-
Rayman Jungle Run
Kdo má iOS, tak je zdarma ke stažení:) -
Večerní vtip
http://www.pcgamer.com/gta-5-pc-fix-list/ -
-
Ať žijou služby s integrovanou sociální fíčurou* ošetřené nějakou šikovnou drmičkou! Olé!
(*kdysi tzv. hry)
-
-
Fanouškem vytvořené, leč velmi povedené sošky Turianů z Mass Effect.
Awwwww *14* *14* -
-
A pak že nejsi.... nee, jenom žertuji *3*
-
-
Kdy mi to už vysvětlíš, jak si na tuhle teorii přišel?
-
-
Asi hlavně tvoje neobvyklá "láska" k H-L 2 mě vedla k těmto scestným myšlenkám. Ale již vím, že jsi zcela jistě pozemského původu *3*.
-
-
-
-
Star Wars Battlefront bude mit dedikované servery
https://www.youtube.com/watch?v=zeVHLyLArqc -
-
No, ale zato zadny server browser.
-
-
Patnáctiletý mladík z Columbusu zkolaboval poté, co čtyři dny beze spánku pařil na X360 hru...
Amatér,my v týdenní nonstop pařbě stíháme uspokojovat i přítulkyně :) -
-
amatér je ten, kdo má na diskuzním fóru s hrami potřebu mluvit o nějakých "přítulkyních". takové dětinské, jako by dotyčný něco takového poznal teprve teď a má potřebu o tom všude mluvit :)
-
-
S tvým nickem a avatarem bych raději pomlčel.
-
-
a to si rád poslechnu. co přesně máš proti mému avataru a mému nicku? jen se rozepiš :)
-
-
On to ještě nepoznal a mluví o tom,protože si myslí,že jeho přání budou vyslyšena aniž by hnul zadkem a musel vstát od konzole/pc *1*
-
-
Tak ono to asi moc práce nedá uspokojit imaginární "přítulkyni"
-
-
Jestli náhodou neměl na mysli třeba takovou Lulu *7*
-
-
Jestli jsi stejný exot, jak ten z tvého avatara, tak ty si můžeš nechat zdát i o té Lule.
-
-
To sedí od člověka, který si dá nick podle idiota z TV...
-
-
-
To bychom nebyli v Čechách aby se neozval nějaký takový jako jsi ty ;) Ale já ti to nemám za zlé...
-
-
-
Jak dlouho se Vám spoustěla úplně nová hra v No Man Sky? :) Jedná se o Ps4 verzi :)
-
-
Prvni spusteni trva vzdycky hrozne dlouho. Pak uz kazdy dalsi je v pohode a do par vterin.
-
-
RPCS3 [PS3 emulator]
Tekken 6 emulace na PC.. podporte je :) web v popisku
https://www.youtube.com/watch?v=I5R-MBl-cXM -
-
Vznikla další společnost Umbrella Corporation, která slibuje lepší budoucnost lidstva s pomocí...
No rikal jsem si, kdy dalsi spolecnosti zacnou kopirovat marketing DXHR.
Resident Evil: Operation Raccoon City E3 Trailer -
-
To si nemyslím, série Resident Evil již dříve spojila hru s realitou. Dělaly to dokonce i ty filmy... Ostatně tady je důvod, proč ten web není Umbrella Corporation - http://www.umbrellacorporation.com
Navíc podobná virálka provázela RE5 (a rychlí luštitelé jsou zapsáni v manuálu hry), ale také Splinter Cell: Conviction od Ubisoftu, takže bych nedělal z té u DE nějakou originální záležitost. -
-
Jasne, ale tohle presne kopiruje reklamu DXHR. Dokonce i to "zaskodnicke" video zacina podobne (jen me na te strance otravuje ten facebook login).
Jinak ano, spojeni s realitou tu uz bylo, ale DXHR to pojalo rekneme trochu osobiteji. -
Po kliku na oko v trojúhelníku, následném zadání jména "Uluru" a hesla "11m13clinic" se na stránce,...
Vzpomeňme také na povedené ARG od Bohemia Interactive která se věnovala odhalení ARMy 3.
-
-
-
Croteam přemýšlí nad vytvořením remaku hry Serious Sam II.
Si dělají prde. ? Teď ,když Serious Sam 3 klepe na dveře a vždy je to více méně předělávka staré verze ? To mají málo remaků nebo financí ? -
-
ja som im za remake prvých dvoch výborných dielov vďačný i keď teda remake slabej dvojky ma necháva chladným... Samozrejme pokial sa im to finančne vypláca tak by boli hlúpy keby to nerobili.
-