-
Hráči American Truck Simulator se mohou pokochat novými záběry z DLC New Mexico.
https://www.youtube.com/watch?v=g3BY2j8u010 -
tak dle vseho je to i v cestine: https://www.gog.com/upload/forum/2017/10/f753b40ec587e9fa8cab7cb7ec292f4a441596fb.jpg
EDIT: bude :) -
jno, ten cesky dabing je tragicky (i kdyz pro mnohe kultovni a ocenili by ho) Hudby taky skoda, ale na druhou stranu - lepsi takto nez aby se z toho stal abandonware
-
A taky nemá licencovanou hudbu, což je velká škoda, ale jinak by to asi vydat nemohli.
-
Mafia 1
Mafia 1 je na GOGu, ale jen v angličtině. -
Sběratelské edice nekupuji.
-
Už se v tom nebudem dál hrabat, pravdu jsme měli oba. Sice to byla blbosdt ale třeba Warface má celkem dobrej systém většinu věci se dá odemknout hraním i když je to teda normální výbava. Když bylo štěstí tak se dalo odemknout i nějaká rare. Warframe nevím, možná že už je to lepší a chtějí nahnat hráče.
-
Super je, jak se tu hrozne breci ze hraci davaji "nefer" a "nevalidni" hodnoceni, kdyz jsou s nejakou hrou nespokojeni, viz treba D3 pri lauchi a na druhou stranu tu je jine subjektivni hodnoceni davano za nejakou svatou pravdu. *7*
-
...to jedine co s tym mozete urobit *1*
-
Kvůli čemu se ptáš?
-
ELEX - 6,4
http://wccftech.com/review/elex-new-setting-same-outcome/ -
Promin, spatne jsem to pochopil. Jestli jsi to tak myslel tak pravdu dis.
-
A už se kroutí jako úhoři, jako že to je jen nějaká nezávislá aktivita jejich oddělení výzkumu a vývoje a že to vůbec žádná jejich hra nemá. To musí být zajímavá firma, že jejich výzkumné oddělení pracuje na něčem, co vlastně vůbec nechtějí. *1* *1* *1* Bojí se o Destiny.
-
To spíš začiná smrdět tím že Asii je vlastně COD f2p, že by to chtěli i zkoušet v budoucnu tady ? tak potom přeju zdárnej krach teda *16*
-
U her zadarmo se to dá pochopit, jenže tohle se týká i placených her.
-
Nejsou, ve finále budou hrát ty s gearem jen proti nim protože "neplatiče to hned odradí...
Ještě jsme zatím nedošli do doby kdy se Wargaming přelívá i do normálních her. -
Multiplayerová hororová hra Deceit přešla na free-to-play model. (+ video)
No když je teda už F2p, to by mohl zkusit ne ? I když mě to neláká zase nějaký asymetrický multiplejer *7* -
Zkus Wiki *3*
-
Jestli myslis Fallout 4 tak ten skoro zadny rpg system nema, jenom nejaky bezvyznamny naklikavatka. A rozhovory na principu 1. ano, 2. ano, 3. ano a rekni vic, nebo 4. ano s kecama okolo. *15*
-
A nekdo cekal neco jinyho? Cely p2w je postaveno na tom, ze platic plati proto aby ownil neplatice a bavil se u toho, tohle je naprosto logicky krok. Neplatici jsou jenom zradlo.