Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ

    Crytek je podle informací německého Gamestaru na pokraji krachu. Jako pravděpodobný kupec se jeví Wargaming. Katastrofou byl pro studio prý vývoj Ryse.

    možná by bylo lepší kdy by Crytek koupil někdo z velké trojky, Wargaming by moc Cryteku asi neprospěl
  • Oficiálně: Halo 5 se na PC nechystá.

    Pokud si někdo myslel byť na chvilku, že MS pustí nový díl Halo na pc, tak byl naivni. Ms by byl sám proti sobě, pustit jednu z největších xbox exkluzivit na pc.
  • Joshua

    Farm Machines Championships 2014

    http://www.indiegala.com/game?game_id=cb8f89e15d2911e4955203774531cef7
  • ucho

    Rockstar San Diego nabírá posily na 37 pozic. Že by se chystal vývoj Red Dead Redemption 2?

    V Rockstar San Diego dělali i Midnight Club, po kterém hráči taky křičí... A pokud se takto nabírá, vývoj se kolikrát ani nemusí chystat, ale už se vyvíjí, jen je potřeba více rozdistribuovat práci, aby se toho stíhalo víc.
  • Keyz

    Man - at - Arms skills gendered and sexist.

    http://www.larian.com/forums/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=516294#Post516294

    *15*
    • Sakra, snad si toho nevšimne Lukáš, to pak máme do dalšího podcastu téma jasný. A pozor, pro Francouze to byli "homme d'armes", došlápnem si i na to!
    • je to sranda, ze sa zisti, ze ti, co sa citia ukrivdeni kvoli hocicomu, su proste len nevzdelani a (alebo) hlupi a je smutne, ze ti hlupaci potom udavaju trend, pretoze su hlucni (v diskusiach, protestoch)
    • Tak od Larianu si už žádnou hru nekoupím. Zas*aný mysogyni a sexisti. *16* *16* *16*
    • Jack1947
      *6* *7* *5* *12*
  • Khanemis
    Shadowrun Returns na Humble Bundle zdarma


    Pokud máte po letošní E3 akutní nedostatek kyberpunku v krvi, tak doporučuji zajít si na stránky stránky Humble Bundle, kde si právě můžete (pokud ho již nemáte) přidat do sbírky na Steamu kyberpunkové tahové RPG Shadowrun Returns a to hned v Deluxe verzi s nějakými těmi bonusy navíc (soundtrack a krátké příběhy ze světa).

    Čas na to máte tuším do 23.6. do 7 odpoledne.

    Přeji příjemnou zábavu:)

    • SalemCZ
      Kradeš mi jako maskota, tss taková troufalost :D
      • Khanemis
        Já ti ho nekradu! Já ti ho...eh...uspal:)
  • Miserius
    Už jste někdy na něco dostali 125% slevu? :) Šílenci z Green Man Gamingu to dokázali. Do soboty si můžete ZADARMO stáhnout Disciples II: Gold Edition a pak hru prodat zpátky za pět dolarů a použít je na další nákup. Nabídka století, server je pro velký zájem zahlcen, takže mějte strpení. -z FB stranek Re-play
    • braveman
      Při psaní jsem vycházel ze zprávy od Miseriuse.
      Než jsem stačil zjistit, jak to tedy vlastně doopravdy je, stačil už Petr bleskovku opravit. Tak jsem alespoň ještě dodal odkaz, kde je to vysvětleno od oficiálního zdroje *3*
    • Odprodej už nefunguje.
      • Miserius
        Teprve bude fungovat :)
    • MishKonn
      Jak to mám udělat? Ta hra mi prodat nejde.
  • Breivik je závislý na počítačových hrách

    http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/clanek.phtml?id=732415#utm_medium=newsbox&utm_source=centrumHP&utm_content=position-7
    • 6 hodin denně u wow není žádná sláva... standardní doma raidera.
    • Hmmm no nějak přeci musej zakrejt skutečnost, že tomu mohli zabránit a co je lepšího než než videohry ?
      Media se nakrměj,populisti se nakrměj pár lidí si dokonce přilepší v kariéře, tak proč ne že? *12*
    • teraz zakazu WoW v norsku? :D
  • Vogon

    Stream stress testu Dark Souls 3 od wiki Fextralife

    https://www.youtube.com/watch?v=WLrK_ssBOPA
  • Re-release Spintires

    S novyma vozidlama, mapama, modama, vylepsenou fyzikou a vylepsenou destrukci aut. Majitele puvodni verze maji 55% slevu.

    http://store.steampowered.com/app/675010/Spintires_MudRunner/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit