-
Doom 1080 60fps
Novy Doom v 60fps bez kompresie videa(2GB)
*5*
http://images.nvidia.com/geforce-com/international/videos/doom/doom-nvidia-geforce-gtx-geforce-dot-com-vulkan-graphics-api-gameplay-video.mp4 -
Neměl se tam vracet proto, aby v současnosti Abstergo získalo více informací o lokaci "rajských" artefaktů?
-
bože to je trapné jako celá hra a komunita okolo této frašky pro nerdy....
-
Zaklínač trolové řádí
Pěkně se do toho hoši pustili
http://www.metacritic.com/user/Tenoften
Takových exotů je tam spousta :D -
Nuda *6*
-
V animusu ten chlapek jen proziva vzpominky svych genetickych predku, nic zmenit logicky nemuze.
-
Přiznam se, že jsem nikdy nepochopil roli Animusu v AC. Ten týpek se vrací do minulosti, aby ji změnil nebo aby prožil, co se stalo, aniž by mohl historii ovlivnit?
-
Spekulace: Na letošní E3 bude odhalen Prey 2 od studia Arkane Austin.
To mi ani neřikejte. Dokoukal jsem v úterý Firefly a smutnil, že to bylo zrušený. Pak jsem přemýšlel, jak mě štve zrušení Prey 2. Nejhorší co mám ale strach je, jak si to furt přehazujou jako horkejbrambor, tak z toho vznikne paskvil. I když to člověk nerad slyší, tak je prostě možný, že to zařízli kvůli tomu, že herně to prostě nefungovalo.
Na druhou stranu teď hraju na PSP Valkyria Chronicles 2. Žádný epický cut scény, jen okýnka s dialogy. Původně sem to nechtěl hrát, protože tématiky 2. světové války a jejích analogií nemusím. A ehjle. Už mám nahraných nějakých 18h a rozhodně mě to nepouští. Přijde mi, že Prey má takový potenciál v tom, co vyprávět, super prostředí kde se může odehrávat ... to prostě není možný, aby to někoho nebavilo *5* -
Tak jsem si právě představil Adama s Petrem jako majitele escortu a dobré to bylo.
-
Čtyřka s datadiskem Beyond the Sword. Jsem toho názoru, že relativně malý změny v hratelnosti jednotlivejch pokračování nejsou dostatečným důvodem pro hraní více dílů, v jádru je to prostě pořád Civilizace. Není tedy důvod začínat s jinou, než s tou nejlepší z nich.
-
Bude to taky takovej serial nebo konecne nekdo udela opravdovej pribeh?
-
Ted uz chapu, ze jsem neobjevil to, co jsem psal do siskuze Namety/pripominky. Ze jde na Games delat vlastni kolekce. Mozna je osobni profil skryty schvalne ;]
-
Nobody expects the Spanish Inquisition!
-
Video: 20 minut gameplay záběrů ze hry Zaklínač 3: O víně a krvi.
V 11. minutě jsem objevil kvalitní materiál na honění, kdyby měl někdo zájem. -
Bejvávalo. Dneska už recenzenti nemaj ani koule založit vobyčejnej escort servis.
-
Assassin's Creed movie trailer
https://youtu.be/gfJVoF5ko1Y -
No co, opráší se legendární umění zrecenzovat hru ze screenshotů, aniž by to kdokoliv poznal. V nejhorším se do toho zamíchá něco random o vrbách a čtenáři se budou klanět v posvátné úctě. *5*
-
Doom bez recenzí
Bethesda bude rozesílat review kopie Doomu až v pátek 13., tedy v době zahájení klasického prodeje. Recenzovat předem by se vám chtělo, holenkové? Chachá! -
Na to jsem se díval, podpořil kolega v práci, tak pak snad dá na půjčení:-D Osobně na kartové hry nejsem, poslední, co jsem hrál byl Magic *1*
-
No to mě asi nejvíc štve na té DS deskovce to dokupování:-D To je jako DLC pro realitu:) Ale budu brát bez Darkroot, tak pak řekni aké to je:)