Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Coffin.Corner
    89 dolarů je slušná cena, třeba v porovnání s pedály od Saiteku, ale u nás to bude samozřejmě a bohužel dražší...
  • Inquisitor
    Já ti pošlu, jenom už nevim jak daleko jsem byl :)
  • alladjex
    jo dyztak na kokrhac atlas.cz
  • alladjex

    XCOM save

    Zdravím. Nemáte prosím vás někdo save z nějaké pokročilé fáze v XCOM Enemy Unknown. Potřeboval bych si prinscreenout nějaké zbraně a ufouny, kvůli prototypu deskovky a hru mám sice rozehranou,a le naprosto nemám čas se dostat dál ... ;] Na netu nejsou obrázky v rozumné kvalitě. A savy jsem taky nenašel.
  • Ty pedaly vypadaji docela fajn ale bojim se ze budou drahy.
  • Thrustmaster představil "nový" hardware

    http://i.imgur.com/jrJaM5o.jpg
  • Když bude nejhůř, tak koupíme Řecko za 1 euro a balíček bonbónů
  • Lukyz

    Řecko bude soudit české vývojáře za špionáž.

    Tak 4 roky stará kauza bohužel nekončí, řecké úřady hrozí klukům z Bohemky odnětím svobody až na 20 let !?!
    Já opravdu nestačím žasnout, co všechno je dnes možný a kam se sakra poděl zdravý rozum *13*
  • JJ tam už i mimo COD jde přeci všem hlavně o scripty ;)
  • OPenetrator
    Zatím jsem jim napsal o kráděži, uvidím co odepíšou. Krabici tu mám, manuál s kódem taky, akorát hru jsem předobjednával přes voucher už tak 2 roky zpátky. Co tak čtu, stalo se to hodně lidem a R* na to víceméně nereaguje.
  • Veskoslav
    Poslat originální fotku krabice+kódu na podporu. Ideální ještě mít účet nebo výpis z účtu.
  • OPenetrator

    Krádež Rockstar účtu

    Stalo se vám někomu, že se vám nešlo přihlásit na Social Club účet a poté jste zjistili, že máte v emailu ve spamu zprávy od R* ohledně změně emailu a hesla (samozřejmě v azbuce)? Jsem si jistý, že moje heslo nikdo neznal, takže je nejspíš problém v ochraně samotného R*. Mám nějakou šanci na návrat účtu, nebo ne?
  • Jack1947

    Paladins

    https://www.paladins.com/

    Supr hra a berte dokud dávají klíče zdarma... ted to pařím, docela příhodná doba - ( když mám ve SMITE ban na 6dní prý za meatch griefing *7* )

    Je to taková zadarmo Overwatch. Zábava supr škoda že tam je jen pár modů... tedy jen 3.
  • PreidaQ
    Naopak - k bleskovkám by s tímhle měl naprosto ideální kvalifikaci.
  • Není no... u her, který jsou od nezávislých vývojářů / studií, ale ne u hry od velkýho vydavatele, známých vývojářů a navíc s tak obrovským rozpočtem. *7*
  • Morraw
    Obchodnící mají vlastní stretch goals, které ale pouze odemknou exkluzivní modely formou "Add-ons"
  • Draken69CZ
    Jo to jsem si přeložil jen mi jde o to jestli budou chtít poslat živnosťák + nějaký ověřený překlad nebo podle čeho to budou ověřovat, zas abych nedal 7 za hry pak další 3 za clo/DPH + nějaký kokontinky (překlad notář atd.) tak se mi do toho moc nechce.
  • Je to nabídka pro maloobchody a budou po tobě chtít prokázat, že seš maloobchod.
  • Draken69CZ

    Dark Souls™ - The Board Game

    Pledge £200 or more [RETAIL STORES ONLY] Retailer Pledge. 6

    Je tam poznámka: Proof of business authenticity will be required after the campaign ends.

    Nevíte někdo co konkrétně budou chtít zas bych nerad někam posílal osobní záležitosti.

    Jinak předpokládám že je to jen základní hra bez těch dalších Stretch Goals nebo se mýlím?
  • karlman.hajsky

    Zaměstnanci DICE se opřeli do Activisionu kvůli grafice traileru ke hře Call of Duty: Infinite Warfare, který navíc neukázal ani záběry ze hry.

    Neříkám že CoD mají překrásnou grafiku ani že jsem zastáncem série, ale grafika není všechno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit