-
PS+ na listopad
Tak co, bude to Worms: Battlegrouds a Bound? -
Tobě se ani nedivím že si tu musel obhájit, vydavatel vidí jen tučnej zisk. Popřípadě kreveták...
Protože používá online vertifikaci přímo od Ubisoftu to je pomalu horší než DENUVO. -
Pak že ochrana nic nedělá dělali to i emulované hry. To bylo u DENUVA zdá se že si popel na hlavu nasypaj.. respkt už nasypali takhle s Uc*ntplay.
-
Platí za to všichni. Takhle to funguje ve všem. Chceš omezit jedny a zároveň omezíš i ostatní. Někdo si krátí daně a vznikne EET atd.
Vina zde padá na piráty a ne na vydavatele. -
Neni to stejny.... napr. souboje a loot fungujou jinak od predeslych dilu.
-
Origins zatím drží a jestli vydrží měsíc a více, tak je to výhra. Pak můžou vždy ochranu odebrat.
-
já myslel tím že tam dali ty RPG prvky tak že to bude víc revoluční ASSassin
-
Je to furt to stejny, akorat jina lokace.
-
Nevim, proc skladas holD Ubisoftu, ale super hra? Kdyz vidim nejake video ze hry, tak o tom dost pochybuju.
-
tak všichni čekali že to bude super hra a podlouhý době se těšili lidi na AC a takhle zkazit náladu PC hráčům, hold UBI
-
To není cena za nic, je to akorát blbost vydavatelů. Používat DRM v době, kdy ji prolomí hned po vydání nebo dokonce ještě dřív, je prostě kravina.
-
To je cena za pirátství, kterou platí ti, kteří nepirátí.
-
To je cena za pirátství. Nedivím se jim, že chcou zvýšit ochranu hry byť jen třeba o měsíc za cenu snížení výkonu. Diví se jim někdo ? To se dotkne hlavně lidí, kteří mají cokoliv horšího než i7 a i5.
Osobně jsem zatížení CPU nesledoval, ale počítám, že bude kolem 80-90%. Hra jede plynule a to mi stačí. -
Assassin's Creed Origins je kvůli ochraně zpomalený o 30 – 40 %
Protože Games nejspíš opět nepřinesou zprávu o problémech spojených s antipirátskou ochranou, tak napíšu aspoň krátkou bleskovku jako varování. Po potížích s neúčinností Denuva se Ubisoft rozhodl svůj nový Assassin's Creed vybavit krom zmíněné ochrany navrch ještě systémem VMProtect. Tahle výživná kombinace výrazně zatěžuje CPU a způsobuje prý snížení výkonu o 30 až 40 % a nepříjemné sekání.
Všichni rozumní zájemci o hru by tak raději měli ještě nějakou chvíli s nákupem počkat, dokud se celý problém nevyřeší. A že to s Ubisoftem může být sakra dlouhé čekání.
1, 2, 3, 4 -
Celé studio Naughty Dog je nyní zaměřeno na vývoj The Last of Us: Part 2.
To není moc kreativní název. Lepší by bylo třeba "The Last of the Last of Us". Pro třetí díl pak "Essentially No One". -
Schovali je úplně někam do zádele, protože už je nikdo stejně nečte *12*
-
Tady odkaz https://games.tiscali.cz/ctenarske-recenze/ jinak je to vpravo níže mezi tunou reklamy, lehce se to přehlédne.
-
Video: Cloud Imperium Games odprezetoval nové záběry z vesmírného simulátoru Star Citizen.
Nejde nevalit bulvy na to, co je dnes možné vytvořit. -
čtenářské recenze
prosím pěkně, jak se z hlavního menu proklikám na čtenářské recenze? Nějak netuším, asi slepota -
Zánik Visceral Games a jejich SW hry
https://kotaku.com/the-collapse-of-viscerals-ambitious-star-wars-game-1819916152
Podle některých zaměstnanců to byla rána z milosti, ale zajímavá je věta: EA executives are like, ‘FIFA Ultimate Team makes a billion dollars a year.’ Where’s your version of that?”