Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Plus poštovné 9,7€ objednáno :))
  • Jack1947
    Destiny2 ujištovali že tam nic takového neplánují (njn je to Bungie) tam stačí ten grind...
  • Na humble bundle je SID MEIER'S CIVILIZATION® III: COMPLETE zdarma este 22hodin ak by mal niekto zaujem. Steam key.
  • Femto
    Sám Babiš si vládu s Piráty umí představit, jelikož předseda Piratu má dost blízko anarchistum a jestli se nepletu, jsou dokonce nějaké informace, ze podepsal antifu, tak je potřeba poradně cist mezi řádky, taková osoba bude pravděpodobně preferovat levicové strany.

    Proti Babisovi se vyjadřuje každá strana, nejsem si jist zrovna u Pirátů, ze to mysli vážně.
  • ucho
    a u te hry muzes pozadat o refund, takze ti 9 dolaru vrati...
  • Soilwork
    a co kdyby jsi ho nejdřív použil ty? Na stránkách https://www.pirati.cz/program/psp2017/povolebni-strategie/ si můžeš zjistit povolební strategii… na rozdíl od ostatních stran.V žádném případě nepodpoříme vládu s účastí subjektů ohrožujících základy liberální demokracie nebo s historickým dědictvím likvidace demokracie v této zemi, tj. zejména s účastí KSČM, SPD nebo s převahou ANO.
  • steam link

    na steamu je steam link se hrou icey za 10 dolaru. samotna "konzole" stoji asi 50. i s dopravou to je za 20 dolaru coz by se nekomu mohlo sakra libit. dle vseho jde o chybu (link je slevnen na jeden dolar) takze asi kdo nevyuzije hned pozdeji uz asi bude opraveno... ja nevyuziji jelikoz co sem cetl neni to uplne plug and play a na steam hry mi pohodli komplu staci...
  • Femto
    To je strana, která sedne do vlady klidně i KSČ, pozor na to, používejte mozek PCMR a přečte si aspoň program stran
  • skaven
    ved ludia, volte piratov...kto iny nez pcmasterrace by ich mal volit? *1*
  • Kalousek!
  • Femto
    určitě *3* když za poslední čtyři roky v politice rozšířil svůj majetek v mld přesně dvojnásobně, když bude premíerem, tak bude za chvíli utočit i na Kellnera *4* , třeba se s námi rozdělí, když má tedy tu smlouvu s občany.
  • ucho
    a bude líp.
  • Ja volim Babise
  • https://www.youtube.com/watch?v=YcWvqfiA-Yc
  • ucho
    jasnačka, SPD získá nejmíň 10 %.
  • Volit určitě půjdu a mám koho. *4*
  • Mart9
    Samozřejmě volit půjdu.
  • Widl_CZ
    Ahoj Slávo, nekupuju. Krabicovky vlastně nekupuju vůbec. 33.
  • jamar28
    Není koho. *9*
  • MickeyMutant

    Volby

    Lidi, co máte rozum, zejtra jsou volby, běžte volit! A volte hlavou, ať máme příští sezónu u kormidla co nejmíň estébáků a ruskejch švábů.

    EDIT: Vízletki

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit