Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cmd42

    Doom 1080 60fps

    Novy Doom v 60fps bez kompresie videa(2GB)
    *5*
    http://images.nvidia.com/geforce-com/international/videos/doom/doom-nvidia-geforce-gtx-geforce-dot-com-vulkan-graphics-api-gameplay-video.mp4
  • Tilwaen
    Neměl se tam vracet proto, aby v současnosti Abstergo získalo více informací o lokaci "rajských" artefaktů?
  • bože to je trapné jako celá hra a komunita okolo této frašky pro nerdy....
  • Zaklínač trolové řádí

    Pěkně se do toho hoši pustili

    http://www.metacritic.com/user/Tenoften

    Takových exotů je tam spousta :D
  • Still
    Nuda *6*
  • V animusu ten chlapek jen proziva vzpominky svych genetickych predku, nic zmenit logicky nemuze.
  • alladjex
    Přiznam se, že jsem nikdy nepochopil roli Animusu v AC. Ten týpek se vrací do minulosti, aby ji změnil nebo aby prožil, co se stalo, aniž by mohl historii ovlivnit?
  • alladjex

    Spekulace: Na letošní E3 bude odhalen Prey 2 od studia Arkane Austin.

    To mi ani neřikejte. Dokoukal jsem v úterý Firefly a smutnil, že to bylo zrušený. Pak jsem přemýšlel, jak mě štve zrušení Prey 2. Nejhorší co mám ale strach je, jak si to furt přehazujou jako horkejbrambor, tak z toho vznikne paskvil. I když to člověk nerad slyší, tak je prostě možný, že to zařízli kvůli tomu, že herně to prostě nefungovalo.

    Na druhou stranu teď hraju na PSP Valkyria Chronicles 2. Žádný epický cut scény, jen okýnka s dialogy. Původně sem to nechtěl hrát, protože tématiky 2. světové války a jejích analogií nemusím. A ehjle. Už mám nahraných nějakých 18h a rozhodně mě to nepouští. Přijde mi, že Prey má takový potenciál v tom, co vyprávět, super prostředí kde se může odehrávat ... to prostě není možný, aby to někoho nebavilo *5*
  • MikeR
    Tak jsem si právě představil Adama s Petrem jako majitele escortu a dobré to bylo.
  • kostejnesmrtelny
    Čtyřka s datadiskem Beyond the Sword. Jsem toho názoru, že relativně malý změny v hratelnosti jednotlivejch pokračování nejsou dostatečným důvodem pro hraní více dílů, v jádru je to prostě pořád Civilizace. Není tedy důvod začínat s jinou, než s tou nejlepší z nich.
  • Bude to taky takovej serial nebo konecne nekdo udela opravdovej pribeh?
  • alladjex
    Ted uz chapu, ze jsem neobjevil to, co jsem psal do siskuze Namety/pripominky. Ze jde na Games delat vlastni kolekce. Mozna je osobni profil skryty schvalne ;]
  • MickeyMutant
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
  • Video: 20 minut gameplay záběrů ze hry Zaklínač 3: O víně a krvi.

    V 11. minutě jsem objevil kvalitní materiál na honění, kdyby měl někdo zájem.
  • MickeyMutant
    Bejvávalo. Dneska už recenzenti nemaj ani koule založit vobyčejnej escort servis.
  • Lampicka86
    Assassin's Creed movie trailer

    https://youtu.be/gfJVoF5ko1Y
  • MikeR
    No co, opráší se legendární umění zrecenzovat hru ze screenshotů, aniž by to kdokoliv poznal. V nejhorším se do toho zamíchá něco random o vrbách a čtenáři se budou klanět v posvátné úctě. *5*
  • MickeyMutant

    Doom bez recenzí

    Bethesda bude rozesílat review kopie Doomu až v pátek 13., tedy v době zahájení klasického prodeje. Recenzovat předem by se vám chtělo, holenkové? Chachá!
  • Veskoslav
    Na to jsem se díval, podpořil kolega v práci, tak pak snad dá na půjčení:-D Osobně na kartové hry nejsem, poslední, co jsem hrál byl Magic *1*
  • Veskoslav
    No to mě asi nejvíc štve na té DS deskovce to dokupování:-D To je jako DLC pro realitu:) Ale budu brát bez Darkroot, tak pak řekni aké to je:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit