-
Ugh oh
http://bonusweb.idnes.cz/komentar-reklama-zpravy-a-fikce-videohry-fp1-/Magazin.aspx?c=A160121_164015_bw-magazin_anb
To je teda tragééd! *1* *15* -
-
Vlhkej sen všech DS HC players.
http://bonusweb.idnes.cz/dark-souls-pvp-bot-the-king-ddf-/Novinky.aspx?c=A160119_130936_bw-novinky_anb
*14* *5* -
-
krucizadek, jacku přestaň tu spamovat s b.webem.. *11*
-
-
-
iOS verze Injustice: Gods Among Us je karetní/bojovou hrou, kterou si můžete stáhnout zcela zdarma.
Stejně jako nový Tekken Card Tournament. To je teprve síla. *8* -
Watch Dog byl již cracknut
*1* To jsou debilové v Ubisoftu. Většina her na steamu není cracknutá dlouho před vydáním. -
Division PC
http://www.gamefront.com/the-division-has-been-confirmed-for-the-pc/
ale stejně nechápu co na tý hře všichni vidí -
-
Stejně jako já nechápu, co lidi vidí na GTA a COD, ale s tím nic nenadělám...
-
-
Hackeři vyvinuli aplikaci pro PS3, umožňující získat jakoukoliv trofej. Sony situaci řeší a...
Ti hackeri, me zacinaji pomalu ale jiste srat. -
Hledám hru.
Včera v Re-Play byla krátka novinka o to, že vyšla hra z českého studia ( aspon doufám )
V názvu měla conquer či neco takového, vubec si nemuhu vzpomenout na ten nazev, ale šlo o FPS, dke se objevily i stíhačky.
Poradí mi někdo jak se ta hra jmenovala ? -
-
ona je to spíš FPS strategie, a je to od Bohemia Interactive
-
Carrier Commnad ?
-
-
Unity Engine – GDC real-time tech demo Adam Part I
https://www.youtube.com/watch?v=rkGwtnTxNeg -
Nové obrázky, představující prostředí ze hry The Elder Scrolls V: Skyrim.
o to nejde, pekne prostredia, ale co z toho ked su neinteraktivne, behom hodky - dvoch sa to okuka -
Tactical Fleet Simulator (2.9.1)
Je to sice "krpánek" starší.. ale kdo neviděl:https://www.youtube.com/watch?v=ktYYl0NxxLI
Edit: právě čekám na edici pro Homeworld Remastered Collection -
GTA Online
Zdravím, není tu někdo kdo by měl chuť si ještě dneska zahrát GTA Online? Hrajeme s kámošem a už máme celkem pokrk těch random pitomců :) -
-
platí to ještě?
-
-
Jasny :) Nick: LukynakCZ
-
-
neozval ses, jdu spát :-(
-
-
Promiň, kámoš to nakonec vzdal a já tím pádem taky, ale přidal jsem si tě tak snad až zas budem hrát tak se přidáš :)
-
-
-
-