-
This War of Mine board game
Po Dark Souls dalsi zajimava deskovka
https://www.kickstarter.com/projects/awakenrealms/this-war-of-mine-the-board-game -
životnost EA her
nový NFS příští rok, to poslední dostane ještě jeden update. příští rok taky Battlefront 2, s věcma z nových filmů. 2 roky za 100 euro nebo kolik stála v den vydání hra se season passem mi nepřijde jak moc dobrá hodnota, ale třeba je to tím, že se hra až tak nepovedla a dvojka bude mít delší životnost
po Battlefrontu bude co rok vycházet jedna Star Wars hra, aspoň 3 nebo 4 roky -
Dark Souls 3 1996
http://www.newgrounds.com/portal/view/674548 -
cigáro možná i jo, brokovnici spíš ne, ale že bude v reklamě na Dooma? to bych neřekl :)
-
Napsal bych jim na support. Na me byli docela mily kdyz jsem neco potreboval :D
-
Ne
-
Tak Hemalu naštěstí ještě poznám, ale nikdy bych neřekl, že ho uvidím s cigárem a brokovnicí v ruce *1*
-
Výsledek je ale furt stejný, jen kradeš a koupíš si tak možná jednu z 1000.
Teď si na to kápnul. Určitě tam kradou, protože chtějí podpořit indie scénu. Takhle nějak to zdůvodňuje tvůj australský bratranec? -
"zbytek byly hry které bych si i koupil" -> tohle je zase jedna z tvych zlodejskych perel. "Ja bych si to i koupil, ale proc, kdyz to muzu ukrast, ze?"
-
"Kéž bych měl v diskuzích aspoň ty blitky", posteskl si mistr a dojel flašku do smutného konce.
-
tenhle borec je uplnej Trevor z GTA 5 *1* *1*
hlavne tady :D
https://www.youtube.com/watch?v=bvC_0foemLY&nohtml5=False -
...a šel prověřit diskuze, jestli mu tam nějaký hov@do zase něco nenablilo.
-
Battlefield 4
budu ted prechazet z BF PS4 na PC, jdou nejak prenest statistiky z psn, abych nemusel zacit levelovat od zacatku? *5* -
úplně bez problémů. ty předchozí díly nejsou pro ten 4. díl podstatné.
-
Ambassador jede
Takové večerní pobavení:
"Aha, pan nesnese feedback? Ok", řekl mistr a šel si pořádně loknout vína. -
proto re-bundle
-
No to je tedy tragédie... *7*
-
přijde mi že ten humble už byl
-
Teda zrovna, skromnej nejsi lol.
Lost planet je blbost... a Rearmed moc nesedlo tehdá přišlo mi to takové neuhlazené, kostrbaté ovládání paže. -
Amiibo Master Race!!!!!!!!!!