-
Crytek je podle informací německého Gamestaru na pokraji krachu. Jako pravděpodobný kupec se jeví Wargaming. Katastrofou byl pro studio prý vývoj Ryse.
možná by bylo lepší kdy by Crytek koupil někdo z velké trojky, Wargaming by moc Cryteku asi neprospěl -
Oficiálně: Halo 5 se na PC nechystá.
Pokud si někdo myslel byť na chvilku, že MS pustí nový díl Halo na pc, tak byl naivni. Ms by byl sám proti sobě, pustit jednu z největších xbox exkluzivit na pc. -
-
Farm Machines Championships 2014
http://www.indiegala.com/game?game_id=cb8f89e15d2911e4955203774531cef7 -
Rockstar San Diego nabírá posily na 37 pozic. Že by se chystal vývoj Red Dead Redemption 2?
V Rockstar San Diego dělali i Midnight Club, po kterém hráči taky křičí... A pokud se takto nabírá, vývoj se kolikrát ani nemusí chystat, ale už se vyvíjí, jen je potřeba více rozdistribuovat práci, aby se toho stíhalo víc. -
Man - at - Arms skills gendered and sexist.
http://www.larian.com/forums/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=516294#Post516294
*15* -
-
Sakra, snad si toho nevšimne Lukáš, to pak máme do dalšího podcastu téma jasný. A pozor, pro Francouze to byli "homme d'armes", došlápnem si i na to!
-
je to sranda, ze sa zisti, ze ti, co sa citia ukrivdeni kvoli hocicomu, su proste len nevzdelani a (alebo) hlupi a je smutne, ze ti hlupaci potom udavaju trend, pretoze su hlucni (v diskusiach, protestoch)
-
Tak od Larianu si už žádnou hru nekoupím. Zas*aný mysogyni a sexisti. *16* *16* *16*
-
*6* *7* *5* *12*
-
-
Shadowrun Returns na Humble Bundle zdarma
Pokud máte po letošní E3 akutní nedostatek kyberpunku v krvi, tak doporučuji zajít si na stránky stránky Humble Bundle, kde si právě můžete (pokud ho již nemáte) přidat do sbírky na Steamu kyberpunkové tahové RPG Shadowrun Returns a to hned v Deluxe verzi s nějakými těmi bonusy navíc (soundtrack a krátké příběhy ze světa).
Čas na to máte tuším do 23.6. do 7 odpoledne.
Přeji příjemnou zábavu:)
-
-
Kradeš mi jako maskota, tss taková troufalost :D
-
-
Já ti ho nekradu! Já ti ho...eh...uspal:)
-
-
-
Už jste někdy na něco dostali 125% slevu? :) Šílenci z Green Man Gamingu to dokázali. Do soboty si můžete ZADARMO stáhnout Disciples II: Gold Edition a pak hru prodat zpátky za pět dolarů a použít je na další nákup. Nabídka století, server je pro velký zájem zahlcen, takže mějte strpení. -z FB stranek Re-play
-
-
Při psaní jsem vycházel ze zprávy od Miseriuse.
Než jsem stačil zjistit, jak to tedy vlastně doopravdy je, stačil už Petr bleskovku opravit. Tak jsem alespoň ještě dodal odkaz, kde je to vysvětleno od oficiálního zdroje *3* -
Odprodej už nefunguje.
-
-
Teprve bude fungovat :)
-
-
Jak to mám udělat? Ta hra mi prodat nejde.
-
-
Breivik je závislý na počítačových hrách
http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/clanek.phtml?id=732415#utm_medium=newsbox&utm_source=centrumHP&utm_content=position-7 -
-
6 hodin denně u wow není žádná sláva... standardní doma raidera.
-
Hmmm no nějak přeci musej zakrejt skutečnost, že tomu mohli zabránit a co je lepšího než než videohry ?
Media se nakrměj,populisti se nakrměj pár lidí si dokonce přilepší v kariéře, tak proč ne že? *12* -
teraz zakazu WoW v norsku? :D
-
-
Stream stress testu Dark Souls 3 od wiki Fextralife
https://www.youtube.com/watch?v=WLrK_ssBOPA -
-
Re-release Spintires
S novyma vozidlama, mapama, modama, vylepsenou fyzikou a vylepsenou destrukci aut. Majitele puvodni verze maji 55% slevu.
http://store.steampowered.com/app/675010/Spintires_MudRunner/