-
22. července dorazí na Xbox One GOTY edice Forza Motorsport 5, která kromě původního obsahu nabídne navíc 18 tratí a 10 vozidel z Top Gear balíčku.
Jste si jistí že 18 nových podle mých informací to maj bejt jen 3.. A celkově jich teda k těm 15 co bylo v puvodni verzi bude 18.. -
Betaverze STEAM umožňuje skrýt vybrané hry ve vaší knihovničce, v brzké době lze očekávat nasazení funkce i do ostré verze.
Už dlouho mám na Steamu vytvořenou kategorii "ODPAD" kam umístím nějakou tu hovadinku. -
-
Přesně tak, až přidaj možnost ty hry rovnou mazat, to budu teprve jásat.
-
-
Firaxis Games: XCOM: Enemy Within je moc velké na to, aby se mohlo vydat jako pouhé DLC na X360 a PS3.
Tohle Firaxis už nežeru - Jejich pravidelné 2-3 datadisky k tomu , aby byly poslední Civilization na úrovni předchozích a konečně hratelné i bez skřípění zubů jsou kolorit :( -
-
Jo stim me uz docela stvou. Clovek si koupi GOTY edici a vyjde velky datac. Pak vydaji Gold a vyjde dalsi datac.
-
-
Já to cítim už nějakou dobu.
Některé věci jsou příliš krásné na to, aby vydržely dlouhodobě. -
Kingdom Come by mohl být odložen kvůli simultálnímu vydání na všech platformách
http://www.eurogamer.net/articles/2016-02-23-kingdom-come-may-be-held-back-on-pc-for-simultaneous-console-release -
-
Tomu moc nevěřím, že by Vávra takový pevně rozhodnutý pro nejdříve PC only platformu by něco odkládal, už vůbec ne kvůli tomu aby to vyšlo i na ostatních platformách to plánuje i na mobil wth ? *8* *7* řekl bych že ne.
-
-
No nejak se mi nezda aby FIFA patrila mezi nejocekavensi hry v americe. Radsi at si hraji ten svuj trapny americky fotbal...
-
-
Koho zajimaji baletky kdyz je MS v rugby...
-
-
Kde jsou AMD kids ? Z diskuze na PCtuning.cz
teraz tu o krarkulke... ja nemusim hovorit co kde pisali a odvolavat sa na web, ja som fury x v cf mal tak ako 980 ti v sli (referecne,acx 2.0,msi gaming,evga hybrid) a nikdy som nemal tak dobry pocit ked som tie fury x vratil, jedna vec su fps a vec druha fps drop tu jednoznacne patri prvenstvo amd,aby fury x na 4930k@4.5GHz a 5960x@4.5GHz a to este v ich "teritoriu" 4k mali take dropy nie dakujem, fury x v cf mala mozno o par fps viac ako referecne 980ti no pocit z hrania mali katastrofalny a skor ako nieco povies si to zadovas a otestuj. -
-
http://www.extremetech.com/extreme/213519-asynchronous-shading-amd-nvidia-and-dx12-what-we-know-so-far
*1*
-
-
Stahujte hanbaté textury do The Elder Scrolls V: Skyrim.
Jaky je vubec duvod existence tohoto modu? *7* -
-
Stejný jako důvod existence minisukní... plus teda to, co psal Mechwarrior_bw.
-
ty si nebol decko ? *1* si spomýnam zo školských čias, že keď vyšiel nude patch na tomb raidera 2 tak to bol doslova hit *1* ... proste je to určené pre deti v puberte.
-
-
Jeden z prvních balíčků, který do The Elder Scrolls V: Skyrim přidá HD textury je na světě.
to tomu teda prispivas. decko nemusi byt automaticky tupe. tento mod je ohavnost a z toho, ze je v novinkach mne az ukapla slza. jinak abyste porozumneli memu psichologickemu profilu a nemneli me za puristu tak proti hentai nic to, hentai je v pohode -
Mas pravdu ... otazkou zustava, kdo tenhle patch bude stahovat co se tyce vekove skupiny. Docela by mne zajimaly nejake statistiky.
-
prej "nebol decko ?" se podivej kolik toho stihnou s ostatnima hentai kumpanama za den vyblit pracujici nebo studujici clovek by na to nemel cas (se staci podivat na rychlost odpovedi na mou reakci sem to sotva stihnul poslat "on" uz mi odepisoval)
-
-
Ano protoze napsat prispevek o 200 znacich trva cele odpoledne, ze ... *7* Nevidim duvod proc bych se mel *tobe* ospravedlnovat, kdy a co pisu na internetu. Hlavne bacha, at ti nepraskne zilka.
-
Ty seš docela dost mimo :D
-
trochu pletieš dve veci, Hentai je normálna pornografia ktorá je oblúbená najmä v Japonsku ale i celosvetovo a samozrejme medzi dospelými ... a či je to úchylné ? niektoré jeho subžánre určite áno ale viac ako nemecké porn* ? alebo rôzne západne fet*sh praktiky ? :)
nude-skiny na postavy do hier však naozaj stahujú hlavne deti v puberte.
-
-
-
stejnej jako tech vasich hentai srajd protoze uchylove
-
-
Uvolni se a skoč na fakku.net, třeba se ti něco zalíbí.
-
-
Stahujte hanbaté textury do The Elder Scrolls V: Skyrim.
Tak o tom jsem nevěděl, díky. Výměnou nabízím zase já sankakucomplex.com
Ale omyl jsem napoprvé zadal do prohlížeče akku.net...to je zase německý péčko :D -
-
Díky, na Sankaku chodím pravidelně.
Člověk tam najde různé články...
http://www.sankakucomplex.com/2011/08/22/my-life-as-a-schoolgirl-prostitute/
Pokud to neznáš, tak by ti doporučil i e-hentai.org a hlavně jejich temnější dvojče, na které se jen tak nedostaneš, kvůli smutné pandě, a o kterém se na veřejnosti nesluší mluvit.
-
-
Spíš z okna :D
-
-
Taky možnost.
-
-
-
Ty jsi proste klasik. *5*
-
-
-
Lanparty!
Kdyby to někdo neznal a chtěl by začít, tak si myslím, že Lanparty.cz je fajn začátek. Trochu neudržované, ale stále více než funkční *3*
Edit: hmm, linkovací kravina zase zafungovala