Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jaky je ten novy stronghold, neni to po chvilce repetitivní?
  • Ringwraith

    A to jsem myslel, že IGN jsou ti nejpodplacenější

    http://i51.tinypic.com/js23k5.jpg

    http://pc.ign.com/articles/121/1210387p1.html

    I když třeba je to fake. A třeba IGN neohlídali svou mobilní verzi.

    Edit: Tak nic, je tam devítka a tady taky.
    • Battlefield 3 dostal zatim prumerne hodnoceni (z 15 recenzi vcetne te tady na tiscali) 92/100.

      Nejnizsi hodnoceni (8/10) dostalo od svedskeho Gamereactor kvuli SP. Druha strana mince od jineho recenzenta stejneho serveru je (9/10) za MP.
  • Geohot se dal do rapování. Zřejmě už mu z toho hackování dočista hráblo :)

    Náhodou dobrý. Není ve videu zašifrovaný návod, jak hacknout PS3? Dan Brown - Šifra mistra Geohota.
  • Tak prvni ceska recenze na Dying Light je venku, hodnoceni 8/10.
    Autor mimo jine v recenzi zminuje skvelou interakci s prostredim a tunu moznosti jak zombie zabit. :-D A no po zombie de hodit v cele hre jedna plynova lahev, co se dneska pise v tech recenzich to je fakt sila.
    • kennyB
      Myslel i ty pasti, které můžeš využívat. Elektřinu, výbuch v autě atd...
      • Veskoslav
        Jsou doporučuji přečíst na PC Gameru recenzi. Docela solidní shrnutí a 7/10 konečná známka a odůvodnění, proč to není méně a ani více.
        • kennyB
          Četl jsem zatím jen tu na EG a koukl se na pár LP. Komu se líbil DI, ten bude chrochtat blahem...
          • Jack1947
            Ani ne... koho otravovali věci v DI tak tady dostane vrchovatou měrou + super optimilizace s náhodnými dropy jak v loterii.
    • Jack1947
      Zbraně jsou aspon ty střelné pomalu to samé co ten DI možná horší... píše se protože potřebují aby se ta hra prodala lépe a ne tak jak je v tomhle žalostném stavu. *7*
      • Jack1947
        Zapoměl si dodat že autor hrál na PS4, tedy hra byla odladěná oproti pc verzi. *2*
        • No uz je aji ceska recenze PC verze a hodnoceni.........8/10 tradaaa :-)
  • Joshua

    SickBrick

    .................IGC06-BTZWI-52RF2
  • SalemCZ

    Nezačali na Steamu slevy? Že jim nefunguje server.

  • wow

    http://wccftech.com/amd-fury-x-tested-12k-60fps/
  • Lukass
    Cau lidi, mam problem s hranim her, kdyz vypnu v sync trha se me obraz, u vsech her a to i kyz mam treba 90 fps. Kde muze byt problem? Se zapnutym v sync se obraz netrha ale chci hrat bez vsync.
    Uz sem vyzkousel vsechno mozny ale uz fakt nevinm. Mam gtx 1060 teploty vseho sou v poradku, pc jede jak ma
    • Draken69CZ
      Omezit fps na 60Hz nebo koupit monitor s G-Sync.
      • skaven
        k mainstreamu kupit gsync monitor...ale ako burn je to dobre *1*
        • Draken69CZ
          Zas funguje, víš *3*
          • skaven
            ved hej, len dat 500-700€ za monitor k 250€ karte... to uz radsej osvecena kombinacia freesync a radeony
            • skaven
              sakra, este ma tu zabanuju ze som sa do nich pustil *1*
            • Draken69CZ
              Duhová sekta *15* To jsou oni co mají ty pochody?
            • skaven
              uu, uz si vytiahol grafikov :) a to grafici na 99 percent su na macoch a jedno percento ma tu tvoju kombinaciu. a vies co? tvoji kamarati a co s nimi robis ma nezaujimaju :D a spytaj sa aj bratrancov . este aj tvoje alterego Lukass pise, ze ma tearing na 90+fps to len tvoja sekta ktori hrajete Duhu nic nevidite *1*
              http://www.demotivation.us/media/demotivators/demotivation.us_TO-LIKE-YOUR-OWN-POST-Is-the-same-as-licking-your-own-balls_133803978713.jpg

              toto tiez robite medzi kamosmi?
            • skaven
              jednoznacne, zase to iste napisem, clovek k 250-260€ karte kupi 670€ monitor
              try harder *3*
              v podstate clovek do 1080(1070ti) nema na vyber monitor s g-sync(idealne 2K) aby si ten gsync vyuzil
            • Drasta nesmysl, staci se divat. Pominuli ze drahe je dost relativni slovo. Mrkni na muj AOC Agon, krasny design, zadne hele jsem huste herni. Spica monas, sezenes za 17tis. Co za tu cenu koupis s Fsync? Taky se podivej na namerene hodnoty lagu, rozsah frekvence apod.

              PS: ja mam treba Gsync permanentne vyply, prestoze jim disponuju, proste neni potreba. I ve hrach jde mi fps litaji treba i na 170 apod (pCars2) nenam zadny tearing.

              Ale ono se tohle tezko vysvetluje trolum typu skaven, kteri nic takoveho doma nikdy nemeli.
            • skaven
              @LV
              od teba to je pochvala *4*
            • To ze jsou monitory s G-Syncem nesmyslne drahy je proste fakt a taky tu technologii diky tomu ma uplny minimum monitoru. Docela me to stve protoze jsem si monitor s G-syncem chtel koupit ale je tak mizernej vyber a navic vsechny monitory ktery to maj jsou "herni" coz zmamena ze musej mit design hnusnej jak noc protoze si asi porad vyrobci HW myslej ze gameri jsou deti co urcite oceni design jak kdyz skrizis transformera s F117kou....
  • skaven
    Playerunknown battlebug uz nieje early access

    klik

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit