Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Rayman Jungle Run

    Kdo má iOS, tak je zdarma ke stažení:)
  • Keyz

    Večerní vtip

    http://www.pcgamer.com/gta-5-pc-fix-list/
    • MickeyMutant
      Ať žijou služby s integrovanou sociální fíčurou* ošetřené nějakou šikovnou drmičkou! Olé!

      (*kdysi tzv. hry)
  • Amylee.Anderson

    Fanouškem vytvořené, leč velmi povedené sošky Turianů z Mass Effect.

    Awwwww *14* *14*
    • MrSanta
      A pak že nejsi.... nee, jenom žertuji *3*
      • Amylee.Anderson
        Kdy mi to už vysvětlíš, jak si na tuhle teorii přišel?
        • MrSanta
          Asi hlavně tvoje neobvyklá "láska" k H-L 2 mě vedla k těmto scestným myšlenkám. Ale již vím, že jsi zcela jistě pozemského původu *3*.
  • RazorProduction

    Star Wars Battlefront bude mit dedikované servery

    https://www.youtube.com/watch?v=zeVHLyLArqc
    • No, ale zato zadny server browser.
  • Patnáctiletý mladík z Columbusu zkolaboval poté, co čtyři dny beze spánku pařil na X360 hru...

    Amatér,my v týdenní nonstop pařbě stíháme uspokojovat i přítulkyně :)
    • ucho
      amatér je ten, kdo má na diskuzním fóru s hrami potřebu mluvit o nějakých "přítulkyních". takové dětinské, jako by dotyčný něco takového poznal teprve teď a má potřebu o tom všude mluvit :)
      • S tvým nickem a avatarem bych raději pomlčel.
        • ucho
          a to si rád poslechnu. co přesně máš proti mému avataru a mému nicku? jen se rozepiš :)
      • On to ještě nepoznal a mluví o tom,protože si myslí,že jeho přání budou vyslyšena aniž by hnul zadkem a musel vstát od konzole/pc *1*
    • Tak ono to asi moc práce nedá uspokojit imaginární "přítulkyni"
      • Sweetchuck
        Jestli náhodou neměl na mysli třeba takovou Lulu *7*
        • Jestli jsi stejný exot, jak ten z tvého avatara, tak ty si můžeš nechat zdát i o té Lule.
          • Sweetchuck
            To sedí od člověka, který si dá nick podle idiota z TV...
      • To bychom nebyli v Čechách aby se neozval nějaký takový jako jsi ty ;) Ale já ti to nemám za zlé...
  • Veskoslav

    Jak dlouho se Vám spoustěla úplně nová hra v No Man Sky? :) Jedná se o Ps4 verzi :) 

    • froztik

      Prvni spusteni trva vzdycky hrozne dlouho. Pak uz kazdy dalsi je v pohode a do par vterin.

  • Kravicka

    RPCS3 [PS3 emulator]

    Tekken 6 emulace na PC.. podporte je :) web v popisku
    https://www.youtube.com/watch?v=I5R-MBl-cXM
  • Vznikla další společnost Umbrella Corporation, která slibuje lepší budoucnost lidstva s pomocí...

    No rikal jsem si, kdy dalsi spolecnosti zacnou kopirovat marketing DXHR.
    Resident Evil: Operation Raccoon City E3 Trailer
    • To si nemyslím, série Resident Evil již dříve spojila hru s realitou. Dělaly to dokonce i ty filmy... Ostatně tady je důvod, proč ten web není Umbrella Corporation - http://www.umbrellacorporation.com

      Navíc podobná virálka provázela RE5 (a rychlí luštitelé jsou zapsáni v manuálu hry), ale také Splinter Cell: Conviction od Ubisoftu, takže bych nedělal z té u DE nějakou originální záležitost.
      • Jasne, ale tohle presne kopiruje reklamu DXHR. Dokonce i to "zaskodnicke" video zacina podobne (jen me na te strance otravuje ten facebook login).

        Jinak ano, spojeni s realitou tu uz bylo, ale DXHR to pojalo rekneme trochu osobiteji.
      • Po kliku na oko v trojúhelníku, následném zadání jména "Uluru" a hesla "11m13clinic" se na stránce,...

        Vzpomeňme také na povedené ARG od Bohemia Interactive která se věnovala odhalení ARMy 3.
  • Croteam přemýšlí nad vytvořením remaku hry Serious Sam II.

    Si dělají prde. ? Teď ,když Serious Sam 3 klepe na dveře a vždy je to více méně předělávka staré verze ? To mají málo remaků nebo financí ?
    • Mechwarrior_bw
      ja som im za remake prvých dvoch výborných dielov vďačný i keď teda remake slabej dvojky ma necháva chladným... Samozrejme pokial sa im to finančne vypláca tak by boli hlúpy keby to nerobili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit