-
Když už se tu řešili i volby..
Neznáte někdo instrumentální, svižný, ne moc složitý ale dobrý metalový album? K malování je to nejlepší a soundtrack z Quake 2 už je trochu ohranej, ale nic lepšího jsem zatím nenašel *1* -
tazko povedat, preco funguje..mozno to je tym, ze hustota obyvatelstva v kanade je cca 3 ludia na kilometer stvorcovy *1* (v EU 114)
-
No zrovna v Kanade mutlikutli docela funguje ale na prikladu Mahweera je videt prikladna demence HC SJW.
-
na priklade Mahweera vidiet, ze multikulti fatalne zlyhalo *7*
-
LOL njn Bioware Montreal :D
-
Jacku koho jsi volil?
-
Podepsal antifu? Babiš jako levicová strana? Bartoš anarchista? To je generátor náhodných slov, nebo politologická analýza štábu SPD?
-
Podvodní Debris
Je venku. -
Taky tam tvrdil něco jako že podle něj byla klíčová otázka hry to, že byla kolonialistická. On si na to stěžoval roky, prý i další členové týmu. Paradoxně zrovna nápad s archami a kolonizací nové galaxie byl jeden z mála dobrých na Andromedě. Já bych fakt někdy chtěl vidět, jak by vypadala hra udělaná přesně podle těchhle ideologických pomatenců. *1*
-
To si dělaj zádel? *8*
Problémem zřejmě bylo i to, že se starali o tyhle blbosti namísto vývoje *7* -
Za neúspěch ME: Andromeda může i to, že vývoj řídili samí bílí muži
Skutečně. Tým byl prostě málo diverzní, říká jeho bývalý člen. Konečně tedy víme, v čem to bylo.
http://jstationx.com/2017/10/23/mass-effect-andromeda-failure-lack-of-diversity/ *1* -
Nový teaser na Shin Megami Tensei 5 na Nintendo Switch
https://www.youtube.com/watch?v=bvyCAFV9MbM -
Až se divím že Okamura dopadl celkem dobře... že by mozci byli ve volbách aspon trochu *4*
-
4k klavesnice a mys? To musim mit.
-
Xbox One obdrží Microsoftem licencovanou klávesnici a myš Hori Tactical Assault Commander Pro One. S cenovkou 149,99$ vyjde 30. října.
4K v 60 fps a LV tu nebude mít co psát *15* -
Tak to bylo snad jasné každému mimo Prahu.
-
Není to standalone, takže potřebuješ základ.
-
Horizon Zero Dawn
Mám dotaz a nikde o tom nemohu nic najít. Je potřeba k hraní DLC pro Horizon Zero Dawn, který má brzy vyjít, vlastnit základní hru? Díky -
A stojí to za zahrání, když jsem to nehrál v době vydání? Dá se to bez nostalgie hrát?
-
tak jsem měl koukám pravdu.