Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michals

    GMG hra gratis

    Muzete mit na "Greenmangaming" gratis SafeCracker (steam klic)
    http://www.greenmangaming.com/s/cz/cs/pc/games/adventure/safecracker/

    1/pouzijete jeste kupon -20% -- GMG20-NT7TS-SY2RT
    2/volne hry z akci zdarma (staci 2) mate ted dolar kredit.

    1,23$ - 20% = 0,99$ - 1$ = 0
  • Koupit DayZ?

    Celkem rád bych si to koupil, ale nevím jestli to za těch 24 euro a ještě s nálepkou alpha stojí.
    • Pokud máš někoho kdo bude hrát s tebou určitě ber. Ale pro single hraní to silně nedoporučuju, stejně jako WarZ i DayZ je totiž totálně zamořený trollama a lidma co po tobě na potkání střílí bez ohledu na to jestli jsi ozbrojenej nebo ne.
    • Ronox
      S partou jsme nahráli necelých 200 hodin a vykašlali se na to. Ty nedodělky tě začnou po čase hodně štvát. Navíc se objeví těžkej stereotyp alá spawn, gearhunt, vyhledávání přestřelky.
    • Pokud to máš s kým hrát nebo seš ochotnej přidat se k nějaké skupině lidí (česká komunita je kupodivu velice příjemná) tak to určitě ber. Pokud seš asociál, co by to chtěl hrát po nocích sám, tak se na to vybodni. Byl bys akorát frustrovanej a nasranej. Je to sice zabugovaný jak prase, ale se správnýma lidma je to mega zábava.
    • Jack1947
      Já ho mám a ještě jsem nehrál. *15* I když je pravda že jsem ho kupoval trochu dráže 730,. asi z e-shopu alwe radši koupit ted než pak za plnou cenu. I když odladěnou hru ale updaty taky nic nestojí.
    • Kozy
      Ne.
  • Fallout: New Vegas se prodalo přes 5 milionů kusů.

    Nejedná se o prodané ale o expedované kusy.
    • Díky, opraveno.
  • CoD: Black Ops stále nejprodávanější hrou v UK, za ním FIFA 11, Just Dance 2 a na čtvrtém místě...

    Jak stale, vzdyt je tam zatim jeden tyden!
    • Vsadím se, že tam příští týden však stále bude *1*.
      Opraveno - omlouvám se - díky!
      • CoD: Black Ops nejprodávanější hrou v UK, za ní FIFA 11, Just Dance 2 a na čtvrtém místě novinka...

        Jo, to mas pravdu a kdyby jen pristi tyden *2*
  • Just Cause 2

    Just Cause 2 na steamu za 3 eura, za ty peníze dost zábavy pro fanoušky her typu GTA.
  • Za necelý jeden dolar lze dnes pořídit na GfW Marketplace hru S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl.

    Lze pořídit, ale jenom když jste v zemi podporované dementní službou xbox live, což není náš případ.
    • Za necelý jeden dolar lze dnes pořídit na GfW Marketplace hru S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl.

      az na to, ze Xbox LIVE a Games for Windows LIVE uz su oficialne podporovane v Ceskej Republike... tak nepiste hluposti, ked nemate informacie...
      • Za necelý jeden dolar lze dnes pořídit na GfW Marketplace hru S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl.

        Podporovaná je, ale nakupovat nelze, asi tak :-)
    • Za necelý jeden dolar lze dnes pořídit na GfW Marketplace hru S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl.

      mno mam ucet "jako" v U.K. tak to mozna koupit pujde - jen ho uz mam na steamu tak vyzkousim koupi pres gfwl jindy.. sou to kkti...
      • Za necelý jeden dolar lze dnes pořídit na GfW Marketplace hru S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl.

        Nepůjde pokud nemáš i UK kreditku. Nechápu proč sem tyto novinky píšou, když si to stejně nemůžeme koupit, asi to ještě nikomu z games.cz nedošlo.
        • Ten kdo má zlatý x360 účet, založený zahraniční profil (z důvodu nižšího poplatku na MS body má stále dost lidí) může hru zaplatit i právě těmito body. Krom toho dle nepodložených informací se najdou lidé, kterým to naší kreditku na UK účtu přijme.
  • ahoj, mohli byste mi poradit jak dát link za slovo? aby se na text dalo kliknout a hodilo vas to na stranku
  • ringmancz

    Trine 2: Complete Story

    já už hru mám, a ne jen jednou, tak si ji někdo užijte
    WM5R4-96J3Q-044MF
    • frag.ment
      Hmm, tak někdo už si kód vzal, aniž by zde poděkoval, klasika.. Škoda, normálně si tu žádné kódy neberu, ale zrovna Trine 2 bych bral :-(
      • Erien
        Jestli chceš ten Trine napiš mi na charlie.3@seznam.cz . Mám ho z levelu je mi na prd. :)
      • Nesockuj tady Bodlin hlavo! *15*
  • Jack1947

    Repráky...

    Měl jsem pár let Geniusy 6000 5.1 no a před pár dnima odešli... měl jsem před tím 5005 a ty odešli taky no, znova bych ty samé nechtěl... navíc podražily z 3k na 3,7 k nebo kolik lol. (asi velký zájem).

    Tak nějaká rada které tebn sortiment co jsem koukal je celkem malý ( PC 5.1 +)... zajimá mně co máte doma třeba vy?
    • Draken69CZ
      Ber poloHI-FI Defender 2.0 SPK-490 je to neskutečná věc.
      • Jack1947
        Díky radši něco osvědčeného a Hifi už vůbec...
    • karlman.hajsky
      http://reprosoustavy-reproduktory.heureka.cz/creative-gigaworks-t20-series-ii/
      Tyhle mám já. Sice jen 2.0, ale pokud jako já nemá člověk tolik místa na stole jsou to podle mne jedny z nejlepší 2.0 reproduktorů s poměrem cena/výkon.
    • MickeyMutant
      Ještě předtím, než si budeš pořizovat nové, bych se bejt tebou zamyslel, proč od tebe všechny časem odcházejí a kam. Možná, že si původně polepšily, pokud je vytáhli z nějakého zatuchlého, plesnivého skladu, kde řádily myši, ale časem pochopily, že u tebe nebude taková selanka, jak si malovaly. Každý den zvučit od rána do večera, navíc v nějaké obci mezi kopci za Prahou. Vsadím se, že kdybys po nich zapátral, tak je najdeš tam, kde našly lepší podmínky a vlídnější zacházení.

      Moje rada - pořiď si sluchátka. Ty můžeš mít pod kontrolou na hlavě 24/7, takže ti jen tak někam nefrnknou, navíc uděláš radost sousedům i rodičům.
      • Jack1947
        Ty mám, no nicméně jste mi nepomohli. (Predátor už vůbec ne...) Jak někdo psal na Alze hráli parádně ale škoda že už dohráli navíc se u nich zvedla cena... tak je to asi se vším znova do stejnejch asi ne byt to byli jedni z nej od (Geniusu nrj vůbec) jinak kdo okusil 5.1 ví že už méně nechce a nikdy chtít nebude potřeboval bych něco s vžstupem na všechny multimédia... to ty geniusy mají noo. Ten výběr repráků je dost slabota to co píše Micky je diskutabilní i kdYbch je měl na max což jsem neměl nejsem magor, tak by mi mšli vydržet nějakou dobu a ne po pár letech frr...
      • a co v pripade ked si na pc chce pozriet s priatelkou film? pc uz vacsinou sluzi ako multimedialne centrum, nielen ako nerdove doupe
    • Mart9
      Já mám stejné repráky už od roku 2001 a stále slouží, nevidím důvod je měnit, dokud hrajou.Je to značka Genius. Původně bílé, dnes už do žluta.
  • frag.ment

    Minimální a doporučené systémové požadavky pro uzavřenou betaverzi hry DOOM odhaleny.

    Jestli Games s diskuzemi něco neudělá, tak jim tu zanedlouho zůstanou asi jen 3 hlavní postavičky, které se budou bavit o tom, kolik jim která hra frčí FPS. A k bleskovce v nadpisu - mám štěstí, že systémové požadavky na betu Dooma splňuji, hraju totiž na PS4, takže mi to pojede na full a v DX14.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit