-
Pro redakci
Hoši, doplnil jsem svou čtenářskou recenzi k ME o EC a DLC, ale už nemůžu editovat. Nešlo by s tím něco udělat?? Že byste to třeba smázli a já tu rozšířenou poslal jako novou... -
Witcher 3 - First Person Mode WIP
https://www.youtube.com/watch?v=zjVW01hdNZ4 -
Horizon
Jinak pokud někdo neví, tak Horizon (souboje robotických zvířat vs lidé) dostalo Pegi 7....Tolik k tomu, jaký tam bude asi příběh, když u tohoto označení musí být značka, že může vyděsit malé děti, bez drog, sexu a silně omezené násilí....Fakt by mě zajímalo, jak ten svět vykreslí. Mě to přišlo jako hodně depresivní svět, ale s Pegi 7 tam asi dohodí pár jednorožců. Myslel jsem si, že to bude podobné jako Last of Us, ale toto je výsměch. -
-
tak ono i s pegi 7 se dá udělat dospělá hra. Pokud se tam hodí nějaký existencialismus, tak je to jedno, že tam nebudou trapné a kýčovité sexuální scény a násílí jako v Zaklínačí, který si na dospělou hru jenom hraje. Jitak je to to zajímavé
-
-
S pegi 7? Řekni mi nějakou takovou dospělou hru. Rád se pobavím. Protože Pegi 7 je pro děti do 7 let....A ten zbytek? Už jsme na to vedli diskuzi, chápu, že na tebe je Zaklínač příliš složitá hra, ale jednou, jednou to možná pochopíš. A pokud se přestaneš dívat na po*no, tak možná zjistíš, že i ty sexuální scény nejsou zase tak kýčovité. A myslím, že spousta lidí už měla sex na bizarnějších místech než na vycpaném jednorožci.
S pegi 7 neuděláš dospělou hru o postapokalyptickém světě ani kdyby ses na hlavu stavěl, protože jakékoliv násilí bez náznaku už tam nesmí být. Takže například to, že někoho zabiješ šípem a bude krev například. -
-
Chceš se pobavit? The Swapper je PEGI 7 a že to je sakra dospělá hra. Nemá to cenu, když si myslíš že vyzrálou hru dělá sex a násilí, který je v drtivý většině případů úplně zbytečný.
-
-
Věkové hodnocení je omezující.
Poté máš méně prostoru jak udělat uvěřitelnou dospělou hru.
Do PEGI 7 nedáš ani to, co by jsi čekal od daného tématu. Nějaké myšlenky o daném světě, o tom co se po*ralo, o smrti atd. Prostě jak by lidé asi mysleli a chovali se. I když to podle videa tak není myšleno a bude to asi rubačka s RPG prvky v nějakém světě.....To tam prostě nedáš. A jestli ano, tak tomu nikdo krom těch lidi lehce nad 7 let neuvěří, protože to bude blbě a ošemetně napsáno. Prostě aby to prošlo do těch 7 let.
Násilí dělá dospělou hru zcela určitě. Když to ukazuje věci tak jsou jsou. Stejně jako sex. Naprosto jinak to na tebe působí. Když vidíš zprávy v TV které jsou také do 18 let o Ukrajině a máš tam pochodující vojáky, nějakou střelbu atd... Tak to je zcela jiný obraz a pocit, než když to vidíš na LiveLeaku, kde vidíš doslova umírat někoho komu bomba právě urvala 1/2 těla v obytné čtvrti anebo jak se chovají někteří jedinci k zajatcům. To je hnus a pocit je z toho jiný. Zcela jiný....A není to přehnané. Vidíme jak to je. To samé Sex. Normální součást života. A jestli někde jsou nějaké parodie na sex (Bioware), tak to spíše: Trapné, zoufalé a vtipné. A to prosím mají hry 18+! A nejsou schopní to udělat normálně.
Proto to napsal dobře. Když nemáš omezený rating, tak máš možnost udělat uvěřitelnější hru. A do tématu o kterém tahle hra bude, by se to hodilo. Ale jestli neřeší nějakou uvěřitelnost (což asi ne), tak to je fuk.Zapneš to, něco tam lukem (to je vtip), ulovíš a hotovo. *3* Nějaké zkoumaní proč, jak, kdy a kdy? To nemá smysl a smysl to mít sotva bude. -
-
-
*7* spíš to znamená, že tam nebude žádné násílí, krev a sexualita, ale i bez toho se dá udělat dospělá hra. Neříkám, že to tak bude, ale pokud se tak stane, bude to dospělejší než rádoby dospělá hrá W3. Uvidíme, jak to dopadne.
-
-
Pegi 7= pro děti do 7 let. Řekni mi jeden jediný film, seriál nebo hru, co má takový rating a je pro dospělé. U seriálů a filmů je to hranice 12 let, kdy se už dá kouzlit. U her 12/16.
Mimochodem Lego hry mají Pegi 7...Tolik k tomu, jak asi chceš udělat dětský příběh, když i Transformers mají hodnotu 12 a to jsou pitomé souboje robotů bez sexu, sprosté mluvy a prakticky bez násilí lidského charakteru. -
-
asi si prvně to Journey zahraj *3*
-
Jo řekni mi, co tam je dospělého. Vysoká obtížnost? To má i Mario s Pegi 3. Ne, to není příklad dospělé hry s Pegi 7. Dospělá hra není pouze obtížnost, ale i styl vyprávění, zpracování prostředí atd. A postapokalyptický svět s PEGI 7 je to samé jako byl Deadpool v X-menech. Blbost.
-
PS... nebo Journey. Taky pegi 7...
-
Ori and Blind Forest. Myslim, že tam je nosná myšlenka i pro starší publiku...
-
-
-
-
-
Prozatimní hodnocení filosofe.
-
-
Vznikla další společnost Umbrella Corporation, která slibuje lepší budoucnost lidstva s pomocí...
na řešení těch stop to chce přihlášení na facebook, takže pešek. -
-
Podívej se na tohle - nepletu-li se, tak by to mělo být to, co se skrývá pod první stopou - http://birkinfiles.com/
-
-
Budoucí hodnocní
GTA 5 9/10 - Rockstar přinesl zábavu ovšem ne takovou jako kdysi
Bioshock infinite 9/10 - Není to tak cool jako tehdy
TES 6 10/10 - Nejgeniálnější RPG ever i když je naprosto stejné jako to předchozí
The Sims 4 - 9/10 Whoho sims jsou zpět a jsou bezkonkurenční
MoH: Warfighter - 8/10 rozhodně je na tom třeba zapracovat ale může to porazit CoD konkurenci
BF 4 - 10/10 Nejlepší MP střílečka 4 ever a vůbec to není stejně jako ta loni...
Game journalism is Dead as well as games... -
-
Jestli se potřebuješ vybrečet, zkus linku důvěry.
-
Herní novinařina na Games ještě ujde, i když ta hodnocení jsou občas mimo, ale co teprve všeobecné zpravodajství na našich TV stanicích. To je humus (i ČT). *16*
-
hej, aj ja som zazil to sklamanie,pred par rokmi, ked vyslo DA1
ale teraz uz maamvpitchi, fakt si vyberam, a hodnoteniam recenzii sa len usmievam
-
-
Square Enix (Crystal Dynamics) přidali VR část do Rise of Tomb Raider
Původně VR z Playstationa je nyní dostupná i pro Steam verzi, ale vypadá to že jenom pro HTC Vive. -
Už jste viděli nové logo společnosti Microsoft? Co na něj říkáte?
Zajímavý retro-krok. -
-
nudné
-
-
Nejlepší Arkáda ? Není to NFS , není to Drive Club a už vůbec ne Crew ...
A stejně nejlepší arkáda byly staré Burnouty od Criterionů , které si na nic nehrály ... (rozhodně však už PC pozitivní Ultimate s "otevřeným světem" stál za houby)
Škoda přeškoda kam dospěli ....
Tak úspěšný , veselý a hravý Nnový rok všem ;) -
-
Za mě sterý FlatOut a z poslední doby FORZA.
-
-
To zde pořád vysedáváš a čekáš zda někdo na novej rok něco zdarma nedá? *15*
-
-
zív *7*
-
-
jsem zvedavej na to jejich ncr, hral jsem nakou alfu a za me dobry *5*
chvili jsem musel pilovat trat, nez jsem dokazal vyhrat
-
-
-
V březnovém čísle PSM magazínu dojde k odhalení pokračování, zatím utajené, střílečky....
Co treba Black II? -
Petice: Get Devil May Cry pulled off the shelves.
https://petitions.whitehouse.gov/petition/get-ninja-theorys-dmc-devil-may-cry-pulled-shelves/4sd9LD6P -
-
Hezky, už to podepsalo 55 fanoušků, kteří mají v hlavách úplně nasráno.
-
-
Hlavně se mi hrozně líbí, jak pan pisatel tvrdí cosi o tom, že má "právo si vybrat". *1* . Za chvíli se budou dožadovat práva na Half Life 3, nebo něco.
-
-