-
Mám to podobně, ale raději jsem koupil ty remastery a až/když je dohraju, tak půjdu do čtyřky. :-) -
O tom vím, ale jakožto pracující nemám čas hrát všechny díly a financí na hry nemám zas tak moc..
-
Neodpovím ti, protože nevím, jestli to má smysl, ale vím, že na PS4 si můžeš koupit remaster prvních tří dílů. :-)
-
Dotaz na Uncharted 4
Chtěl bych vědět, jestli má smysl si koupit Uncharted 4 i když jsem nehrál předešlé díly (kromě 3ky, kde jsem nahrál asi 4 hod + jsem x hodin umíral, protože mám furt problém s gamepadem :-D . Hra mě bavila, ale PS3 jsem daroval dřív, než jsem to stihl dohrát). -
Tys to opravdu nerekl. Pokud vim tak jsi to jenom napsal.
-
Kouzelné. Zbytek byly hry, které bych si i koupil. Z toho jasně vyplývá, že sis nekoupil ani tyhle hry. Mimochodem Austálie není zásadová, jenom má debilně nastavené zákony, předražené hry a většina lidí, co jsou hráči, tak jezdí například přes Novozélandské IP a spousta poskytovatelů to i nabízí v rámci tarifů, aby Steam atd. neblokoval obsah.
-
Ale stejně si je nekoupil.
-
Copak kuRE, vkládáš mi do úst něco co jsem neřekl... ?
Jinak, drahé ano ale nestálo za to asi tak 15-20% her, zbytek byly hry které bych si i koupil.
Taková studie, byla už od začátku o ničem. Docela s podivem že v tak zásadové zemi kterou Austrálie bezesporu je ( násilí je špatné hlavně ve hrách) jim to nedošlo před tím než to udělali. -
Vždyť ono je to všechno tak drahé a vlastně to ani nestojí za to, abych to hrál nebo na to koukal, a proto to raději ukradnu. (c) Jack1947
-
Ta kampaň byla totiž příliš jemná, proto neuspěla.
Kdyby trochu přiostřili, jako např. IT Crowd tak by určitě nikdo nekradl, nebo to alespoň nepřeskakoval *1* -
Zcela bez výzkumu musím říct, že ta kampaň fungovala, akorát opačně. Protože filmy, které jsem si koupil originálně, jsem si pak stáhnul v avi, abych se na tu příšernost nemusel dívat, než začne film ;]
-
Auto byste neukradli...
Pamatujete si ještě na kampaň protipirátské unie "Auto byste neukradli, peněženku byste neukradli, sdílení je krádež, pirátství je zločin"? Tak to byly podle posledního výzkumu přední australské univerzity dočista vyhozené peníze.
Ukázalo se, že "naučit" lidi uvažovat o digitální (šířeji myšlenkové) a fyzické krádeži jako o tomtéž je prakticky nemožné. Rozdíl ve vnímání obou je totiž čistě fyziologicky podmíněný a upevněný tisíciletou historií, kdy se myšlenky často přejímaly a šířily ke všeobecnému blahu, zatímco krádež hmotného majetku se naopak přísně trestala. Jejich studie na skenech mozkové aktivity dokládá, že šedá kůra případy hmotné a nehmotné krádeže zpracovává úplně odlišně a obě kategorie velmi striktně odděluje.
Až tedy příště budete z torrentů stahovat Hru o trůny nebo Call of Duty, čiňte tak s lehkým srdcem vědouce, že jste determinováni tisíciletým vývojem homo sapiens. -
dík za osvětu
-
Je to přesně naopak. Při teleportaci v prostoru nevolnost nehrozí, stejně jako při chození ve VR po vlastních, nebo při kombinaci obojího. Nevolnost hrozí pouze v případě, že bys pohyb postavy ovládal na ovladači plynule, třeba K+M, nebo gamepad, kdy by oči říkaly, že se hýbeš, ale tělo by stálo na místě. Pokud se teleportuješ, oči ani tělo pohyb neregistrují a vše je v pořádku. Ozkoušeno v posledních 4 dnech na cca 10 lidech.
Proto u startovních her na HTC Vive neuvidíš, že by se ovládaly jinak než pohybem těla+teleportací, snaží se o co nejlepší a bezproblémový zážitek. -
Takže taky tři dny ....No a liší se posmrtný život od prožití života ? Přece jen jsem zvolil život a ten trvalý stihomam mi na konec rozhodně nesedl :(
-
Ghost of a tale
To je proste nadhera! http://www.ghostofatale.com/tunnel-vision -
říkám si že z těch skoků bude asi lidem blbě, ty teleporty mi přijdou vyloženě že si říkaj o zvracení.
-
O nicem udajna 1080 na High a 980ti na Ultra ..legit + verze hry dost jina.
-
ÁÁ klasická diskuze LV vs skaven ATI vs NVIDIA Hrušky vs japka- Housky vs rohlíky koláče vs koláče s povidly... Hrachová polévka vs Drštková -Bavorák vs trabant atp *1*
No ták fakt on-novat si myslíš že je normální slovo ? *7* Normální slovo je podle mně tak možná střííkat nebo kr-va ale onannovat rozhodně ne.
Těch slov je víc co neodporuje slušnému komentování a jsou zakázaná. -
ono to ma vlastny nazov: selektivna pozornost :)
nj, je to tvoj nazor
.