*
  • x_ander

    Humble Capcom Bundle

    Docela slušný bundle. Nějaké Resident Evily, DmC, Lost planet 3, Remember me...

    https://www.humblebundle.com/capcom-bundle-remix
  • Morraw
    Můj zájem o hru se najednou zvýšil o 100%
  • MickeyMutant

    Horizon: Zero Dawn vyjde letos, uvádí to letáček ve francouzské krabičce hry Uncharted 4.

    Kdo si ještě kromě bleskaře vsadí na francouzský letáček z krabičky?
  • MickeyMutant

    Neoficiální přehled změn, které ve hře Dark Souls III udělal patch v1.06.

    A proč neoficiální? Protože FromSoftware.
    We don't explain our games. We just make them!
  • Veskoslav

    Stellaris: Twilight of the Imperium - Warhammer 40K Mod Quick Look

    https://www.youtube.com/watch?v=eRDPPbJPIGs
  • Jack1947
    Správně ! *4*
  • solomon.short
    jeste by to chtelo Tiberian Sun :)
  • Veskoslav

    Zaklínač 3 druhý datadisk vychází už 31. 5.

    http://www.xzone.cz/download/products/zaklinac_ovine_a_krvi_limitka.jpg

    Naprosto šílený měsíc. Overwatch, Doom, Total War, Zaklínač 3, možná Homeworld 2.
  • Stellaris se prodalo na 200k kusů pod 24hodin

    http://www.gamesindustry.biz/articles/2016-05-10-stellaris-breaks-day-one-records-for-paradox
  • Ty dnesni internety a soc. site… https://youtu.be/NSw_QQQhA94
  • Jack1947
    8á můj milý drastíku, určitě jsem nepsal že by to nestálo za to některé hry by za to stáli a stojí.

    Jinak Aus je divná v tom že ji např násilí nevadí ale jak se tam prodává hra která vyobrazuje násilí/sex drogy a hodně zbraní je z toho ohnivá bouře na střeše. Proč se teda diví že tam hry kradou, mimoto pro menší indie týmy je to paradoxně jediná možnost jak o sobě tam dát vědět pomocí toho že si je někdo stáhne zadarmo. SMutné.
  • Veskoslav

    Staré klasiky Westwood studia

    http://www.openra.net/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit