Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bobsh

    Call of Duty Ghosts poběží v rozlišení 720p, což mnoho zákazníků odradilo a chtějí zrušit předobjednávku.

    Přitom by stačilo koupit si horší televizi...
    • To novým konzolím rychle došel dech ... *15*
      • bobsh
        Tak já rád obětuju rozlišení ve prospěch třeba rozlehlosti, počtu postav, simulace samostatnýho uvěřitelnýho chování NPC a podobně, ale bojim se, že u CoD to ani s timhle nebude tak horký *1*
        • Jack1947
          Presne navic , kdyz se to umi prizpusobit. Spise radsi kdyby to odmitly kvuli blbostem a priblbe hre, blyskajici se lepsi casy by byli (mozna) na dosah. *3*
      • Jazz
        Když to nezvládne rozlišení 1080p v Ghosts, tak by mě zajímalo v čem ano. *15*
        • BF4 xbox one 720p a PS4 900p
          • Když tvůrce hry říká ps4 1080p tak tím myslím předchozí doměnky padají. (ale pořád může jít o upscale *1* )
  • UBI slevy

    Na UBI Store je HAWX2 za 25 Kč *3* a v neděli bude i Driver San Francisco.
    • Jazz
      Odkaz ?
      Za 25 Kč to teda vážně, nevidím.
      • Já tamvidím Éčka :(
      • http://shop.ubi.com/store/ubiemea/en_IE/pd/ThemeID.8605700/productID.220088600/Tom-Clancys-HAWX-2-Deluxe-Edition.html
  • MickeyMutant

    Petr Poláček na ČT24

    Protože dnes bleskař absentuje, musíme se obsloužit sami:

    Petr Poláček se dnes stal slavným na jednom notoricky známém kremelském webu díky svému vyjádření pro ČT24, kde jednou větou shrnuje postoj Tiscali.cz k problémům s nedošlými e-maily (čas 13:55). Sám šéfredaktor kremelské zpravodajské žumpy, kterou nebudu jmenovat, označil jeho slova za lži a "blábolení na na hraně žalovatelnosti a pomluvy". Ředitel redakcí Tiscali se zde tak alespoň na krátký čas zařadil k arcilotrům formátu generálního tajemníka NATO nebo ministra zahraničí Velké Británie.

    Posílám palec nahoru a gratulace.
    • ucho
      jako ten antispamovej filtr jim moc nefunguje. tiscaláckej email vlastně ani nepoužívám, ale za tu dobu mi tam přistálo kolem 200 reklam. tak jestli on opravdu nelhal :D
      • Počkat to je přece vlastnost Tiscali filtru ! - Vlastní spamy přece nefiltruje ;)
      • MickeyMutant
        To napiš Leo Luzarovi, který tímhle směrem hodlá napřít své detektivní schopnosti a rozmotat konspirační klubko skryté za důvody, proč soudruhům nechodí počta.
  • ACS

    Musím se tu zmíňit o té hře ještě jednou, tohle je pro mě docela velké překvapení... nemám zatím odehrané moc, ale hra mě baví, zatím solidní příběh, docela sympatické hlavní postavy, hra běží poměrně skvěle cca 50fps (v interieru i exterieru) na vysoké detaily ve 1200p s obyčejnou 960, což si myslím je paráda, navíc jsou tam české titulky... takže jsem koupil origo (za 4 kila kupon od grafiky *1* ) a pařím Asasína lol .... v podstatě chci říct, pokud někdo rozmýšlí jestli stáhnout demo, za mě ano, třeba vás to taky překvapí.
    • Chim
      https://www.youtube.com/watch?v=xRvCwtLLV6I
  • MidnighT91

    AMD zítra odhalí tressfx, které má posunout hranice realismu v PC hrách. Pravděpodobně půjde o novou...

    Bezva ještě zapracovat na realistické zeleni, chování vody a terénu a možná by se to konečně mohlo někam pohnout. Ale zajímalo by mě co za grafiku popř. procesor bude potřeba aby dokázal/a zobrazit vlasy jako třeba na tom obrázku. Aby pak jedna vlasatá hlava nevydala za celé crysis 3...
  • Coffin.Corner

    DCS

    U příležitosti vydání mapy Kavkazu 2,5 v DCS, vyšlo toto úchvatné video, které mi vehnalo slzy do očí ... když jsem si uvědomil, že tohle už moje plečka nevydejchá... *4*

    https://youtu.be/ZzVW9315ur0
    • 0011
      No teď je fakt špatná doba na upgrade, ale zkus nějaký streamovací služby, nebo si počkej. Jestli mi dolovači vykoupí i GTX 1170 tak taky přejdu na streamování, ale tenhle update bych měl ještě rozjet, asi nastal čas oprášit hotas
    • WhySoSad
      Je neskutečný jak realisticky to vypadá. *8*
  • Jazz

    V průběhu srpna se v Americe prodalo pouze 247 tisíc kusů hry Darksiders II.

    A celkově ?
    • Podle vgchartz se na všechny platformy ve všech regionech k dnešnímu datu prodalo 0.73 milionu.
      • Podle vgchartz se Zaklínače 2 celkem prodalo na PC 0,77 milionu, jak ty čísla nebudou přímo od distributorů na nějaké výroční zprávě nebo od vývojářů, když budou oslavovat, kolik se toho prodalo, tak se tomu (a vgchartz hlavně) nedá věřit....
  • froztik

    Far Cry 4

    https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10369891_238932239647508_4534324328961054741_n.jpg *5*

    On November 18th 2014, Far Cry 4 is yours to explore on PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 and PC . New enemies. New weapons. New world.
    For more information, visit www.FarCryGame.com
  • ucho

    Ghost of a Tale

    nějak jsem si zde nevšiml žádné zmínky o tom, jak pokračuje vývoj této hry. na gamesconu byl koukám trailer: http://youtu.be/AZIcZUUTv6M
    a pak že se v Unity nedá udělat hezká grafika.
  • langustyn
    Planetary Annihilation za euro ;)
    http://www.bundlestars.com/store/planetary-annihilation/
    • Neni to plna verze jenom nejaky starsi build na doprodej kterej uz se neda aktualizovat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit