Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • owny
    Modů není nikdy dost. *1*

    http://www.youtube.com/watch?v=q6yHoSvrTss
  • Lukyz

    Porovnání map Watch Dogs / GTA IV / GTA V

    http://www.vg247.com/2014/05/22/watch-dogs-map-gta-5-how-does-it-compare/
  • Team 6: „Flatout 3 nevyšla ve fázi beta (zkuste si Modern Warfare 3), moc nestojí a větině lidí...

    'Většině se líbí' - jo jasně, mrkněte na Metacritic.
    • Na tohle bacha chyba neni ve vyroku, ale v prekladu. V originale je 'many' tedy 'mnoho'. A 5.1 neni zase tak spatne skore vzhledem k tomu, ze na metacritic se vetsinou hodnoti v absolutnich hodnotach 0 a 10.;-)
    • BelaJBB

      Omyl

      Zásadné porovnávacie kritérium je porovnanie s predchádzajúcim dielom, teda FlatOut 2. Prečo ten pán sem ťahá inú hru odlišného žánru ? Takúto barličku potrebuje iba hra, s ktorou je komunita nespokojná.
    • http://www.metacritic.com/game/pc/fallout-3 no a nelíbí snad??
      • Jeden o voze a druhý o koze....řeč je o FLATOUT, ne fallou *4*
        • to už vim taky *7*
      • Sorry, neumim číst. Ale i tak :D http://www.metacritic.com/game/pc/flatout-3-chaos-destruction má 5.2, takže většině :D
        • saakryš byl jsi rychlejší, tak se ti omlouvám *1*
  • Malleth

    Guerilla Games chystá na příští rok něco opravdu velkého.

    Sem ready. Sem zvědavej jestli je to další Killzone. Sucker Punch už by se taky mohli vytasit s tim co dělaj.
    • Tak myslím, že u Sucker Punch je to očividné - třetí inFamous (tedy alespoň v to doufám). A u Guerilla Games jsem někde četl, že chystají novou IP podobnou právě Killzone.
      • Malleth
        Podle mě dělaj Suckerpunch taky na něčem jiným. I když oba díly Infamous byli super, tak si myslim, že to téma už celkem vyždímali. Hlavně co se týče schopností spojených s elektřinou. Krom toho ten dobrej konec mě přišel dost uzavřenej.
        Taky se ještě neví, co kuchtěj Media Molecule za nový velký IP. Tearaway je jen menší projekt.
  • Spekulace: někdo tvrdí, že pracoval v RockStaru rok a viděl spousty detailů ohledně GTA5, ale...

    Co je na tom podezřelýho? Vice City bylo jedno z nejoblíbenějších GTA, tak logicky vidím pokračování a RDR to samý. O peníze jde až na prvním místě. Všichni víme, že se dělá na HL 3, ale Valve to nepotvrdí. A pokud na něm teĎ nedělají, tak budou. Peníze, peníze, populární značka, peníze...bože...
  • Morraw

    Ori je venku

    http://store.steampowered.com/app/261570/
  • Viktor_H

    Dead State

    Ačkoliv mezi kickstarterovskými old-school rpgéčky největší pozornost přitahuje Wasteland, Eternity či Torment, tohle byl od začátku můj favorit, a právě se řítí na Steam early access! http://www.youtube.com/watch?v=Q8eV3njMISE
    • Radioaktivni_surikata
      Trochu OT, ale jede vám to video v HD kvalitě? Od tý doby, co dali na youtube google+ (google nemám rád už delší dobu, ale tohle je fakt prasárna), tak mi na Opeře (v 16, čili Chrome) přestaly některý videa hrát v HD. Nemám to v nabídce. V klasický Opeře ( v. 12, čili fakt opera) mi to jede ok.
      • MrSanta
        Já používám Firefox a s HD problémy na YT nemám. Akorát asi tak před měsícem jsem měl s HD probémy v práci (HD v nabídce bylo, ale obraz po přepnutí na HD zmizel a nešel ani zvuk). Protáhnul jsem to Ccleanerem a vše bylo OK. Kolegyně to asi trochu zaneřádily *1*
        • Radioaktivni_surikata
          Aha, tak dík. Přijde mi divný, že google služba nefunguje s defakto google prohlížečem tak, jak má, ale s těma konkurenčním šlape bezchybně. Zvláštní
    • MrSanta
      Nevypadá to zle, ale zombie hry mě celkově moc nelákají. Kdyby nebylo co hrát, tak bych o tom uvažoval. Ale her mám mraky a času málo, takže nee.
      Počkám si na tu 'svatou' trojici.
  • Tafaraj

    Systémové požadavky hry Project CARS odhaleny.

    Hlavně stále optimalizují... s i5 750 a GTX 660 jsem si to na High/Ultra v dešti nezahrál....série screenshotů...teď bez problémů
    • Jazz
      Mě tak nehorázně serou, že prostě stopli fundování v půlce... *16*
      Už jsem na to nadrženej jako králík dýl než rok, ale chci si to nějak odzkoušet, jestli mě to vůbec bude bavit a díky nim... *10*
      • Tafaraj
        Mluvilo se o demu, takže asi bude možnost vyzkoušení :) Jinak na příspěvek a účast v alfě bylo dooooost času *2*
        • Jazz
          Dost možná, ale to jsem neměl takovou chuť si to zahrát.
    • Muzu se zeptat, jakej mas build?
      • Tafaraj
        Aktuálně 774, jinak mi to tahá snad každej den (Senior Manager)...optimalizace lepší, daní za optimalizaci jsou pády hry :)
        • Nevis nahodou, jestli vyuzivaj tessellaci na autech?
          • Ne, zadna teselace na autech neni .. nejvyssi LODX ma 200-300 tisic trojuhelniku primo model v maxu.
          • Tafaraj
            Hele neviděl jsem o tom ani řádku, takže si myslím, že ne ....Auta jsou modelována do posledního detailu, takže asi ani neni třeba nějaké teselace :)
            • Vidim to uplne stejne. Dik za nazor.
  • Neco pro nejrychlejsiho *4* Knytt Underground: K74RT-BGLDG-JITTW
    • děkuji pěkně
  • http://kotaku.com/microsoft-releases-ai-twitter-bot-that-immediately-back-1766876579
    Microsoft se asi nepoučil z terminátora *1*
    • Vogon
      Vtipnější je to, že poté co ji vypnuli schopnosti učení, napsala "I now love feminism". *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit