-
Modů není nikdy dost. *1*
http://www.youtube.com/watch?v=q6yHoSvrTss -
Porovnání map Watch Dogs / GTA IV / GTA V
http://www.vg247.com/2014/05/22/watch-dogs-map-gta-5-how-does-it-compare/ -
Team 6: „Flatout 3 nevyšla ve fázi beta (zkuste si Modern Warfare 3), moc nestojí a větině lidí...
'Většině se líbí' - jo jasně, mrkněte na Metacritic. -
-
Na tohle bacha chyba neni ve vyroku, ale v prekladu. V originale je 'many' tedy 'mnoho'. A 5.1 neni zase tak spatne skore vzhledem k tomu, ze na metacritic se vetsinou hodnoti v absolutnich hodnotach 0 a 10.;-)
-
Omyl
Zásadné porovnávacie kritérium je porovnanie s predchádzajúcim dielom, teda FlatOut 2. Prečo ten pán sem ťahá inú hru odlišného žánru ? Takúto barličku potrebuje iba hra, s ktorou je komunita nespokojná. -
http://www.metacritic.com/game/pc/fallout-3 no a nelíbí snad??
-
-
Jeden o voze a druhý o koze....řeč je o FLATOUT, ne fallou *4*
-
-
to už vim taky *7*
-
-
Sorry, neumim číst. Ale i tak :D http://www.metacritic.com/game/pc/flatout-3-chaos-destruction má 5.2, takže většině :D
-
-
saakryš byl jsi rychlejší, tak se ti omlouvám *1*
-
-
-
-
Guerilla Games chystá na příští rok něco opravdu velkého.
Sem ready. Sem zvědavej jestli je to další Killzone. Sucker Punch už by se taky mohli vytasit s tim co dělaj. -
-
Tak myslím, že u Sucker Punch je to očividné - třetí inFamous (tedy alespoň v to doufám). A u Guerilla Games jsem někde četl, že chystají novou IP podobnou právě Killzone.
-
-
Podle mě dělaj Suckerpunch taky na něčem jiným. I když oba díly Infamous byli super, tak si myslim, že to téma už celkem vyždímali. Hlavně co se týče schopností spojených s elektřinou. Krom toho ten dobrej konec mě přišel dost uzavřenej.
Taky se ještě neví, co kuchtěj Media Molecule za nový velký IP. Tearaway je jen menší projekt.
-
-
-
Spekulace: někdo tvrdí, že pracoval v RockStaru rok a viděl spousty detailů ohledně GTA5, ale...
Co je na tom podezřelýho? Vice City bylo jedno z nejoblíbenějších GTA, tak logicky vidím pokračování a RDR to samý. O peníze jde až na prvním místě. Všichni víme, že se dělá na HL 3, ale Valve to nepotvrdí. A pokud na něm teĎ nedělají, tak budou. Peníze, peníze, populární značka, peníze...bože... -
Ori je venku
http://store.steampowered.com/app/261570/ -
Dead State
Ačkoliv mezi kickstarterovskými old-school rpgéčky největší pozornost přitahuje Wasteland, Eternity či Torment, tohle byl od začátku můj favorit, a právě se řítí na Steam early access! http://www.youtube.com/watch?v=Q8eV3njMISE -
-
Trochu OT, ale jede vám to video v HD kvalitě? Od tý doby, co dali na youtube google+ (google nemám rád už delší dobu, ale tohle je fakt prasárna), tak mi na Opeře (v 16, čili Chrome) přestaly některý videa hrát v HD. Nemám to v nabídce. V klasický Opeře ( v. 12, čili fakt opera) mi to jede ok.
-
-
Já používám Firefox a s HD problémy na YT nemám. Akorát asi tak před měsícem jsem měl s HD probémy v práci (HD v nabídce bylo, ale obraz po přepnutí na HD zmizel a nešel ani zvuk). Protáhnul jsem to Ccleanerem a vše bylo OK. Kolegyně to asi trochu zaneřádily *1*
-
-
Aha, tak dík. Přijde mi divný, že google služba nefunguje s defakto google prohlížečem tak, jak má, ale s těma konkurenčním šlape bezchybně. Zvláštní
-
-
-
Nevypadá to zle, ale zombie hry mě celkově moc nelákají. Kdyby nebylo co hrát, tak bych o tom uvažoval. Ale her mám mraky a času málo, takže nee.
Počkám si na tu 'svatou' trojici.
-
-
Systémové požadavky hry Project CARS odhaleny.
Hlavně stále optimalizují... s i5 750 a GTX 660 jsem si to na High/Ultra v dešti nezahrál....série screenshotů...teď bez problémů -
-
Mě tak nehorázně serou, že prostě stopli fundování v půlce... *16*
Už jsem na to nadrženej jako králík dýl než rok, ale chci si to nějak odzkoušet, jestli mě to vůbec bude bavit a díky nim... *10* -
-
Mluvilo se o demu, takže asi bude možnost vyzkoušení :) Jinak na příspěvek a účast v alfě bylo dooooost času *2*
-
-
Dost možná, ale to jsem neměl takovou chuť si to zahrát.
-
-
-
Muzu se zeptat, jakej mas build?
-
-
Aktuálně 774, jinak mi to tahá snad každej den (Senior Manager)...optimalizace lepší, daní za optimalizaci jsou pády hry :)
-
-
Nevis nahodou, jestli vyuzivaj tessellaci na autech?
-
-
Ne, zadna teselace na autech neni .. nejvyssi LODX ma 200-300 tisic trojuhelniku primo model v maxu.
-
Hele neviděl jsem o tom ani řádku, takže si myslím, že ne ....Auta jsou modelována do posledního detailu, takže asi ani neni třeba nějaké teselace :)
-
-
Vidim to uplne stejne. Dik za nazor.
-
-
-
-
-
-
Neco pro nejrychlejsiho *4* Knytt Underground: K74RT-BGLDG-JITTW
-
-
děkuji pěkně
-
-
http://kotaku.com/microsoft-releases-ai-twitter-bot-that-immediately-back-1766876579
Microsoft se asi nepoučil z terminátora *1* -
-
Vtipnější je to, že poté co ji vypnuli schopnosti učení, napsala "I now love feminism". *1*
-