Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klasika EA hrobníka

    Tak nám EA zařízli Visceral Games (Dead Space). Star Wars hra, kterou dělali, je odložena a bude asi překopaná na nějakou online sratchku.
    https://www.ea.com/news/an-update-on-the-visceral-star-wars-project
  • PreidaQ
    Což grafika samotná, ale ta stylizace je odporná. Pokud má někdy něco překonat/důstojně se vyrovnat C&C, tak s takovouhle infantilní stylizací to rozhodně nepůjde.

    Mě už vůbec ohlášení novodobých RTS nechávají úplně chladným. Buďto někdo zkouší remaky starších věcí, které člověk nemá důvod hrát, protože originál je originál, nebo zkouší něco nového na starší způsob a vždycky z toho vyleze nějaká ta nezajímavá Šedá hmota. Ach jo.
  • Lukass
    Silena kamera a fov, cimz je pro me hra nehratelna.
  • ucho
    týjo ještě jsem se nedostal k jedničce. snad za měsíc. dvojka musí počkat na příští rok :)
  • 0/10
  • Femto

    The Evil Within 2

    Co říkáte? Já jsem v sedmém nebi, prostě oldschool jak má být, mix Silent Hill 2 a a to nejlepší z Resi. Atmosféra městečka je neskutečná. Pro mě další kandidát na hru roku.

    Edit. Proboha ať na mě nereaguje zdejší plebs, chtěl bych spíše reakce lidí, co hráli Silent Hill 2. Jinak Ucho, jednička je pořád ve slevách na Storu, taky doporučuji i s DLC
  • 0011
    Tak časopisy kvůli hrám už nekupuju, kupuju si hry co chci hrát, jenom se divím, že i v době digitální distribuce tohle funguje, nejlepší to bylo za Herodese a to ještě žádný takovýhle služby nebyly a jako student jsem na nový neměl prachy a v levelu vycházeli super hry, akorát mě score občas zlákalo na wheel of time apod., ale level jsem měl vždycky radši hlavně po té co se tam chytnula jistá Rybka *3*
  • Jack1947

    Rogue trooper Redux vyšlo

    he zajimavá pařbička a v lepší grafice, trochu se zase probudila tá nostalgie *4*
  • Jack1947
    Ty hry u SCORe žádná sláva a mám je dříve v akcích na internetu , akorát mě spíše zajímá že SCORe dělá i nějaké ty speciály ( i když mě Minecraft nezajimá docela dobře jsem si početl) atp... ale chápu nedělaj to z vlastní kapsy mají vydavatele Level vychází hlavně kvůli fanouškům kteří jeho další vývoj defakto zaplatily... ale na druhou stranu ta práce web/ level je jiná... a hodně mluví i o tom že tam kolkikrát píšou a nebo najímají nějaké ty externisty.

    Jistě, kolikrát se to tady musí brát s rezervou, na všechny články a recenze se hned tak nedostane.
  • Jack1947
    Nestojí to za to stahovat, jsem si myslel ono Game ready ještě neznamená nejlepší. To já vím už z minulosti.
  • jamar28
    Kdyby měl někdo zájem, tak Ubisoft právě zahajuje pre-launch stream Assassin's Creed Origins s vývojáři.
  • 0011
    No jo, bohužel. Level kupuju, ale velký podíl na tom má nostalgie, je mi záhadou že Score pořád vychází i s hrama a fungují doteď a to jsem score dřív kupoval jenom občas právě kvůli hrám a teď kupuju level kvůli článkům taky jen občas podle toho co mě zajímá
  • Pilgrim66
    Hlavně že když jsme tu říkali, že personální sjednocení Levelu a Games povede k tomu, že Games bude mít míň contentu, aby si lidi kupovali Level, tak se tu redakce dušovala, jak se to nestane.

    A hele...
  • 0011
    Souhlas že by na recenzích mohli přidat, ale říkat Shadow of war po tom co předvádí s lore nový Tolkien...
  • Veskoslav
    A to teď vychází/vyšel The Evil Within 2, nový Tolkien, pak přijde nový Wolf, Elex, South Park: The Fractured But Whole, WWE 2K18 či Assassin’s Creed Origins.
  • Pilgrim66
    Ten nedostatek recenzí na nové hry je fakt tristní. Bez urážky k Games herní novinky si může člověk, co umí aspoň trochu anglicky (což myslím, že u hráčů v dnešní době už skoro každý) najít na lepších zdrojích a dostane je rychleji. Proč sem primárně chodím jsou recenze (a diskuze k nim, kde se stále dají najít nějaké zajímavé informace, mezi tím dementním nonstop trollingem tady).
  • SalemCZ
    To snad i Shotmanie, která je starší hraje snad víc lidí (teda jestli ještě funguje)
  • Tilwaen

    Forged Battalion

    Vývojáři z Petroglyphu (ex-Westwood) oznámili RTS s nudně zapomenutelným názvem, ale zato s celkem zajímavým konceptem: výběr jednotek k produkci si zvolí každý hráč sám ještě před začátkem hry. Jestli si do kasáren nasadíte samé elitní jednotky, přes které se nikdo nedostane, nebo glasscannony, kterými hned v začátku zkusíte zastihnout soupeře nepřipraveného, by mělo být jen na vás. Z bitev se budou získávat zkušenosti, které se uplatní ve vývojových stromech, podobně jako v Generals.

    Hra ještě není ani zdaleka hotová, tak je naděje, že subjektivně ošklivou grafiku ještě trochu vypilují. Ven by vše mělo vyjít v early accessu (nádech, výdech) někdy příští rok. Zdroj
  • Lukass
    V tehle hrach mozna vykon zvysuji, ale Project Cars 2 po instalaci ovladacu dropuje jako prase. Dropy o 5-8 fps v prumeru. Vratil sem se zpet na predchozi ovladacema vsechnonv poradku
  • jamar28
    On je od té doby 17 měsíců nezaměstnaný. Prý se z toho psychicky zhroutil. Celé to spíš zavání "nejsem moc dobrý, z práce mě vyrazili a nemůžu si najít další, tak zkusím trochu pustit žilou poslednímu zaměstnavateli". Sex. obtěžování je zrovna věc, kde stačí už jen obvinění a člověku/firmě to může zničit pověst na dlouhou dobu, takže třeba čeká, že k soudu ani nedojde a vyrovnají se soukromě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit