-
No možná až se jednou rozpustěj určitě jo *3* -
Spíš záleží na čem chce hrát jestli FHD tak to je myslím v poho.( na rozumné nastavení)
-
Draken: Jo z 960 2 gb. Uz cekat na nic nebudu, cekal sem a cena jeste vzrostla. V pondeli ju beru na 100%
-
má vyjít 1070Ti, možná bych ten týden dva počkal zda to nehne s cenama, pokud teda nutně nepotřebuješ, jinak z čeho přecházíš, z 960?
-
Jo jasny, v pondeli ju objednam
-
Jestli to kupuješ na hry, tak bys snad mohl pár měsíců počkat, aby se přednostně dostalo na lidi, kteří to teď potřebujou na bitcoiny.
-
Zach Wilson (Level Designer ze zaniklého Visceral Games) prozradil, jak těžký je vývoj hororových her - nákladný Dead Space lidé milují, ale protože je příliš děsivý, nekoupí ho.
Nebo ho koupí a pak nehrajou, no jasně a proto vlastně museli zavřít krám - prostě hororové hry jsou hroozně nevděčné téma ahááá tak tojoo, Dead space byl celkem jako blesk z čistého nebe, skutečně parádní záležitost (když si vzpomenu na operaci oka a legendární skleník - potom ta příšera co se musela rozpustit v peci atp...)
Tak ne opravdu si nemyslím že by to lidi netankovalo a safra i ten mobilní nebyl nejhorší. -
Planuju koupit novo grafiku, a zajimal by me nazor na vyrobce Gainward, konkretne GTX 1060 6GB od tohodle vyrobce. Cena je velice slusna
-
ospravedlnujem sa. snad mi to niekedy odpustis *13*
-
Všichni, kdo to měli vidět, už to viděli. A bohužel i já.
-
Announcing Mass Effect: Annihilation
V člověku i přes rozčarování z Andromedy hrkne a pak zjistí, že je to nějaká povídka...Ach jo. *7* Já jim ten fail snad nikdy neodpustím.
http://blog.bioware.com/2017/10/25/mass-effect-anihilation/ -
jj, 56tku *1*
-
Už si pořídil Vegu?
-
dik, vazim si to *14*
-
Wolf je venku!
44gb to se dá *5* -
U Zeldy jsou ty recenze víceméně +- adekvátní, ale dle mého je to spíše 9/10 hra, ale budiž, tomuhle tedy úplně nevěřím, Switch sice mám, ale Mario mě úplně netáhne.
-
Padlo embargo a na metacritic se vyrojili recenze na Super Mario Odyssey - 97, celkově na 7. místě a zatím je výše než nová Zelda (13. místo), teda alespoň prozatím. Web konzolista už má recenzi tak doufám, že nás nenecháte dlouho čekat *4*
-
MSI Armor GTX 1070 8GB OC
predam, kupeny v 6/2017 v czc.cz, tj 6/2020 zaruka. ma niekto zaujem? 410€+postovne (pozrel som si pravidla diskusii, predaj nieje medzi zakazanymi pravidlami) -
Urcite doporucuju alespom zkusit. Ta hra ma opravdu neopakovatelnou atmosferu.
-
a za 0,5 dolaru Steam klic.