Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Ugh oh

    http://bonusweb.idnes.cz/komentar-reklama-zpravy-a-fikce-videohry-fp1-/Magazin.aspx?c=A160121_164015_bw-magazin_anb

    To je teda tragééd! *1* *15*
    • Jack1947

      Vlhkej sen všech DS HC players.


      http://bonusweb.idnes.cz/dark-souls-pvp-bot-the-king-ddf-/Novinky.aspx?c=A160119_130936_bw-novinky_anb
      *14* *5*
      • krucizadek, jacku přestaň tu spamovat s b.webem.. *11*
  • Odulin

    iOS verze Injustice: Gods Among Us je karetní/bojovou hrou, kterou si můžete stáhnout zcela zdarma.

    Stejně jako nový Tekken Card Tournament. To je teprve síla. *8*
  • Keyz

    Watch Dog byl již cracknut

    *1* To jsou debilové v Ubisoftu. Většina her na steamu není cracknutá dlouho před vydáním.
  • prudislav

    Division PC

    http://www.gamefront.com/the-division-has-been-confirmed-for-the-pc/
    ale stejně nechápu co na tý hře všichni vidí
    • Stejně jako já nechápu, co lidi vidí na GTA a COD, ale s tím nic nenadělám...
  • Hackeři vyvinuli aplikaci pro PS3, umožňující získat jakoukoliv trofej. Sony situaci řeší a...

    Ti hackeri, me zacinaji pomalu ale jiste srat.
  • Hledám hru.

    Včera v Re-Play byla krátka novinka o to, že vyšla hra z českého studia ( aspon doufám )
    V názvu měla conquer či neco takového, vubec si nemuhu vzpomenout na ten nazev, ale šlo o FPS, dke se objevily i stíhačky.
    Poradí mi někdo jak se ta hra jmenovala ?
    • ona je to spíš FPS strategie, a je to od Bohemia Interactive
    • Keyz
      Carrier Commnad ?
  • Veskoslav

    Unity Engine – GDC real-time tech demo Adam Part I

    https://www.youtube.com/watch?v=rkGwtnTxNeg
  • skaven123

    Nové obrázky, představující prostředí ze hry The Elder Scrolls V: Skyrim.

    o to nejde, pekne prostredia, ale co z toho ked su neinteraktivne, behom hodky - dvoch sa to okuka
  • VaZqeZ_EU

    Tactical Fleet Simulator (2.9.1)

    Je to sice "krpánek" starší.. ale kdo neviděl:https://www.youtube.com/watch?v=ktYYl0NxxLI

    Edit: právě čekám na edici pro Homeworld Remastered Collection
  • OPenetrator

    GTA Online

    Zdravím, není tu někdo kdo by měl chuť si ještě dneska zahrát GTA Online? Hrajeme s kámošem a už máme celkem pokrk těch random pitomců :)
    • homeles8
      platí to ještě?
      • OPenetrator
        Jasny :) Nick: LukynakCZ
        • homeles8
          neozval ses, jdu spát :-(
          • OPenetrator
            Promiň, kámoš to nakonec vzdal a já tím pádem taky, ale přidal jsem si tě tak snad až zas budem hrát tak se přidáš :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit