Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jamar28

    Hráči American Truck Simulator se mohou pokochat novými záběry z DLC New Mexico.

    https://www.youtube.com/watch?v=g3BY2j8u010
  • tak dle vseho je to i v cestine: https://www.gog.com/upload/forum/2017/10/f753b40ec587e9fa8cab7cb7ec292f4a441596fb.jpg

    EDIT: bude :)
  • jno, ten cesky dabing je tragicky (i kdyz pro mnohe kultovni a ocenili by ho) Hudby taky skoda, ale na druhou stranu - lepsi takto nez aby se z toho stal abandonware
  • A taky nemá licencovanou hudbu, což je velká škoda, ale jinak by to asi vydat nemohli.
  • Mafia 1

    Mafia 1 je na GOGu, ale jen v angličtině.
  • Mart9
    Sběratelské edice nekupuji.
  • Jack1947
    Už se v tom nebudem dál hrabat, pravdu jsme měli oba. Sice to byla blbosdt ale třeba Warface má celkem dobrej systém většinu věci se dá odemknout hraním i když je to teda normální výbava. Když bylo štěstí tak se dalo odemknout i nějaká rare. Warframe nevím, možná že už je to lepší a chtějí nahnat hráče.
  • Super je, jak se tu hrozne breci ze hraci davaji "nefer" a "nevalidni" hodnoceni, kdyz jsou s nejakou hrou nespokojeni, viz treba D3 pri lauchi a na druhou stranu tu je jine subjektivni hodnoceni davano za nejakou svatou pravdu. *7*
  • skaven
    ...to jedine co s tym mozete urobit *1*
  • Kvůli čemu se ptáš?
  • skaven
    ELEX - 6,4
    http://wccftech.com/review/elex-new-setting-same-outcome/
  • Promin, spatne jsem to pochopil. Jestli jsi to tak myslel tak pravdu dis.
  • jamar28
    A už se kroutí jako úhoři, jako že to je jen nějaká nezávislá aktivita jejich oddělení výzkumu a vývoje a že to vůbec žádná jejich hra nemá. To musí být zajímavá firma, že jejich výzkumné oddělení pracuje na něčem, co vlastně vůbec nechtějí. *1* *1* *1* Bojí se o Destiny.
  • Jack1947
    To spíš začiná smrdět tím že Asii je vlastně COD f2p, že by to chtěli i zkoušet v budoucnu tady ? tak potom přeju zdárnej krach teda *16*
  • jamar28
    U her zadarmo se to dá pochopit, jenže tohle se týká i placených her.
  • Jack1947
    Nejsou, ve finále budou hrát ty s gearem jen proti nim protože "neplatiče to hned odradí...

    Ještě jsme zatím nedošli do doby kdy se Wargaming přelívá i do normálních her.
  • Jack1947

    Multiplayerová hororová hra Deceit přešla na free-to-play model. (+ video)

    No když je teda už F2p, to by mohl zkusit ne ? I když mě to neláká zase nějaký asymetrický multiplejer *7*
  • Lukyz
    Zkus Wiki *3*
  • Jestli myslis Fallout 4 tak ten skoro zadny rpg system nema, jenom nejaky bezvyznamny naklikavatka. A rozhovory na principu 1. ano, 2. ano, 3. ano a rekni vic, nebo 4. ano s kecama okolo. *15*
  • A nekdo cekal neco jinyho? Cely p2w je postaveno na tom, ze platic plati proto aby ownil neplatice a bavil se u toho, tohle je naprosto logicky krok. Neplatici jsou jenom zradlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit