-
Destiny je celej Warframe bylo to do očí už od prcvních screnů/trailerů navíc podobnej grind ...Myslel jsem to takhle žeDestiny jeb2p verze Warframe.
Navíc to nic nemění, na tom že to je GRIND! -
Az na to ze Warframe vysel vic nez rok pred Destiny a zaklady vyvoje Warframe jsou jeste starsi: https://www.youtube.com/watch?v=gzsLrcTNfO8
Jestli se nekdo inspiroval nekym tak to opravdu tezko rict ale muj odhad je ze to bylo spis na druhou stranu. -
Potom příjdeš na to že to je stejnej néli horší grind a zábava ustoupí... já nevím jestli jsem tam nějakej ten PVE vůbec dodělal. Většinou, to ostatní hráči hráli tak jak chtěli pak umřely a byl konec ( ale jo něo málo jsem udělal...) sice se budou hromadit nesouhlasy že to grind sice je chvíly to trvá a púak se to dá.
Možná to je i můj problém, ale když podobná hra stojí na grindu tak mě to moc nebaví, grind může vypadat i jinak nezasahovat do hratelnosti. Warframe se nedá nebo za reálné prachy... -
To je pěknej hnus , doufám že to jen tak neprojde *10*
-
Obecne rychlost pohybu, moznosti i pocit ze souboje na blizkost i strileni jsou skvely. Grafika je uz dneska kapanek zastarala ale tvurci do hry porad pridavaji novej obsah kterej je k dispozici zdarma (je to f2p tak to asi dava smysl).
Trochu se zatim ztracim protoze tutorial neni moc detailni ale alespon me to moc nestvalo kdyz jsem se chtel pripojit do hry a PVE s jinejma lidma je skvelej.
Jediny co mi trcohu schazi je variabilita nepratel ale jsem fakt uplne na zacatku a vim ze jsou lidi ktery v tom utopili stovky hodin a porad je to bavi tak predpokladam ze to asi jeste prijde. -
Mohl by jsi se trochu víc rozpovídat o Warframe?
-
Ja jsem zase prekvapenej o kolik lepsi pocit z gameplaye u WF mam.
-
Já Warframe zkoušel a právě mi to vůbec nesedlo.
-
Musim rict ze jsem ted zacal hrat Warframe a Destiny se na to proste vubec nechyta...
-
Grafické nastavení v PC verzi Destiny 2 a dopad na výkon
https://www.geforce.com/whats-new/guides/destiny-2-pc-graphics-and-performance-guide?ncid=so-twi-dn2gspfgd-24431 -
Nenapsal by mi všechny firmy který EA už zabilo? Takhle z hlavy mě napadají jenom tři a to je málo. (MAXIS, Westwood a Bullfrog
-
Tak to by měli snížit hodnocení u GTA znova, tam se taky bez kreditky v multáku moc neobejdeš.
-
Když jsem se prodíral diskuzemi o lootboxech v Shadow of War, tak jsem narazil na nový pojem "whales". Tak jsou označování hráči, kteří dokáží nekontrolovatelně utrati stovky až tísíce dolarů na mikrotransakcích.
Předpokládám, že na takové "bezbranné" lidi jsou tyto praktiky zaměřené.
Řada lidí nabádala, aby jsme si SoW nekupovali a snížili tak příjem pro WB, který bude uměle navýšen právě těmito lidmi, ktěří utratí velké peníze za lootboxy. -
Activision si nechal patentovat matchmaking, který hráče vede k tomu, aby si kupovali předměty za skutečné peníze.
Zde je ten patent: https://goo.gl/bBmb6i
"A system and method is provided that drives microtransactions in multiplayer video games. The system may include a microtransaction arrange matches to influence game-related purchases. For instance, the system may match a more expert/marquee player with a junior player to encourage the junior player to make game-related purchases of items possessed/used by the marquee player. A junior player may wish to emulate the marquee player by obtaining weapons or other items used by the marquee player." -
Kupuju, ale jenom Nintendo - tedy na 3ds a na Switch, hlavně kvůli soundtrackům, artbookům a steelbookům u sérií, které mám rád, nebo je ještě neznám, ale zaujme mě jak hra tak obsah sběratelské edice. Je mi 32 let
-
Sbieratelská edicia
Zdravím. Kupujete si sběratelské edice her? Pokud ano, tak proč? Ještě můžete dodat, kolik je vám let. Díky za cenné informace. -
PS4 Pro power! Gran Turismo Sport vypada fantasticky, to nemohu rict. Mistr Jaumaci se opet vytahl a s nim i cela Sony a Polyphony, kloboucek. ;)
http://imgur.com/a/SWE1y
Ta serie uz je v podstate nekolik let mrtva a porad se vraci jako zombik. Porad tam jsou nektere veci jeste z casu PSX a PS2, reklo by se, ze to aspon premaluji peknym vizualem, ale ono ne. -
ELEX !
Jak se vám líbí Elex? Pro mě je to zatím po třech hodinách parádní. Na berserkry jsem se vykašlal a za chvíli jsem šel k outlaw. Před chvílí jsem tam došel, ale už pracuju na tom, abych byl u nich. Souboje jsou por mě těžký (na třetí obtížnost) po všech těch Skyrimu, nebo Zaklínači, takže paráda. Co se mi líbí jsou rozhovory, a to tím, že opravdu záleží na tom jak odpovíte, což je pro mě paráda po Falloutu. Nikdy jsem žádnej Gothic ani Risen nehrál, takže pro mě je to krásná hra. Občas pár bugů, ale jen kosmetický, nic zásadního. Jetpack jsem před vydáním zatracoval s tím, že ho nebudu používat, ale nakonec je vyřešenej parádně, není to že s ním přeletíte půlku mapy/kam zrovna potřebujete. Grafika je krásná, líbí se mi. A přechod mezi fantasy/postapo byl zajímavej, mě se to prostě líbilo, jak je to hezká příroda a najednou elektrický vedení a rázem Fallout. Pro mě parádní změna. U kleriků jsem ještě nebyl. RPG systém se mi taky líbí, narozdíl od Falloutu, nebo zaklínače. Ani hlavní plešoun mi nevadí. Už dlouho mě takhle hra nevtáhla. Naposledy Skyrim, Fallout ani Zaklínač 3 ne. Akorát teda ještě Pillars of Eternity. -
Souhlas se stylizací, taky se mi nelíbí, ale tak třeba si to svou cílovou skupinu najde. S těmi inovacemi je to ošemetné; změň něco moc a hráči budou mrmlat, že už to "není ono", změň něco málo a budou mrmlat, že není proč to kupovat. Asi jako u každé jiné herní série.
Jsem ráda, že se Petroglyph snaží aspoň o drobné změny tak, aby z toho vzorce stále byl cítit C&C, byť už značně vzdáleně. Těžba, elektrárny, kámen-nůžky-papír efektivita jednotek, ... Nicméně atmosféru, jakou mívaly tiberiové a red alertí hry, už jejich dnešní RTS subjektivně nemají. -
Akorát ta grafika mohla bejt lepší potom ta optimilizace taky nic moc ( jo tak ty myslíš na PS4 hmm) 8/10.