Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • This War of Mine board game

    Po Dark Souls dalsi zajimava deskovka

    https://www.kickstarter.com/projects/awakenrealms/this-war-of-mine-the-board-game
  • ringmancz

    životnost EA her

    nový NFS příští rok, to poslední dostane ještě jeden update. příští rok taky Battlefront 2, s věcma z nových filmů. 2 roky za 100 euro nebo kolik stála v den vydání hra se season passem mi nepřijde jak moc dobrá hodnota, ale třeba je to tím, že se hra až tak nepovedla a dvojka bude mít delší životnost

    po Battlefrontu bude co rok vycházet jedna Star Wars hra, aspoň 3 nebo 4 roky
  • Kozy

    Dark Souls 3 1996

    http://www.newgrounds.com/portal/view/674548
  • ringmancz
    cigáro možná i jo, brokovnici spíš ne, ale že bude v reklamě na Dooma? to bych neřekl :)
  • Napsal bych jim na support. Na me byli docela mily kdyz jsem neco potreboval :D
  • Duuku
    Ne
  • Lukyz
    Tak Hemalu naštěstí ještě poznám, ale nikdy bych neřekl, že ho uvidím s cigárem a brokovnicí v ruce *1*
  • stratego
    Výsledek je ale furt stejný, jen kradeš a koupíš si tak možná jednu z 1000.

    Teď si na to kápnul. Určitě tam kradou, protože chtějí podpořit indie scénu. Takhle nějak to zdůvodňuje tvůj australský bratranec?
  • stratego
    "zbytek byly hry které bych si i koupil" -> tohle je zase jedna z tvych zlodejskych perel. "Ja bych si to i koupil, ale proc, kdyz to muzu ukrast, ze?"
  • MikeR
    "Kéž bych měl v diskuzích aspoň ty blitky", posteskl si mistr a dojel flašku do smutného konce.
  • tenhle borec je uplnej Trevor z GTA 5 *1* *1*

    hlavne tady :D
    https://www.youtube.com/watch?v=bvC_0foemLY&nohtml5=False
  • MickeyMutant
    ...a šel prověřit diskuze, jestli mu tam nějaký hov@do zase něco nenablilo.
  • jindra.veliky

    Battlefield 4

    budu ted prechazet z BF PS4 na PC, jdou nejak prenest statistiky z psn, abych nemusel zacit levelovat od zacatku? *5*
  • ucho
    úplně bez problémů. ty předchozí díly nejsou pro ten 4. díl podstatné.
  • Tilwaen

    Ambassador jede

    Takové večerní pobavení:

    "Aha, pan nesnese feedback? Ok", řekl mistr a šel si pořádně loknout vína.
  • ringmancz
    proto re-bundle
  • Jack1947
    No to je tedy tragédie... *7*
  • SalemCZ
    přijde mi že ten humble už byl
  • Jack1947
    Teda zrovna, skromnej nejsi lol.

    Lost planet je blbost... a Rearmed moc nesedlo tehdá přišlo mi to takové neuhlazené, kostrbaté ovládání paže.
  • Amiibo Master Race!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit