Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir

    Pro redakci

    Hoši, doplnil jsem svou čtenářskou recenzi k ME o EC a DLC, ale už nemůžu editovat. Nešlo by s tím něco udělat?? Že byste to třeba smázli a já tu rozšířenou poslal jako novou...
  • Veskoslav

    Witcher 3 - First Person Mode WIP

    https://www.youtube.com/watch?v=zjVW01hdNZ4
  • Veskoslav

    Horizon

    Jinak pokud někdo neví, tak Horizon (souboje robotických zvířat vs lidé) dostalo Pegi 7....Tolik k tomu, jaký tam bude asi příběh, když u tohoto označení musí být značka, že může vyděsit malé děti, bez drog, sexu a silně omezené násilí....Fakt by mě zajímalo, jak ten svět vykreslí. Mě to přišlo jako hodně depresivní svět, ale s Pegi 7 tam asi dohodí pár jednorožců. Myslel jsem si, že to bude podobné jako Last of Us, ale toto je výsměch.
    • tak ono i s pegi 7 se dá udělat dospělá hra. Pokud se tam hodí nějaký existencialismus, tak je to jedno, že tam nebudou trapné a kýčovité sexuální scény a násílí jako v Zaklínačí, který si na dospělou hru jenom hraje. Jitak je to to zajímavé
      • Veskoslav
        S pegi 7? Řekni mi nějakou takovou dospělou hru. Rád se pobavím. Protože Pegi 7 je pro děti do 7 let....A ten zbytek? Už jsme na to vedli diskuzi, chápu, že na tebe je Zaklínač příliš složitá hra, ale jednou, jednou to možná pochopíš. A pokud se přestaneš dívat na po*no, tak možná zjistíš, že i ty sexuální scény nejsou zase tak kýčovité. A myslím, že spousta lidí už měla sex na bizarnějších místech než na vycpaném jednorožci.

        S pegi 7 neuděláš dospělou hru o postapokalyptickém světě ani kdyby ses na hlavu stavěl, protože jakékoliv násilí bez náznaku už tam nesmí být. Takže například to, že někoho zabiješ šípem a bude krev například.
        • Kozy
          Chceš se pobavit? The Swapper je PEGI 7 a že to je sakra dospělá hra. Nemá to cenu, když si myslíš že vyzrálou hru dělá sex a násilí, který je v drtivý většině případů úplně zbytečný.
          • Keyz
            Věkové hodnocení je omezující.
            Poté máš méně prostoru jak udělat uvěřitelnou dospělou hru.
            Do PEGI 7 nedáš ani to, co by jsi čekal od daného tématu. Nějaké myšlenky o daném světě, o tom co se po*ralo, o smrti atd. Prostě jak by lidé asi mysleli a chovali se. I když to podle videa tak není myšleno a bude to asi rubačka s RPG prvky v nějakém světě.....To tam prostě nedáš. A jestli ano, tak tomu nikdo krom těch lidi lehce nad 7 let neuvěří, protože to bude blbě a ošemetně napsáno. Prostě aby to prošlo do těch 7 let.

            Násilí dělá dospělou hru zcela určitě. Když to ukazuje věci tak jsou jsou. Stejně jako sex. Naprosto jinak to na tebe působí. Když vidíš zprávy v TV které jsou také do 18 let o Ukrajině a máš tam pochodující vojáky, nějakou střelbu atd... Tak to je zcela jiný obraz a pocit, než když to vidíš na LiveLeaku, kde vidíš doslova umírat někoho komu bomba právě urvala 1/2 těla v obytné čtvrti anebo jak se chovají někteří jedinci k zajatcům. To je hnus a pocit je z toho jiný. Zcela jiný....A není to přehnané. Vidíme jak to je. To samé Sex. Normální součást života. A jestli někde jsou nějaké parodie na sex (Bioware), tak to spíše: Trapné, zoufalé a vtipné. A to prosím mají hry 18+! A nejsou schopní to udělat normálně.

            Proto to napsal dobře. Když nemáš omezený rating, tak máš možnost udělat uvěřitelnější hru. A do tématu o kterém tahle hra bude, by se to hodilo. Ale jestli neřeší nějakou uvěřitelnost (což asi ne), tak to je fuk.Zapneš to, něco tam lukem (to je vtip), ulovíš a hotovo. *3* Nějaké zkoumaní proč, jak, kdy a kdy? To nemá smysl a smysl to mít sotva bude.
        • *7* spíš to znamená, že tam nebude žádné násílí, krev a sexualita, ale i bez toho se dá udělat dospělá hra. Neříkám, že to tak bude, ale pokud se tak stane, bude to dospělejší než rádoby dospělá hrá W3. Uvidíme, jak to dopadne.
          • Veskoslav
            Pegi 7= pro děti do 7 let. Řekni mi jeden jediný film, seriál nebo hru, co má takový rating a je pro dospělé. U seriálů a filmů je to hranice 12 let, kdy se už dá kouzlit. U her 12/16.

            Mimochodem Lego hry mají Pegi 7...Tolik k tomu, jak asi chceš udělat dětský příběh, když i Transformers mají hodnotu 12 a to jsou pitomé souboje robotů bez sexu, sprosté mluvy a prakticky bez násilí lidského charakteru.
            • asi si prvně to Journey zahraj *3*
            • Jo řekni mi, co tam je dospělého. Vysoká obtížnost? To má i Mario s Pegi 3. Ne, to není příklad dospělé hry s Pegi 7. Dospělá hra není pouze obtížnost, ale i styl vyprávění, zpracování prostředí atd. A postapokalyptický svět s PEGI 7 je to samé jako byl Deadpool v X-menech. Blbost.
            • PS... nebo Journey. Taky pegi 7...
            • Ori and Blind Forest. Myslim, že tam je nosná myšlenka i pro starší publiku...
    • Prozatimní hodnocení filosofe.
  • ucho

    Vznikla další společnost Umbrella Corporation, která slibuje lepší budoucnost lidstva s pomocí...

    na řešení těch stop to chce přihlášení na facebook, takže pešek.
    • Podívej se na tohle - nepletu-li se, tak by to mělo být to, co se skrývá pod první stopou - http://birkinfiles.com/
  • Budoucí hodnocní

    GTA 5 9/10 - Rockstar přinesl zábavu ovšem ne takovou jako kdysi
    Bioshock infinite 9/10 - Není to tak cool jako tehdy
    TES 6 10/10 - Nejgeniálnější RPG ever i když je naprosto stejné jako to předchozí
    The Sims 4 - 9/10 Whoho sims jsou zpět a jsou bezkonkurenční
    MoH: Warfighter - 8/10 rozhodně je na tom třeba zapracovat ale může to porazit CoD konkurenci
    BF 4 - 10/10 Nejlepší MP střílečka 4 ever a vůbec to není stejně jako ta loni...

    Game journalism is Dead as well as games...
    • Jestli se potřebuješ vybrečet, zkus linku důvěry.
    • Herní novinařina na Games ještě ujde, i když ta hodnocení jsou občas mimo, ale co teprve všeobecné zpravodajství na našich TV stanicích. To je humus (i ČT). *16*
    • hej, aj ja som zazil to sklamanie,pred par rokmi, ked vyslo DA1
      ale teraz uz maamvpitchi, fakt si vyberam, a hodnoteniam recenzii sa len usmievam
  • SalemCZ

    Square Enix (Crystal Dynamics) přidali VR část do Rise of Tomb Raider

    Původně VR z Playstationa je nyní dostupná i pro Steam verzi, ale vypadá to že jenom pro HTC Vive.
  • Už jste viděli nové logo společnosti Microsoft? Co na něj říkáte?

    Zajímavý retro-krok.
    • smejki
      nudné
  • Nejlepší Arkáda ? Není to NFS , není to Drive Club a už vůbec ne Crew ...

    A stejně nejlepší arkáda byly staré Burnouty od Criterionů , které si na nic nehrály ... (rozhodně však už PC pozitivní Ultimate s "otevřeným světem" stál za houby)
    Škoda přeškoda kam dospěli ....

    Tak úspěšný , veselý a hravý Nnový rok všem ;)
    • Draken69CZ
      Za mě sterý FlatOut a z poslední doby FORZA.
      • To zde pořád vysedáváš a čekáš zda někdo na novej rok něco zdarma nedá? *15*
        • Draken69CZ
          zív *7*
      • jsem zvedavej na to jejich ncr, hral jsem nakou alfu a za me dobry *5*

        chvili jsem musel pilovat trat, nez jsem dokazal vyhrat
  • V březnovém čísle PSM magazínu dojde k odhalení pokračování, zatím utajené, střílečky....

    Co treba Black II?
  • Petice: Get Devil May Cry pulled off the shelves.

    https://petitions.whitehouse.gov/petition/get-ninja-theorys-dmc-devil-may-cry-pulled-shelves/4sd9LD6P
    • Hezky, už to podepsalo 55 fanoušků, kteří mají v hlavách úplně nasráno.
      • Hlavně se mi hrozně líbí, jak pan pisatel tvrdí cosi o tom, že má "právo si vybrat". *1* . Za chvíli se budou dožadovat práva na Half Life 3, nebo něco.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit