Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • homeles8

    Baví/bavil tu vůbec někoho Fallout 4?

    mě baví :-)
    • Chim
      Neznám.
    • Czech_NoOb

      fallout

      Já hrál pár hodin po vydání (v NV mám 300 hodin) a poté to pustil k ledu. Aktuálně jsme se k tomu verátil, zatím sto hodin a baví mne čím dál více. Hlavní linku ignoruji.
    • Meow
      Ne
    • Já se u něj dobře bavil už něco málo přes 100 hodin a ještě to nějaký čas zabere, něž ho dohraju.
      • homeles8
        mě to chytlo až na druhý rozehrání. Ale je to paráda, baví mě hodně. Už se blížím k 70ti hodinám, co ž je u mě dost. Jediná hra kde jsem se dostal přes 100 hodin je GTA 5. A pak ještě starý hry bez počítadla hodin.
    • 0011
      Dle steamu mám 112 hodin, takže odpověď je zřejmá *3* a to jsem nehrál dlc ani žádný mod, oproti tomu MGS V 13 hodin a neplánuju se k tomu vrátit. Hejt na F4 nechápu, Fallouty jsem hrál všechny, nejlepší atmosféru měla sice jednička, ale boston je fakt zmáknutý na 1* a crafting se taky povedl
      • Veskoslav
        Jeden český hráč Zaklínače má 300 hodin, dle jeho slov koupené na všechny platformy a přesto mu dal nedoporučení ke koupi a nadává na něj:)
        • 0011
          no já co jsem tak koukal u zaklínače mám na gogu necelé 3 hodiny, kupováno cca 3 dny po vydání, kupoval jsem i první datadisk, mám v plánu koupit i ten druhý a třeba si to konečně zahraju *1*
          • stratego
            Tohle ti Jack nikdy neodpustí. Kupovat hry a nehrát je. Doufám, že se stydíš *1*
            • Veskoslav
              Krabičku můžeš registrovat na GoG, Steam a Origin:) Primárně je kód na GoG, ale lze jej "vyměnit" na jejich stránkách na ostatní platformy:)
            • 0011
              SalemCZ: mám krabicovku, datadisk jsem kupoval přes digitální distribuci, tak nevím, kolik mají z krabicovky, ale registrace byla na gog, nikoliv na steam
            • SalemCZ
              Tak doufám že sis to koupil na GOGu, aby z toho měli víc peněz
            • 0011
              Já jsem naopak pyšný, že jsem přispěl na financování projektu, který mě zajímá víc než zaklínač, tedy Cyberpunk 2077
          • homeles8
            na Zaklínače čekám na kompletní edici, ale taky si tu hru chci zahrát.
      • stratego
        To by ses divil. Na steamu najdeš lidi, kteří mají u nějaké hry i třeba 250 h a napíšou komentář, že je hra nebavila a že je to blbost.
    • Tilwaen
      Moc jsem od něj nečekala, ale překvapivě mě hodně bavil.
    • Jack1947
      Tak jasný páč sis ho koupil, ještě aby tě nebavil. Třeba se k tomu ještě vrátím ale moc šancí si nedávám.
      • homeles8
        dokonce jsou i hry co jsem si koupil a nebaví mě.
        • Jack1947
          Jo fakt ? to je smůla co třeba *7*
  • Jack1947

    Mladík z Nottinghamu si na eBay nechtěně koupil fotku konzole Xbox One za 450 liber.

    Chudak mala *9* , stat se to v Cr tak to nikoho nepozvedne ani neprekvapi... jenze eBay je jina stace. "Vtipna" mi vubec prijde ta diskuze pod clankem a priojemne je i to vysvetleni od nich " Kupovat jen od serioznich nabidek a taky toho koho znate hmm po netu ( i z jineho konce sveta bry) uchovani informaci jak osobnich tak financnich... pak aby svet nestal za "gulky" kdyz je takovy jak je. *3*
  • rancor1223

    Pro majitele Battlefield Premium dnes vyšel balíček s novými kamuflážemi pro zbraně a vojáky...

    Jo ty kamufláže se povedly (konec ironie), dokonce si je hráč nemůže ani prohlédnou mimo hru *1* Občas mám pocit, že v DICE fakt nevědí co dělají.
    • chtějí hráče u bf3 udržet ... Armored Kill bude až v listopadu a Aftermath až na konci roku, takže takovýchhle blbostí bude vycházet ještě hodně
      • rancor1223
        Ale jo, to je jasný. Jen to po technický stránce mají dost nezvládnutý. A ty úkoly, kterým musím splnit abych dostal těch pár kamufláží jsou šílený. Kdyby ty kamufláže byly alespoň na nějaký normální zbraně.
  • Jack1947

    Mlátička...

    Bladestorm nightmare je venku *3*
  • Vaše přezdívka v Battlelogu bude stejná (a neměnná) jako v EA Origin. V PC verzi Battlefield 3...

    nechapu co za blba mohlo vymyslet ze jmeno vojaka bude Login do originu ktery nejde zmenit.
    Mozna muzem byt radi ze se vojaci nejmenujou podle emailove adresy k EA uctu.
  • Asi nejhorsi cosplay co jsem videl.
  • Ataker

    The Elder Scrolls V: Skyrim se primárně vyvíjí na konzole a poté proběhne port do PC verze. Hra...

    super
  • Veskoslav

    Anno 2205 a SC II LoTV

    Plánujete recenze?:) Já jen že tu vidím na Indie legrácky recenze. Neberte to jako výtku. Jenom bych si rád přečetl názor zdejší redakce:)
    • Chim
      To máš těžký... já bych zase radši ty indie "legrácky".
      EDIT: na konkurenci už jsem ANNO viděl, 3 z 5 takže imo asi spíš prů*er.

      Poznámka pro redakci: co je do psích pochev nevhodného na slově prů*er?
  • matt

    Diablo 3 - Datum vydání oznámeno

    Diablo 3 vyjde 15. května!
    http://eu.battle.net/en/int?r=d3
  • skaven

    Fallout New California

    mod pre New Vegas - toto mi uslo, ze sa robi
    https://www.techspot.com/news/74086-fallout-new-california-heading-beta-oon.html
    • Khanemis
      On je to přejmenovaný Project Brazil, který měl před lety docela dost publicity. Tehdy vycházel prolog ve Vaultu a už to bylo opravdu pěkně zpracované, se spoustou detailů a možností, jak hrát. Takže jsem opravdu zvědavý, jaká bude ta finální verze. Díky za připomenutí:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit