-
Redakce ty bleskovky nějak lajdá, každá druhá zpráva má buď do očí bijící překlep, nebo faktickou chybu.
-
Pokud věříte tomu, že jsou dnešní válečné FPS nereálné, pak vám to video ze skutečné bitvy...
??? To video naopak dokázalo, že nereálné jsou absolutně. -
-
Asi jsem na to koukal z jiného úhlu pohledu než ostatní *3*
-
-
z jakého? Dvě družstva celý den neúspěšně honí cca dva ozbrojence- to si nemůže s dnešními hrami splést snad nikdo (po povraždění 350 "elitních" nepřátel s AI "jdi a střílej" by tam muselo na konci videa spadnout UFO, aby to odpovídalo)
-
-
Odmysleme si tedy hordy nepřátel, které se na hráče při (bezhlavé) hře vrhnou - co nám zbývá?
Atmosféra, struktura plánování, chování vojáků, pohled z kamery...
-
-
Hlavou dolů? Teď nevím jestli si měl málo promile a převrátil se ti monitor a nebo si netopýr.
-
-
myslím "Pokud věříte tomu, že jsou dnešní válečné FPS nereálné, pak vám to video ze skutečné bitvy..." - původně tam bylo něco ve smyslu "že reálné jsou", teď je tam opak. Bohužel i když jsem reagoval na post s titulkem, týkajícím se toho videa, vyplnilo mi to automaticky crysis titulek.
-
-
-
První teaser trailer na Crysis 3 je na světě a představuje fotorealistickou grafiku titulu :)
Taky už ten titulek otočili :-) -
Pokud věříte tomu, že jsou dnešní válečné FPS nereálné, pak vám to video ze skutečné bitvy...
Jedina hra tady tomu nejvic podobna je BF 2 + Project Reality .
Zadnej Bad company , CoD a podobne rychlostni strilecky tomu nesahaji ani po kotniky.
Samozrejme se nebavim o graficke strance , ale o zazitku ze hry. -
-
Pokud věříte tomu, že jsou dnešní válečné FPS nereálné, pak vám to video ze skutečné bitvy...
I ten BF2+PR je tomu na hony vzdalene.Jedine co se k realnejsimu pojeti blizi je puvodni OF a arma.
-
-
přesně to jsem si řekl, kdo mohl napsat takovou blbost jakákoli dnešní hra má do takové reality sakra daleko a i kdyby se hře podařilo dokonale napodobit realitu pořád zůstane něco co to napodobit nedokáže a to jsou pocity které ten voják zažívá kdiž mu z každého okna hrozí kulka v hlavě.
-
-
Příští Call of Duty od Sledgehammer bude podle vývojářů hrou s průměrným hodnocením min....
A to v dnesni dobe znamena pro znacku CoD co? *6* Kvalita na urovni 60%, ale recenze nad 90%. Tahle dojna krava Activisionu mne uz nastesti obchazi a posledni CoD co pro mne bylo na urovni byla ctyrka. Chce to rapidnejsi zmenu. Alespon vymnenit ten hnusnej engine a vyrovnat ze ve zvukove kulise BC2. -
-
Žádná hra s naskriptovaným 4h singlem prostě nemůže dostat 90 a víc. To žádný recenzent neukecá, i kdyby se mulťák líbil i pánubohu.
-
-
Musime to vnimat pozitivne. Cim kratsi hra (6h nebo i 4h) tim vetsi je sance na hodnoceni 9/10 nebo i 10/10. V tak kratickem kousku prece tvurci logicky nemuzou nasekat moc chyb a vubec to cele zkazit. No a kdyz se pak prida jeste ten famozni multak od pana boha, nebal bych se ani znamky 12/10. Zijeme prece ve fantastickem obdobi pro videohry, alespon to vsude porad ctu. ;D
-
-
Hlavně u tak krátké hry je šance, že jí recenzent doopravdy dohraje *2*
-
-
-
-
hoši, spravte si to
-
-
nemá cenu spravovat smazat a začít znova, návštěvnost už vybudovanou mají *15*
-
-
31. května Spike TV poodhalí novou Star Wars hru od LucasArts.
Prosím, hlavně né žádné Lego! -
-
osobně tipuju buď Republic command 2, Battlefront 3, nebo Kotor 3
-
Doufám že to bude něco ve stylu Jedi knight(nebo Kotoru) s volbami jako mass effect(kromě konce) a v období jako TOR
-
-
Nevím zda to tu už bylo, ale tahle nabídka by mohla někoho zajímat http://www.amazon.com/gp/product/B00A3F5S0O Skvělá cena.
-
-
Zkusil jsem to koupit a vyskočila na mě hláška: Game Downloads are only available to US customers.
Škoda, cena je to pěkná. -
-
Na amozonu není těžké nakupovat jako US občan. Neřeší se tam kreditka, ale adresa. Stačí si sehnat platnou americkou adresu a vše funguje:)
-
-
Díky! Koupeno.
-
Presne tak *1*
-
-
ONM vyneslo verdikty nad prvními WiiU hrami. ZombieU si odneslo 92%.
DObrej tip, koupeno, vše aktivováno na steamu, dík :)
-
-
-
Pokud věříte tomu, že jsou dnešní válečné FPS nereálné, pak vám to video ze skutečné bitvy...
Huh?
Jo - celej CoD : D -
-
Taky sem v tom videl uplny COD.Ted uz muzu v klidu spat,ze cod je ta nejrealnejsi hra pod sluncem a kdyz jsem skiller v te hre,tak bych mohl jit klidne do valky postrilet si par tisicovek nepratel :-D
-
-
Na druhou stranu...střílet někam do prostoru a nic netrefit, dokáže taky každej pitomec.
-
-
Pokud věříte tomu, že jsou dnešní válečné FPS nereálné, pak vám to video ze skutečné bitvy...
V téhle sekvenci bys měl v CoD 150 mrtvol. -
Taky si říkám. Očividně během těch 7 minut určitě padlo minimálně 70 nepřátel... na každého vojáka :)
-
-
RELEASE: WORLD IN CONFLICT: COMPLETE EDITION
http://www.gog.com/news/release_world_in_conflict_complete_edition -
Většina her od Microsoft Game Studios bude dostupná jak na Xbox One, tak i PC.
Možná bych tam spíš napsal na Win10, jelikož si myslím že MS bude tlačit nové windows -
Abychom zejtra dostali všichni Medaili za Čest.
7AT3-NEVG-PSYW-RKAA-UWCJ