Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant

    FIFA 18 poběží na Nintendu Switch v rozlišení 1080p při 60 fps (v doku) a 720 p při 30 fps (v handheld módu). (+ gameplay video)

    FIFA 18 poběží 60 FPS i v handheld módu. Píšou to jak v nadpisu odkazovaného článku, tak v samotné citaci z rozhovoru.
  • "Pokud z torrentu stáhnete Zaklínače 2, čekejte za pár dní dopis s oznámením o pokutě"...

    Challenge accepted! :D
    • no ja chciju :D *1* *1* HIMYM 4ever
  • Dark Souls—Steam fuze (?)

    Nejaky novy info o prevodu savu z gamesforwindowslife na bedra Steamu? Melo by to probehnout nekdy tenhle mesic jestli se nemejlim. Zatim porad bez upresnujicich informaci?
  • Lukyz

    Deus Ex: Human Revolution

    Už to hraničí se spamem, ale ještě jsem narazil na video kde vývojáři hrají, ale hlavně komentují svůj čtyři roky starý výtvor Deus Ex: Human Revolution *4*
    • alladjex
      Mě to přijde super. Do diskuzí chodím sice nepravidelně, ale právě proto, že občas se tu objevují nové věci, které neznám a nenarazil jsem na ně. Já s tím rozhodně problém nemám. Prostě takové Bleskovky v bleskovkách ;]
    • Jack1947
      Spam ani ne ale, mohli by asi zvážit jestli by bleskař nepotřeboval výpomoc... zdá se že na všechno úplně nestačí.
      • No nestačí. Není určitě možný pokrýt všechno a všechny od her přes videa a modifikace až po ten nejmenší drb, co se v herním světě během dne objeví. Asi proto, že těch informací se rojí denně vesměs jak splašků a uspokojit tu herní potřeby a info všech jednotlivě asi nebude žádnej med a vždycky se na něco nedostane. Nějaká ta selekce v důležitosti zpráv a dalších zajímavostí pro daný den určitě probíhá. Ale věřím, že to mít tu komentáře tu skýtá tu možnost nadhotit a doplnit další věci, co sám někdo shledává zajímavými a mohly by třeba zaujmout i ostatní. Jak ukazuje třeba tady kolega. Jediná otázka je, kam až může zajít ta hranice to tady zatarasit kdejakou srandičkou od jednoho člověka. :D
        • Lukyz
          Vždyť já se to snažím vždycky nacpat mezi příspěvky od ostatních, právě abych takhle netapetoval, ale včera tady prostě nikdo nepsal *1*

          Tak já vám nevím, mám sem házet příspěvky když na něco (podle mě) zajímavého narazím?!? *4*
          • Tilwaen
            Já jsem pro.
        • Jack1947
          Takže by si radší nemysli od anonymů?... prosím jak se říká anglicky "be my guest"

          I když pochybuji že to je hlavní nápl bleskařova života, jenom sem to tak nadhodil... proč když si dá někdo práci a evidentně ho to zajimá, nemít i z toho něco málo... já vím tohle se fakt pro něco nedělá bud to člověka baví a nebo ne ale pak to nedělá že.
  • Zaklínač 3

    Odsunut na: May 19th, 2015. *9*
    • Keyz
      Nakonec to posunou na prosinec 2015. Vávra nebude chtít vydávat hru proti Zaklínači a tak to také posune *15*
      • MickeyMutant
        Ve Warhorse to nestihnou tak jako tak. Se Zaklínačem to nebude mít co dělat.
        • Keyz
          Aby to stihli ještě na tuhle generaci.
    • další downgrade??? nebo se snad bojí Bloodborne???
      • God-of-War
        Chceš aby to dopadlo jako Unity? Já teda ne.
      • *7*
      • Bugy a nefunkčnosti.
        • to zjistili opravdu brzo...
          • Tilwaen
            Kdy to přesně mají zjišťovat?
            • MickeyMutant
              Po vydání samo sebou. Takhle vyhodí spoustu peněz za betatest, který jinde už hezkých pár let dobrovolně podstupují hráči zdarma*3*
  • Hairy_Ass

    Anonymous v reakci na uzavření serverů Megaupload / Megavideo / Megaporn shodili stránky UniversalMusic,...

    1. internetová válka právě započala. *1*
    • Sopa

      A jako odvetní útok vláda USA schválí SOPA v nepozměněné podobě...
      • už asi né :)
  • Podle mě úžasnej článek o (ne)vývoji postav ve hrách (anglicky)

    Je to sice primárně postavený jako obrana traileru Rise of the Tomb Raider proti feministický kritice, ale autorka se tam o tématu vyjadřuje vcelku obecně.
    http://hellmode.com/2014/06/09/in-defense-of-lara-crofts-humanity-how-a-trailer-changes-everything-if-gamers-let-it/
    • Jak už jsem psal v i komentáři pod ten článek, třebaže souhlasím s jeho pointou, tak bych si dovolil kategoricky nesouhlasit s tím, že "It’s been several decades since the first video game and there still isn’t a video game that conveys the transformation Buffy Summers experiences as she becomes an adult and saves the world.".

      Takové hry tu už jsou, není jich moc, ale taky jich není málo. A to nejen mezi indie tituly (Brothers: Tale of two sons, Transistor, Telltale adventury, Thomas was Alone (nebo jsem sám, co byl na konci fakt na měko?), ale i u AAA tvorby, kupříkladu Alice Madness Return, Alan Wake, do určité míry Spec Ops The Line ...
  • Qwer

    Worms

    Worms Blast
    https://www.humblebundle.com/gift?key=S2b2EyaS34A4Y6ym

    Worms Pinball
    https://www.humblebundle.com/gift?key=hy24zqnkm8c45ZD5

    Worms Crazy Golf
    https://www.humblebundle.com/gift?key=RvktePtcK84CchMB
    • Duuku
      Dekuji za Blast + Crazy Golf
  • Vojta_Ilavsky

    Overlord Trailer_Know Your Minions a nové screeny

    http://tinyurl.com/o9nq5gq + http://tinyurl.com/o2b9pfb Připomínám jen že by měla vyjít ještě tento rok v digitální podobě do 20 eur.
  • smejki

    Arizonský střelec podle jeho kamaráda nedělal nic jiného než poslouchání hudby a hraní her....

    vsadím boty, že vedle toho taky jedl jídlo a spal. Je třeba zakázat jídlo a spánek!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit