-
DD
Tak nějak nechápu tu histerii kolem Dragons Dogma. Hru jsem si zahrál asi před třemi lety na X360 a opravdu se mi líbila. Řadím ji mezi jedno z nejlepších 3rd person RPG co jsem měl možnost hrát. Svět je nádhernej a stylizace taky. Samotné souboje, které trvají opravdu dlouho a jsou tak trochu po vzoru Shadow of The Colosuss mě bavily až do konce. PC verzi jsem ještě nehrál, ale nevěřím tomu, že by byla horší než konzolová.
Přestaňte pořád nad vším mrmlat, fakt by mě zajímalo s čím by něktěří z vás byli spokojení, nad vším ohrnujete nos. *3* Přijde mi to jako byste pořád chtěli jít proti proudu a ukazovat že jste něco víc, že to co se líbí nám obyčejným hráčům není pro vás dost dobrý. Já jsem rád za každou hru co vyjde a mí svoje kvality, což DD rozhodně má. O to víc jsem rád, že hra vyšla po takové době, kdy ani nebyla na PC vůbec plánována. Chtělo by to vystrčit hlavu ze zadnice a začít si to hraní taky trochu užívat -
-
Ten souboják po vzoru shadow of colossusmi nějak v týhle hře nesedl a vypnul jsem to po 1. bossovi. Kdyby to mělo spíš Dark souls like souboják, tak bych asi byl v ráhi. Ale asi tomu dám ještě šanci.
-
-
Ještě dej, souboj od souboje je to lepší a s většími monstry je větší zábava :)
-
-
A říkat kritice mrmlani je manipulací a nepravda
-
-
Nepřišlo mi to moc jako kritika, hru bych zkritizoval sám a přesto bych ji vřele doporučil, jak jsem psal výše, má spoustu chyb a přesto je skvělá, nejde po vyšlapané cestě a dokáže překvapit, to bylo něco co mi u posledního Witchera trochu scházelo.
-
-
Jak to muzes kritizovat sám, když jsi fanda? Vtipné.
Do toho tohle levné něco bez příběhu kde by někdo si dal tu práci aby ho vlastně vymyslel a s AI která je na nic a klidně té nechá corovat srovnavas s witcherem? :D
Pletes si to s cirkusem -
-
Můžu to kritizovat právě proto že jsem to dohrál a že jsem si tím prošel, to že jsem fanda neznamená že to nemůžu zkritizovat, máš na tohle celkem nemocnej pohled. To že se mi něco líbí neznamená že na to nenajdu kritiku. Chelsea fandím taky přes 18 let a momentálně bych je poslal všechny do háje. Jen ty jsi tu schopný hru odpálkovat na základě pár příšerně zkomprimovaných videí z youtube a z toho že si něco přečel o příběhu na wiki, to mi přijde jako dost hloupý a povrchní, ale budiž, ochuzuješ jen sám sebe :)
-
-
-
-
Září 2015: "Capcom plánují znovu vydat vynikající RPG Dragon's Dogma: Dark Arisen. Tentokráte k tomu však dojde v notně vylepšené verzi pro PC. Největší devizou je pak samozřejmě vedle zkompletované edice hry především vylepšené grafické pozlátko".
-
-
No vypada to podobne jako Gothic 3 z roku 2006. Na dnesni pomery je to dost strasne, ale ne nijak rozhodujici. Spis je horsi, ze je to od capcomu, takze to bude mit naprosto krkolomne ovladani.
Hratelnost samozrejme takhle neposoudim a muze to byt i fajn, ale takovyhle veci proste odrazuji od koupe. -
A to vylepšení je kde? Když to má low textury při Fullhd? Gta v bylo vylepšení tohle ne.
-
-
Jsi lolku fakt hloupej. Vylepšená proti konzolím před 4 lety! Trochu chápej lolku. Je to 4 roky stará hra (počítáno začátek vývoje možná i 7 let!), na to a i s ohledem na dnešní dobu je to super grafické. Možná máš slabé PC, mě to prostě fachá výborně a grafika je výborná.
-
-
Znova pro méně chápavého...
Kde mas textury pro 1080p+?, kde mas poradne AA a ne rozmazání, kde mas nvdia,AMD věci? Kde mas světla a stíny v reálném čase? Nic. Je fuk jak to je staré. Kde je základní věc jako teselace?
Špatně upraveno. A nám 980. Tam problém není. -
-
Ty voe co nechápeš na tom, že grafické zlepšení je oproti konzolím před 4 lety??? Texturami třeba. Postavy mi přijdou vyhlazené nepolygonové. Ty ABSOLUTNĚ nemáš rozumný pohled na vývoj. Nechápeš okolnosti. Nechápeš že ta hra je stará až 7 let a chceš od ní Zaklínače 3... Ty chceš modré z nebe a hledáš jen negativa...
LIDI! TATO HRA JE S OHLEDEM NA STÁŘÍ (ale i s ohledem na dnešní dobu) výborná!!! Nahrál jsme ve Skyrimu snad 300 hodin, dohrál Riseny, Zaklínače, Two Worlds. Myslím, že vím co mluvím, že tato hra STOJÍ ZA TO... Zkuste...
-
-
-
-
-
Witcher,bloodborne....
Tohle je strašné. Viz to video a lagujici boje. Jestli to vydali pozdě tak to měli upravit jako gta v. -
-
Ach jo, když někdo kdo o hrách neví vůbec nic a považuje se za krále kritiky...
To nejsou lagující souboje, to že se hra zpomalí těsně před úderem je naprosto klasický zpúsob jak dát boji větší váhu. Tuhle techniku používají všechny hry s akčním soubojovým systémem, od Zaklínače 3, přes Bloodborne až po hry od Platinum. A ano ta hra je vylepšená, a vypadá dobře, je třeba si uvědomit, že vyšla v roce 2012. Porovnej si to s Skyrimem nebo třeba Dark Souls, a zjístíš že Dragon's Dogma má daleko modernější grafiku než obě tyto hry. -
-
A přišel samotný "Vogon" a ten nám řekne jak to je, protože on to podle sebe ví...
Dat boji větší váhu? To je teda hovadina. Witcher to nemá sekas plynule. Bloodborne to samé atd. Tohle je jako pest na oko aby konzolista stihl zareagovat.
Kdyby to bylo normálně, tak to je jako bez váhy? :D -
-
Tak očividně, toho vím o hrách víc než ty, ale tak to není žádný úspěch. Ano, je to klasický způsob jak dodat animacím větší váhu. V Bloodborne to je vždycky když dáváš riposte nebo parry a je to velmi očividné, už jen to že nejsi schopen si toho všimnout v Bloodborne o něčem svědčí. V zaklínačovi to je vždycky, když rozsekáváš nepřítele. V Sotc je to vždycky když zabodáváš meč. V FFIX je to vždycky když útočíš. V God of war je to při ukončení každého QTE. A tak bych mohl pokračovat donekonečna, ale k čemu znát fakta?
-
-
-
Všechny videa jsou tak jaksi z warez verze ne ? Vzhledem k tomu, že to má vyjít až za pár dní. Na konzoli jsem se s ničím takovým nesetkal a v PC verzi to nebude problém opravit, pokud to tak opravdu ve finále bude, podle videí jsem zatím nic takovýho ale neviděl. Rozhodne se tu DD nesnažím nějak šíleně obhjahovat a bránit, ta hra má svoje chyby. Je v podřadná v porovnání s Witcherem a Bloodborne, ale přesto mě dokázala k monitoru/TV přikovat na mnohem delší dobu než obě dvě dohromady. Má něco na co nedokážu přesně ukázat prstem, jakousi nostalgickou hodnotu, pohodu, výpravu, jednoduše má pro mě nějakej faktor X, díky kterýmu jsem si ji ohromě užil, jen jsem jí musel dát šanci a to je myslím hlavní problém. Spousta z vás si na hru udělá předem obrázek, hru zhodnotí podle pátr videí a předem ji zavrhnou bez toho aby jí vůbec dali šanci.
-
-
Je to schválně, lolík jenom neví nic o hrách. Bylo to i na konzoli, ale když to hraješ, tak si toho nevšimneš. Dělá to hodně her, protože díky tomu působí boje lépe, "masitěji". Třeba i Dark Souls, když dáš backstab nebo parry. Nebo i Zaklínač 3, když dáváš ten vylepšený silný útok. NEbo třeba Metal Gear Rising, když nepřátelé vybuchují a dostávají od tebe rány.
-
-
A pán (j)elita to ví :D
Nejlepší je když dorazí někdo a prohlásí se ta znalce. Masitejsi boj je vtipný. Jinde to není a jestli nekde jo, tak to nevidis zde to je furt a je to vidět a to extra = chyba. Cumet při každém seku na slowmotion...
-
-
Warez verze je press release. Ten je ok. Tohle bylo i v batmanu. Ten lag a neplynulost.
Tak jsi fanda. Hrál by jsi to i kdyby to bylo vylozene dementni.
Do toho tam musis expit všechny povolání jak zde bylo odpovezeno :D -
-
No to právě nehrál, ale i přes tu občasnou dementnost a chyby se mi to z nějakýho důvodu vážně líbilo, možná proto, že to nebylo obyčejný generický RPG
-
-
Aha, takže podle 5 řádků sis dokonale prošel a shrnul příběh *1*
-
Však to je lineage pro jednoho. To vůbec není.generické...
Příběh trapny bez dilematu co jsem si přečetl. Ne to není generické. A je to levně předěláno
-
-
-
-
Nemel furt nesmysly. Mě nic nelaguje. A to jsem už zabil sakra nepřátel... Myslíš, že by mě to bavilo kdyby to lagovalo?
-
-
Mrkni na video, je to vlastnost hry jako u batmana. Seknes lag a znova. Aby jsi měl cas navázat kombo. Proto to je.
Witcher to nemá, bloodborne také ne a komba tam jsou. Proto to zde vypadá hloupě -
-
Mě ta grafika přijde skvělá (lepší je to hrát ve skutečnosti než na videu). Jedu také vše na high a je to super. Já nevím, já zatím žádný lag neviděl. A zabil jsem toho už dost... Vše plynule. Já bojuji a kámoši bojují také nezávisle. Doplňují mi energii nebo očarují meč, ale vše jede pořád bez lagů. Prostě já hru chválím a doporučuju. Zde ještě jednou 2 krátká má videa ze hry. Pozorný divák si všimne vlající vlajky, hradeb, kouře, nepolygonových postav... Vše dokupy krásná grafika. Druhé video jen východ slunce, jen zkouška.
https://www.youtube.com/watch?v=eu7iYnpB5Kw
https://www.youtube.com/watch?v=mh4iV0tu8I0 -
Jn ale takto fakt na X360 bylo no, jednodušší rpg combat aby to zvládli všichni *3*
-
-
-
-
-
Arma 3 na E3
BI zřejmě na E3 představí nový dodatečný obsah pro třetí Armu, podle titulku na jejich stránkách půjde nejspíš o nový ostrov / území.
http://arma3.com/countdown -
Slevy na GOG 60-80%
do konce dnešního dne. Série Deus Ex, Tomb Raider, Thief, Hitman, Legacy of Kain, Pandemonium nebo taky Omikron a další.
https://www.gog.com/promo/weekend_promo_square_enix_180316 -
Aliens: Colonial Marines (steam) - 3 libry
http://digital.gamefly.co.uk/#!/download-aliens-colonial-marines/5002926
kupón na 20% slevu: GFDAUG20UK
za 90,- už tahle hra za zkoušku stojí, ne? :) -
-
Mozna, s patchem a modem na grafiku, mozna mozna ale nevim ti nevim...
-
-
Čínský pár prodal své 3 děti, aby měl peníze na online hry v internetových kavárnách.
3 mouchy jednou rano... -
-
Čínský pár prodal své 3 děti, aby měl peníze na online hry v internetových kavárnách.
Ssem myslel, ze cinani muzou mit podle zakona max. 2 deti. Ale jestli to zrusili tak se mame na co tesit. -
-
Pro mesta obecne max. 1 dite, vesnice 2, minority 3, cizinci zijici v PRC omezeni nemaji.
Pak jsou tu vyjimky jako napr. kdyz muz i zena jsou jedinacci, maji positezene dite, porodi dvojcata nebo trojcata, atd.
V podstate mohou mit kolik deti chteji, ale pak plati poplatky/pokuty.
-
-
-
Metro: Last Light nenabídne žádný multiplayer, do hry možná přibude až časem.
ať to čtu jak to čtu, o žádném "možná" se tam nepíše... -
-
Q: You said Metro will not ship with multiplayer. Does that mean we might see Metro MP as DLC or a standalone release at a later date?
A: Right now we’re 100% focused on the single player campaign and not thinking beyond that. We don’t like throwing away work though, it’s a project we could potentially return to after Metro: Last Light ships. -
-
to nevyjadřuje žádné možná. co takhle brát článek jako celek a brát v potaz všechny informace, které tam padnou?
"... dedicated team had been working on a number of multiplayer prototypes. After E3, we decided to fold this multiplayer team back into the main group..."
"As a result, Metro: Last Light will not ship with a multiplayer component."
"Q: Why did you commit to a multiplayer mode in the first place?
A: We are gamers at the studio and really wanted to bring the world of Metro to life in a multiplayer environment. It was a decision made by us at 4A from the outset and THQ have since been supportive every step of the way, including our decision to put multiplayer on hold."
Podstata článku je v tom, že se teď soustřeďují na 100 % na singl. V článku je zmínka, že multiplayer chtějí a že ho dělali. Není tam žádná zmínka o tom, že ho zrušili a že se k němu nechtějí vrátit, je tam jen zmínka o tom, že multiplayer při vydání nebude a že přesunuli lidi kompletně na singl.
Ve světle toho je "možná" nevhodně zvolené slovo, protože smazává jejich veškerou snahu tam ten multiplayer mít. to nešlo napsat, že se multiplayer prozatím odkládá? ano, slovíčkařím... ale pro mě jsou to nepřesné informace a bleskovky obsahují pár slov, měly by být přesné, aby měly nějakou hodnotu a nevznikaly tak dezinformace... prakticky stejným počtem slov se dá potom vyjádřit zpráva, která bude mít větší informační hodnotu. člověk takhle musí číst i to, z čeho ta bleskovka vznikla, aby byl v obraze. pochybuji, že to řada lidí dělá. -
-
"it’s a project we could potentially return to after Metro: Last Light ships"
Tahle jedna věta jednoduše shrnuje kde se vzalo to "možná" a proč tam klidně může být. Fakt nechápu co řešíš. Všude tam tvrdí, že na MP teď kašlou a nedělá se na něm. A že pokud se na něj někdy dostane bude to po vydání. Jak jinak bych to chtěl napsat? -
-
tak si přečti, co jsem napsal, a dozvíš se tam i odpověď na svou otázku. proč reaguješ na něco, co si ani nepřečteš celé?
šlo mi o to, že slovíčko "možná" do bleskovek nepatří, protože slovíčko "možná" s sebou nenese žádnou validní informaci. něco možná bude a nebo možná nebude. zítra bude na steamu další akce a možná dá steam všechny hry zdarma. zítra možná vyjde patch na carrier command. a jinak viz to, co jsem psal... -
-
takto má smysl půlka bleskovky a ta druhá část je právě nijaká... jednoduše by to šlo napsat přesněji bez těch pochybností, tak aby to byla konkrétní informace.
-
No, alespoň už chápu tvou logiku. Ale i tak na "možná" nic špatného nevidím. Zvláště v případě, kdy popisuje doplňující informaci. V příkladech, které jsi uvedl by samozřejmě užití "možná" nedávalo smysl, protože by celá bleskovka neměla žádnou informační hodnotu, ale v tomto případě v něm problém nevidím.
-
-
-
-
-
-
Project CARS vs. Assetto Corsa
Přátelé, četl jsem recenze, koukal na videa a stále se nemohu rozhodnout, kterou z výše uvedených her pořídit. Zatím u mě vede PC, kvůli hezčí grafice a zřejmě to není tak hardcore jako AC.
Rád bych tedy poprosil o váš názor - co a proč?
Díky *3* -
-
Project CARS má mít údajně o chlup lepší kariéru a o něco víc aut, jinak prý příliš zásadních rozdílů nenajdeš, ani s jednou hrou nešlápneš vedle.
-
-
AC Má kariéru v podstatě složenou jen s balíčky závodů, timetrialů apod. nebo výzvy (závod, drift, drag..) PCars si vybereš třídu a pak jedeš kalendář a klasicky kvaldu, závod (2 závody) a pak pokročíš do další kategorie (GT4..GT3......LMP).
Zásadních rozdílů najdeš naopak všude dost. Pcars sází na grafiku a možnosti (počasí, denní doba). AC sází na simulaci s adekvátní grafikou, tedy konečně ekvivalent RF like simů s DX11 grafikou a s mody to taky dokáže vypadat dost reálně. Tak jako tak AC má laser scaned tratě a u aut úzce spolupracují s automobilkami a mají od nich dostatek reálných dat, nemluvě o neustálém progresu simulace pneumatik. A jako bonus mají centrálu na trati, takže si sami vývojáři všechny ty auta zkoušejí a porovnávají. Jen je pouze denní doba, není déšť a neumí to nádherné červánky. Tak jako tak myslím že právě ve dvou hlavních aspektech se dost liší a zvuk má taky myslím lepší pCars i když jak kdy. R3E a Automobilistě se nevyrovnají zdaleka ani jeden :)
PS: Proč myslíte, že si Porsche vybrali Kunos a AC a dali jim licenci. To dlouho nebylo, maximálně nějaké RUFy. Dělají to pro Porsche pro jejich simulátor mašiny a Porsche chtělo i nějaké ty SUVčka a komunita prská, že je má zadarmo a všechny ostatní našlapané Poršáky budou v tom DLC (podle mně vždy za docela směšnou cenu na to co doposud nabízely).
-
-
OT: Forza Apex si zkoušel grafika taky parádní, ale asi v porovnání stěmahle je to "arkáda".
-
-
Nejde mi vyloženě o HC simulaci, spíš nějakou zlatou střední cestu.
Apex jsem zkoušel, ale pořád jde jen o demo a oznámení, kdy a pokud vůbec vyjde plná verze FM6 na PC jsem nedohledal, navíc cenová politika MS vydávat hry za 1,8k+ se mi moc nelíbí *1*
-
-
-
Unmechanical
http://indiegamestand.com/
cenu si určíte sami. od 1 dolaru získáte klíč na GOG i Steam... -
-
Koupeno, dík. Vypadá to dobře :-)
-
-
Britský žebříček prodejnosti 10. týdne roku 2013: 1. Tomb Raider, 2. SimCity, 3. Naruto Shippuden: Ultimate...
Za SimCity se teď asi většina mlátí do hlavy ale s Larou neudělali špatně ;) -
-
Jen první den *6*
-
-
Vážení čtenáři bleskovek, po téměř 8 letech a 30 000 krátkých zprávách v tomto sloupku bych se s Vámi chtěl rozloučit a popřát hodně štěstí nejen ve hře, ale i v životě. Díky za veškerou pozornost, věcné poznatky a komentáře. S pozdravem Jan "Braveman" Cestr.
Nechoď, bude tu smutno.