Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Divotvurce

    The Desmond files

    Nevím, jestli to tady už bylo nebo ne.

    Upravené Google mapy sledující příběh Desmonda Milese z Assassins Creed.
    http://acinitiates.com/dna/
  • V blízké době se Titanfall dočká anti-cheat systému.

    To brzo, pocitam ze jedincum kteri meli dva dny po spusteni ctyri, pet prestigi uz to bude sumak.
    • Veskoslav
      Také si občas rozklikni jejich profily. Někteří hrají už od středy například;) Jinak oficiálně vyšel Titanfall v pátek. Což máš 72 hodin už.
  • Gejmcast
    Koukám, že link s porovnávačkou 2013 verze Witchera 3 mi smázli .. tak teda něco pozitivnějšího, uznávám, že koně tam fakt nemaj sobě rovné :) https://www.youtube.com/watch?v=KKzKj5RpOrc
  • Worhammer

    Nejhorší grafika na svou dobu u hry v rámci svého žánru?

    Co myslíte? Vykopávám první - GTA SA.
    • ...Crysis!
    • A já to uzavřu Minecraftem. (Kterej mám přesto velmi rád)
    • Mart9
      Hotline Miami
    • Dragon Age: Origins, některé lokace byly pěkné, ale některé opravdu odporné, hlavně takové ty cesty, kde tě přepadli banditi - brrr.
    • Jedna z mala her, u ktere me to fakt bije do oci, jak se mi nelibi - Dirt 4
    • Duuku
      Life of Black Tiger
  • Draken69CZ

    Rise of the Tomb Raider DX12

    Umí TR pod DX12 takovej ten X-SLI nebo jak se to jmenuje, prostě AMD s nVidia GPU spolupráce?
    • Náhodou mám na desce Hydru .. Ví vůbec někdo , jak to s ní dneska vypadá ?
  • Overwatch

    Overwatch má datum vydání 21.června a vyjde i na konzole

    http://www.engadget.com/2015/11/05/overwatch-origins-edition-will-be-on-ps4-and-xb1-next-year/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter
  • Draken69CZ

    Fallout 4

    Zas jedno se musí nechat, vypadá to stejně jak to prezentovali což v dnešní době nebývá úplně běžné, za mě velké +
    • Jack1947
      Ocenuji i příjemnou velikost 24gb Bethesda je vidět že ví co dělá. *3*
      • Lukass
        Jj, bude se ti to krast dobre.
        • Jack1947
          Tenhle týden mi asi zrychlí net no, "ukradnu" to ještě se starým *3* Není kam spěchat, kámoš ze školy (ten co vyvíjel tu hru která prošla obměnou názvu na Multiversum, řekl že to koupí asi až v budnle *1* , protože to ted neřeší... :-D)
    • Jo no, na PC to vypada stejne spatne jak na konzolistu. To bezneho Frantu packovace potesi.
      • Draken69CZ
        *7* Ten to neřeší ten hraje, tohle řeší jiní většinou ti kteří by to v lepší grafice stejně nespustili.
    • jetli bude pewdiepie točit letsplay možna na to kouknu se svoji mladou, jako film by to mohlo byt dobry (béčko)
      • a se kterou tvou mladou? levou nebo pravou?
        • Ta prava je vzdycky jenom jedna...
          • Draken69CZ
            Těch levých je víc?
            • solomon.short
              hlavni je, ze levou je to jako od ciziho :D
  • Scénář Detroit: Become Human má tisíce stran.

    To je sice hezký, ale to nezaručuje, že to nebude pak třeba ve výsledku překombinovaná scénáristická patlanina se spoustou nesmyslů, těžko uvěřitelných zvrat(k)ů, nudných dialogů a mnoho dalšího. Radši kvalitu, než kvantitu. Beyond jsem sice nehrál, ale to mělo taky spoustu stran, co jsem slyšel, a přitom šlo o patlaninu, jak říká internet. Snad to dopadne dobře, látka vypadá zajímavě. Stačila by stejná kvalita ve všem, jako byla u HR a budu spokojenej. Takovej Fahrenheit už ke konci dost skřípal a matrixovskej konec to vyhnal do absurdna během několika minut.
    • Jack1947
      Byl tu Beyond a jak dopadl promrhalej potenciál sice vypadá to hezky to jo ale jak řikáš aby to zas nebyla nějaká rádoby slátanina.
    • Mart9
      Fahrenheit je svým způsobem legenda. Vždycky, když ji někdo zmíní, je to kvůli tomu, že měla totálně zprasený konec. A já s tím souhlasím. Mě taky moc bavila, ten začátek měl atmosféru, třeba na těch hajzlíkách nebo na hřbitově, ale na konci? *8* *16* Mně by zajímalo, jestli se k tomu třeba vyjádřil někdy scénárista.

      To je jako když se po 30 letech vysílání seriálu Tak jde čas ve scénáři objevil ďábel :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit