-
PC verze Nioh: Complete Edition nenabídne podporu myši.
To vypadá zase na zprasený port. Každopádně lze očekávat, že tu podporu myši někdo dodělá stejně jako v případě Dark Souls. Ať ale nejsou překvapení, že je za to PC komunita sežere.
Pokud to ovšem není typ hry jako Onimusha nebo Dynasty Warriors, kde myš zapotřebí skutečně nebyla. -
-
COH
Company of Heroes Complete Pack za 125 kč na steam , to nejde nekoupit : ) -
Co je to tady za sociální experimenty? Kterého ňoumu napadlo dát přes ovládací prvky přehrávače videí reklamu?
Ještě chvíli a k Flash pouze na OnDemand přihodím jen kvůli Games.cz AdBlock. -
-
Od chvile kdy mi skakal fernet a skodovka pres celou obrazovku vim ze je adblock na games.cz vzdy nutnosti.
-
-
Gearbox připravuje nový, autentický díl Brothers in Arms, vydavatelem bude zřejmě jiná firma než Ubisoft.
Hurááá něco z 2.sv. Tahle serie se mi moc líbí, taktizování apod. Sice je to vždy : Jedni agrujou další obchází ale tak už to chodí. Těším *3* Medal ať odpočívá -
Olympiáda + Total War
http://i.imgur.com/al9oleC.jpg -
-
uz je to to i na YT
http://www.youtube.com/watch?v=6xOar1okiVE
aspon ted Karel Drda bude vedet co hrajou krasobruslarky s rovnatkama v hube :D
-
-
Video: První uniklé gameplay záběry z beta verze Battlefield Hardline.
Tak neviem..toto vyzerá ako nejaký mod do BF 4, alebo DLC..zopár nových skinov, zopár nových modov, ale nič extra, nejaké preskinované mapky...no uvidíme. Bf 4 sa nepredával celkom podľa predstáv EA, tak som zvedavý ako to bude teraz.. -
-
-
Díky Veskoslávku
-
-
Jay Wilson (Blizzard/Diablo III): „Nikdo si nevzpomene, zda se hra opozdila, jen jestli byla skvělá.“
To je pravda, kdo by si dneska vzpomněl, že třeba Duke Nukem Forever nabral nějaké to zpoždění, když to nakonec byla taková paráda. -
-
Ano, zrovna na tuto hru se rádo zapomíná ať byla jaká chtěla.
-
-
Chris Avellone KOTOR
Interview o KOTORu 2 a KOTORu 3, který byl v pre-produkci: http://www.eurogamer.net/articles/2013-07-31-fear-is-the-path-to-the-dark-side -
-
dpc :(
-
-
Doom - nové screeny
http://wccftech.com/bethesda-id-software-reveal-first-details-of-dooms-closed-alpha/ -
-
To vypadá na BFG *14*
-
-
Nejsem si jistej. Styl to má podobný, ale není to přesné. Jestli to nebude nějaký jiný paprskomet. Nebo to jenom předělali od toho letošního videa. Tam je BFG na konci ukázky z pekla.
Viz obrázek: http://www.ohmygeek.net/wp-content/uploads/2015/06/DOOM-2016-BFG-OhMyGeek-610x341.jpg -
Věru doufám, že to je BFG a nic jinýho nebude zabírat na monitoru tolik místa. Jinak to ale vypadá poměrně úžasně, hlavně ten cyberdemon je prostě *14*
-
-
-