-
to o co se ohledne Jacka snažíte je příliš potupné, kruté a bezcitné ... takový strašlivý konec si Twitter nezaslouží. -
rekl bych že asi tak že uspokojis jejich potreby. mne ta hra prestala bavit po chvilce, ale klidne sem pak hod nejake screeny toho co jsi postavil *3*
-
Jak v Cities Skylines zvysim spokojenost lidi v komercnich zonach? *4*
-
Podle Facebooku Relic Entertainment se na zítra chystá oznámení související se sérií Dawn of War z universa Warhammer 40,000. Že by třetí díl?
Relic chce oznámit, že brzy zkur*í další sérii, jak to provedl s Company of Heroes. -
kupuju vzdycky global na ang strankach *3* *3* *3* *3* *3*
-
Jacku, ten člověk má pravdu.
-
Krabičku? Já mu klidně dám na cestu cisternu a zapálenou louč.
-
Mě tahle vaše akce #JackNaTwitter přijde jako když dáte děcku krabičku zápalek a vyšlete ho hrát si do stohu, na druhou stranu, pokud bude miň oxidovat tady, tak ať klidně Twitter lehne popelem *1*
-
Naposledy jsem to hral uz docela davno, ale rozhodne to na win7 chodilo bez nejakych uprav. Pripadne zkus aspon ten rezim kompatibility.
-
No pozor, Jack už profil má, jen pod takovým nickem, kde by ho málokdo hledal. Asi proto ho sleduje zatím tak málo lidí. Teď máte příležitost to napravit, je to pro dobrou věc. (Edit: zato ti, co ho sledují, občas stojí za to. Kdo by to byl do našeho Jacka řekl?)
On tvrdí, že neví, co má psát, ale přitom jakoukoliv větu by napsal, hned by s ní slavil úspěch. Tohle médium prostě na Jacka trpělivě čeká. -
Jack Twitter
Jack1947: Podívej, ten twitterový účet je dobrý nápad. Mohl bys psát o tom, co zrovna hraješ, jak to na tebe působí, v krátkých větách stírat různé nepravosti herních firem, podělit se o trable s hardwarem a softwarem, co tě zrovna neposlouchá, sem tam utrousit třeba i malou glosu z politiky, když tě něco naštve a koneckonců možná i poodhalit něco ze svého každodenního života. Měl bys to přehledně seřazené podle data a nezapadlo by to nenávratně v čase jako v místních diskuzích.
Sem bys mohl v případě, že se to týká tématu konkrétní diskuze a článku (není podmínkou) odkazovat svoje názory, postřehy a myšlenky. Nemusí to být nic světoborného, stačí každý den něco drobného utrousit, ono se to časem vytříbí a ty nejzajímavější kousky si cestu ke čtenáři nakonec najdou.
Vytvořit účet na Twitteru je jednoduché, to zvládne i malé dítě. Tady vyplníš jméno, mail nebo telefon a vymyslíš nějaké heslo. Odklikneš "Sign up" a pak už jen počkáš, až ti přijde mailem nebo na mobil (podle zvolené možnosti) kód, který opíšeš do nového chlívečku. Zbývá vyplnit přezdívku (Jack1947 nebo třeba nějakou od Tilwaen), zkontrolovat pro jistotu všechny údaje a potvrdit "Create my account". A je to. Když narazíš na nějaký problém, tak ti tady v diskuzi určitě někdo rád pomůže, neboj.
Twitter je, Jacku, supr. Už i politici si přes něj nadávaj, tak proč by měl zůstávat stranou ostřílený hráč jako ty, no ne? -
Ten se mi nepodařilo rozjet...Nevím proč, když už to nehodí hlášku, tak naběhne úvodní obrazovka a pak to spadne.
-
Hral jsem to kdyz to vyslo, kvuli tematice, ale je to nic moc. Staricky Rune je stokrat lepsi.
-
Obrazem: Takhle by mohlo vypadat Alien Isolation v Unreal Engine 4.
Alien Isolation vypadá už v základu skvěle, to nemá moc význam. Kdyby to nebylo v tom článku, řekl bych, že jsou to screeny z původní hry. -
Strasna konzolova blbost. Taky se me to nejak vyskytlo v knihovne, ale je to blbost na entou.
-
Další hra od Fromsoftware vyjde pro PSVR,PS4, XONE a PC nejdříve v roce 2017
https://www.youtube.com/watch?v=BIi-zuwP9ms -
Viking: Battle for Asgard
Jsem "objevil" ve Steam knihovně tuhle hru a docela dost milé překvapení. Hlavně ty masivní bitvy cca 2000 NPC jsou docela sranda. Krvavý a efektivní bojový systém je paráda. Open world je ale docela dost chudý, opakující se úkoly. Ale ksakru, mám svého draka, tak co řešit. Rozhodně doporučuji vyzkoušet. Ale bez ovladače, nejlépe Xbox ovladače nedoporučuji. Ovládání sice na K+M dělal někdo, kdo si dal záležet a dá se to hrát, ale jelikož je to port z Xboxu, tak je mnohem lepší ovládat postavu přes něj
P.S: Magie na oheň a minimálně 10 lahviček na zdraví před bitvou:) -
Stačí když nebudeš kupovat ruské klíče a klíče s region lockem ;)
-
Graficky pěkné ,obsahově bohaté .... teď to jen nepodělat gameplayem
To snad byla ta poslední oficiálně česká tragédie jménem MafiaII ne ? Hra posedlá DLC ... ani pořádný jízdní model to nemělo , jen to každý vzal na milost kvůli retronádechu a dobré jedničce :/
Doufám , že se tyhle kruciální neduhy amíci pod dozorem anglánů už nenaučili kopírovat stejně dobře jako styl grafiky ... *5*
Ale jinak fajná , na 70 se těším a minimálně trailer vypadá docela k světu -
Lidé (zákazníci) mají krátkou paměť, a jak je vidět z některých komentářů na Games, MII jim nestačila. Ještě jim ten osekaný nedodělek vyrvou z ruky. Smutné.