Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz

    Datum vydání Xenonauts se blíží.

    http://www.xenonauts.com/category/news/
  • Pořízení všech kosmetických DLC pro titul Evolve vyjde na 136$.

    kosmetických DLC ? Podla obrazkov z odkazu, ta kozmetika je len farebna, ziadne ine modely. Tak to by malo byt nie 136$ ale 13,6$ :D
  • ucho

    KCD - Velikonocni update

    taky se vsichni konzolovi hraci tesite na velikonocni update, az ve hre budete behat s pomlazkou? mozna uz to tento tyden vyjde.

    edit: jinak pred temi 24 dny jsem psal, ze ten patch na PC vydali ve spechu a ze je riziko, ze tam neco podelaji. no a jak to dopadlo...
    • Lukass
      Jak je to vubec s optimalizaci a bugama, zlepsilo se to vuvec od vydani?
      • Johnny
        Já i žena jsme to dohráli hned pár dnu po vydání a naprosto bez problemu až na par usměvnejch bugů. Já to pak dohrál ještě jednou po nějakých patchích a také naprosto bez problému... Takže tomu že to je nehratelný, že se nedaj dokončil (nedali) questy jsem od začatku nevěřil pač po 130 hodinách hraní se mi to nestalo ani jednou, a po patchích (i velikonočním patchi) se situace nezměnila...

        Nevím asi mam kliku protože skyrim sem taky hral hned od začátku a s ničím sem neměl problém přitom lidem létali draci pozpátku :D
        • Tilwaen
          Se Skyrimem mám podobnou zkušenost, ale tolik bugů, co jsem viděla v jednom průchodu Kingdom Come, jsem neviděla dohromady za celou dobu ve všech hrách, které jsem kdy hrála. A teď nepočítám nějaké překlepy a podobné blbosti, ale bugy, které:
          • mi zabránily dokončit některé questy
          • mi zabránily začít nějaké questy (např. bugly se mi celé Mrchojedy)
          • byly vtipné (plížící mise, hlavní NPC, co jde s tebou, si najednou stoupne a zařve "Hey, Henry's come to see us!"
          • byly otravné (např. nápis "Hra uložena", který do restartu hry visel neustále uprostřed obrazovky)
          • rozbíjely podružné herní mechaniky (např. NPC vidí přes zeď, jak se plížíš a vykrádáš mu truhlu)
          • nerozbíjely hru, ale byly tak frekventované, že už je člověk ani nevnímal (např. velmi pozdní doskakování textur)
          • byly čistě frustrující (hra se z libovolného dovůdu zasekne, není jiná možnost než reload... ups, poslední save byl před půl hodinou)

          Takových bugů jsem potkala desítky. Desítky! Na to neexistuje žádná omluva, to je prostě nepřijatelné. Navíc: systém reputace je mizerný. Perky jsou z velké většiny k ničemu. Romance je fakt divně utnutá. Od určitého levelu jsou souboje fraška. Jediné dva důvody, které mi zabránily vykašlat se na to úplně a sepsat hate čtenářskou recenzi, je fakt, že jsem: 1) nepotkala ten bug, který ti vymazal všechny uložené pozice, 2) a taky to, že to je proklatě návyková a zábavná hra s perfektním soundtrackem, vývojem postav a skvělou atmosférou. Už dlouhá léta se mi nestalo, že by mě jiná hra pohltila tak, jako KC:D. Utopila jsem v tom nekřešťanský počet hodin a určitě ještě utopím. Jen ty zpropadené bugy...
        • Jack1947
          Tak přehlížíš markantní blbosti nebo tě pár bugů co třeba i znemožní dokončení něčeho v příběhu jen tak nerozhází.
          • Johnny
            s dokončením žádného ukolu sem problem neměl, ani níže uvedené od Tilwaen...
            Asi by se dalo říct že sem hru procházel přesně jak měli vývojáři zamýšleno :D pokud to člověk hraje uplně jinak nebo v jiném pořadí questy, atd tak to třeba rozbijou :D
            Například se slavíkama měl problem snad každý.... já ne.
            Jediné bugy co se mi děli a které mě ted napadají:
            Dvě postavy stály na jednom místě a překrývaly se.

            Jeden quest mi nešel, a to ten kdy s bernardem jedene na místo kde jste lovili s Ptáčkem a máte najít tábor nějakych padouchu (jmeno si nevzpomenu) Když sem řekl že jsem ho našel a že vyrazíme, tak byl asi nekonečný loading... Tak sem to vyvraždil sám a vše v pořádku.

            Některé schody šli špatně vyjít...
            Při konečné bitvě při osvobozování Talmbergu byli všichni mrtví, ale pořád tam byli zvuky boje ale všichni stáli a nic nedělali, trvalo to asi 5 minut, stihl sem prolíst celý hrad. A když sem tam pačil jednu truhlu ta najednou cutscena při ktere sem měl celou dobu tu Lockpick minihru na obrazovce.
        • ucho
          hele mne zase od prvniho dne frcelo bez problemu GTA 4 a kolik lidi na to nadavalo. ono jde spis o to, jakemu mnozstvi lidi se ty chyby projevuji a kdo je schopny si to jak rozbit.
          na problemy si stezuje dost lidi. na konzolich je jeste porad verze 1.3, a tam se zase najdou lidi, kterym verze 1.2 behala lip. si holt nevyberes. ta hra je porad v podivnem stavu a u rady lidi se stale projevuji celkem zasadni chyby. jasny, ze nad nekterymi bugy se da mavnout rukou.
      • Lukass
        No cekal sem ze hra bude furt nehratelna, takze nic novyho a furt se tomu obloukem vyhybam.
      • Tilwaen
        Spousta věcí se s posledními záplatami zlepšila, ale pořád je to dost tragické.
      • popravde pokud nejses ochotnej na kazdym druhym kroku prehlizet nedostatky a celkovej budget feeling, tak to ani nezkousej. cekal sem do posledniho patche ze uz to bude cajk. co se tyce padani tak naprosto v pohode, optimalizace bych rekl hodne kulhajici pokud uz tohle melo byt poslednim patchem nejak reseny. zakladni problem pro me byl ale co se tyce toho jak postavy mluvi a furt se kyvou, jak tam jsou dany urcity otravny berlicky jako neustaly animace sbirani bylinek (nastesti vyresi mod), kecy postav ktery jsou u nedulezitych postav vylozene furt to samy dokola, teleportace npc kdyz clovek dela urcity ukony (tohle samozrejme nemam potvrzeny, ale vylozene to takhle na me ve vice pripadech pusobi, napriklad to bylo kdyz jsem provadel pribehovy vykradani truhly pri pockani na "cistej vzduch" a po vstupu do zakazane lokace byly behem vteriny i pres snahu o plizeni vzdy u me- truhla par kroku, ale po vstupu na soukromej pozemek vesmes najisto vzdy hned nekdo bezi jako o zavod te o tom informovat- videt nikdo nemohl, slyset spis nemel jelikoz sem i oblek snazil optimalizovat byt samozrejme bez levelenyho plizeni, tak to pusobi vylozene hloupe na hrace se vubec o neco snazit- tohle vylozene trvani na statech kdy to v urcitych pripadech nedava smysl a postavy reaguji na svou bublinu reakci kterou maji vytvorenou kolem sebe i pres vsechny zdi a objeky je bullshit), pak me npc pri plizeni kolem domu hned identifikovali jako jindru i pres zed- dalsi bolistka hry ktera ma snahu o realismus, protoze to nedava smysl a je to vlastne podvadeni hrace. opravdu kdyz napisu ze kazdou chvili jsem musel vylozene neco prehlizet nebudu az tak prehanet, ale posledni tecka byla chvile kdy jsem se rozhodl hrat hru uz jen s savovacim modem. prisel jsem do mistnosti kde byly dve truhly s urovni tezka- tam jsem si chtel vyzkouset jak to maji teda nastaveny bez postihu a pri zlomeni paklice jen loadoval. prvni truhlu jsem vzdal po asi peti loadech a rekl si ze teda pujdu prubnout druhou. v tu chvili jsem zjistil ze se do mistnosti teleporovala npc postava, ktera po kazdem dalsim loadingu rekla nejakou vetu a hned z mistnosti odesla (tohle je ok- timto zpusobem vyuzivani loadingu asi vyvojari nepocitali a touhle cestou asi resetuji nejakym postavam jejich chovani a trasy). pak ale nastal problem kdy po par dalsich neuspesich na trhule a loadech se z truhly stal neinteraktivni objekt ktery nijak uz nesel zamerit. to bylo pro me konecna. jedinou podminku ke hrani jsem mel pri tamnim npc "podvadeni" ze si budu savovat a loadovat jak chci ja a nebudu se spolehat na vymysly a nesvary chyb ktery vzniknou mezi checkpointama, ale pokud uz behem deseti minut pokusu na truhle tento objekt bricknu, nemel jsem uz naladu doufat a ocekavat co by se kde a jak behem hrani udalo s nejakymi dulezitymi objekty ve svete, ktery by mi pak branili dohrani. jasnej argument na moje problemy muze byt modifikovani hry, ale ruku na srdce bez urcitych modifikaci uz me to stvalo od zacatku a vseobecnej dojem ze hry byl spatnej taky od zacatku. chyby bych odpoustel, ale tady uz sem se vylozene citil ze musim hrat se zavrenyma ocima. kdo tohle vse dokaze prekousnout tak dobre pro vas. u me nahranych 8 hodin, 4x vylozene nuceny hrani a hre dat dalsi sanci po urcite chvili opet zmrveny necim co proste neustojim bez kecu..
        dost mych vytek jsou mechaniky hry ktery uz patch nevyresi. prirovnal bych to ke skyrimu. v tak velkym svete se proste nekomu deje obcas chyba ktera druhym ne, tady to asi bude podobny, ale narozdil od kc jsem se u skyrimu po nudnym rozjezdu dokazal skvele bavit. teto hre uz ale dalsi sanci proste davat nebudu. budu se tesit na dalsi hru, ktera uz snad bude diky jejich zkusenostem z vyvoje vytvarena pro me nejakym lepsim stylem od zacatku..
      • ucho
        reakce jsou ruzne. nekomu se to asi zlepsilo, nekdo hlasi vetsi problemy a chtel by mit predchozi verzi, protoze mu posledni prijde nehratelna.
    • Mart9
      Díky, že si to vytáhl nahoru. Já jsem psal, že to hráči na PC hezky otestují, a pokud se tam objeví závažné chyby, ze schvalovacího procesu na konzolích to Warhorse stáhnou. A to je důvod, proč tento update stále nemáme.
      • Mart9
        mínusy za pravdu
  • Warframe Update 16 - Sanctuary

    Pred par dny vysel novy velky update do f2p hry Warframe, pridal nam par zbrani, novy frame ale hlavne novy raid pro 8 lidi a konecne se zacalo balancovat PVP, doporucuju k vyzkouseni, je to zabava a nic to nestoji :)
  • MickeyMutant

    HTC Vive vlastní dvakrát více uživatelů než Oculus Rift, prozrazuje statistika STEAMu.

    Přičemž HTC Vive vlastní 0.15 % uživatelů, Oculus pak 0.07 %. Při odhadovaném počtu ca 130 milionů uživatelů by to znamenalo, že HTC Vive má okolo 200 tisíc lidí a Oculus skoro 100 tisíc. Hmm.
  • Na GOGu je zadarmo Mount & Blade a pokud tam budete chodit klikat celý další týden tak i Zaklínač 2.
  • Lukyz

    Wasteland 3

    inXile právě na svých FB stránkách oznámili Wasteland 3:

    We're thrilled to announce Wasteland 3! This new game will be set in the frozen wastes of Colorado, and will include revamped combat featuring vehicles, let you lead a Ranger Base, and will have a story with deep choice & consequence that you can enjoy either single-player or multiplayer!
    Back us on Fig on October 5th, 2016!
  • Pokud si myslíte, že vás oficiální podpora STEAMu ignoruje, klidně zkuste napsat Gabu Newellovi, zkusí situaci vyřešit.

    Já musel v momentě, kdy jsem ztratil přístup k účtu, čekat na odpověď měsíc. Nicméně teď asi budou všichni s vytvořením ticketu posílat jeho číslo rovnou i na Newella. Chudák kobliha. Ale třeba ho ta míra spamu donutí zrychlit procesy řešení ticketů.
    • Jack1947
      Tak určitě viz oficiální zpráva toho "štastlivce".
  • jakubc
    Humble Bundle Total War je docela zajímavý, za 15 dolarů pár her z Total War série včetně Rome 2.
    • Veskoslav
      Podpořil jsem za 30:) Opět balíček her za hubičku, skvělých her a ještě na dobrou věc.
      • jakubc
        15 mi připadalo dostatečné, obzvlášť když ze mě vytáhnou asi ještě dalších 10E za ten datadisk k Rome 2. :-)
      • pozor na to 30 € neni malo, koupiš jednu hru sem jinou tady a za mesíc jsou to už 3 stovky. to je gambling a spousta lidí kvuli tomu skončila na lečebne. Kolik penez das mesicne na hry?
        • :D ja prestal kupovat kdyz sem mel na steamu prez 150 her a na gogu kolem 40 her...stejne na to neni cas tak proc to mit...
  • PS4 hacknuta?

    Musím se s vámi podělit o celkem dobrou haluz... Jen tak z plezíru jsem do Googlu zadal PS4 jailbreak a vyskočily na mě dnešní články, že se to prý povedlo :)

    Třeba: http://gearsiege.com/2015/12/13/ps4-jailbreak-is-real-hacker-confirms-ram-dumping-and-more/

    Prý by to mělo znamenat i možnost hraní "záložních kopií". Homebrew aplikace se prý daří spouštět už nějakou dobu... Že by Sony získalo nechtěnou konkurenční výhodu vůči Xboxu?
    • Heh, tak to jsem zvědav, jestli se ukáže to, kdo je větší banda warezáků - jestli konzolisti (jak to tvrdí wiki subredditu hořčic) anebo PCčkáři.
      Ale teda povedlo se jim to brzy, PS3 byla prolomená o něco později.
      • Jack1947
        Hele, docela jo no X360 byl prolomen tehdy dříve než PS3 , PS3 mělo trochu složitější spouštění záloh... zdá se že mince se tentokráte obrátila.
    • A není lepší si zahrát na PC a neřešit takové věci?
      • Já konzoli nemám/neměl/neplánuji hry si kupuju, ale stejně mi to přijde jako hrozně zajímavé téma.
    • Ale prodeje nějakých ležáků. Prý to funguje jenom na rok starém firmwaru...
    • Draken69CZ
      Dobrý pokus jak před Vánoci zvednout prodeje když se jim ta "kompatibilita" moc nepovedla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit